Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ДЕКЕМВРИ

БНТ !

  • 06.00 Малка нощна приказка – тв филм
  • 06.40 Тигърчето – игрален филм /България, 1973г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите: Владимир Василев, Невена Коканова, Васил Михайлов, Емилия Радева и др.
  • 08.00В търсене на българския празник – фолклорна програма с участието на Северняшки ансамбъл, ансамбъл “Тракия”, формация “Майсторите на танца”, “101 каба гайди” и др.
  • 09.10 100% будни
  • 11.00 Култура.БГ
  • 12.00 По света и у нас
  • 12.30 Концерт на Виенската филхармония от Шьонбрун
  • 14.00 Полицаи по неволя – игрален филм /копродукция, 1977г./, режисьор Енцо Барбони, в ролите:Терънс Хил, Бъд Спенсър, Дейвид Хъдълсън и др.
  • 15.50 Звездите на цирк “Пекин” – цирков спектакъл-приказка /Франция, 2018г./, постановка Ален Пашри, режисьор Давид Монтание
  • 17.20 Съдбовна нощ – игрален филм /Франция, 2016г./, режисьор Едуар Баер, в ролите: Едуар Баер, Сабрина Узани, Одре Тоту и др.
  • 19.00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20.00 По света и у нас
  • 20.30 Кухня – последната битка – игрален филм /Русия, 2017г./, режисьор Антон Федотов, в ролите: Дмитрий Назаров, Марина Могилевская, Кирил Ковбас и др.
  • 22.25 Концерт на Стинг в зала “Олимпия”
  • 00.10Полицаи по неволя игрален филм /п/
  • 02.00Съдбовна нощ игрален филм /п/
  • 03.50 Кухня – последната битка – игрален филм /п/

bTV

  • 05.15 “Тролчета” – анимация, детски, приключенски (САЩ, 2016), режисьори Майк Мичъл и Уолт Дорн
  • 07.00 „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09.30 „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12.00 bTV Новините – обедна емисия
  • 12.30 “Отново е Коледа” – семеен, комедия (САЩ, 2016), режисьор Кристи Романо, в ролите: Шон Райън Фокс, Армани Джаксън, Кристи Романо и др.
  • 14.00 “Северополис” – фентъзи, семеен, романтичен (тв филм, Канада, САЩ, 2014), режисьор Дъrлас Бар, в ролите: Тифани Тисен, Джош Хопкинс, Бейлий Медисън, Макс Чарлз, Кандис Главър и др.
  • 15.30 “Коледни звънчета” – семеен, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Марита Грабяк, в ролите: Ерин Кахил, Дейвид Алпей, Дакота Гъпи, Джена Романин и др.
  • 17.00 “Сам вкъщи 3” – комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор Раджа Госнел, в ролите: Риа Килстед, Хавиленд Морис, Скарлет Йохансон, Мариан Зелдес, Лени фон Долен, Олек Крупа, Алекс Линц и др.
  • 19.00 bTV Новините – централна емисия
  • 20.00 “Bеликата стена” – фентъзи, трилър, мистъри (САЩ, Китай, 2016), режисьор Джан Имоу, в ролите: Мат Деймън, Уилем Дефо, Педро Паскал, Анди Лау, Джин Тян, Нуман Ачар, Хан Лу, Кени Лин и др.
  • 22.00„ Комиците и приятели“ – комедийно шоу, специално издание
  • 22.30„ Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
  • 23.30 bTV Новините – късна емисия
  • 00.00 „Стрелата” – сериал, с.7 еп.18
  • 01.00 „Опасни улици“ – сериал, с.14 еп.40
  • 02.00 „Преди обед” /п./ – токшоу
  • 04.00 „COOLt” /п./ – лайфстайл предаване
  • 04.50 „Завинаги“ – сериал, с.2 еп.103
  • 05.40 „Домашен арест“ – сериал, с.4 еп.4

NOVA

  • 07.00 “Здравей, България” – сутрешен блок
  • 09.30 “На кафе” – предаване
  • 12.00 Новините на NOVA
  • 12.30 “Коледното градче” (премиера) – с уч. на Бони Съмървил, Бренън Елиът, Мадисън Бриджис, Прешъс Чонг и др.
  • 14.20 “По склоновете на любовта” – с уч. на Катрина Боудън, Томас Будоа, Елизия Ротару, Антъни Конечни и др.
  • 16.10 “Анастасия: Имaло едно време” (премиера) – с уч. на Емили Кери, Брандън Рут, Дона Мърфи, Джо Кой и др.
  • 18.00 “Семейни войни” – телевизионна игра
  • 19.00 Новините на NOVA – централна емисия
  • 20.00“Драконът, моят приятел” – с уч. на Робърт Редфорд, Брайс Дaлас Хауърд, Уес Бентли, Карл Ърбан и др.
  • 22.00 “Хаваи 5-0” – сериал, сезон 6
  • 23.00 Новините на NOVA
  • 23.30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15
  • 00.30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1
  • 01.30 “Кондор” – сериал, сезон 1
  • 02.10 “Девет живота” – с уч. на Кевин Спейси, Дженифър Гарнър, Кристофър Уокън, Черил Хайнс, Роби Амел и др. /п/
  • 04.00 “Коледно видение” – с уч. на Елоиз Мъмфорд, Майкъл Стал-Дейви, Кристофър Лойд, Уилям Шатнър и др. /п/
  • 05.30 “Коледа в замъка” – с уч. на Мерит Патерсън, Андрю Купър, Британи Бристоу, Никълъс Банкс и др. /п/

bTV Action

  • 06.00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3 еп.10 – 13
  • 08.00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.6
  • 09.00 “Чък” – сериал, с.2 еп.22
  • 10.00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.1
  • 11.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.11
  • 12.00 “Монк” – сериал, с.7 еп.3
  • 13.00 “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др.
  • 15.00“Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.7
  • 16.00 “Чък” – сериал, с.3 еп.1
  • 17.00 “Монк” – сериал, с.7 еп.4
  • 18.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.12
  • 19.00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5 еп.2
  • 20.00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.4
  • 21.00 bTV Новините
  • 22.00 Бандата на екшън: “Сляп хоризонт” – трилър, мистъри, драма (САЩ, 2003), режисьор Майкъл Хаусман, в ролите: Вал Килмър, Сам Шепърд, Нев Кембъл, Ейми Смарт, Джанкарло Еспозито, Фей Дънауей и др.
  • 00.00 “Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.4
  • 01.00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.12
  • 02.00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.2
  • 03.00 “Монк” – сериал, с.7 еп.4
  • 04.00 “Чък” – сериал, с.3 еп.1
  • 05.00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.7

bTV Comedy

  • 06.00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.18, 19
  • 07.00 “Столичани в повече” /п./ – сериал
  • 08.00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал
  • 08.30 Двама мъже и половина” /п./ – сериал
  • 10.00 “Непоносима жестокост” – криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003), режисьори Джоуел Коен и Итън Коен, в ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Джефри Ръш, Седрик Шоумена, Едуард Хърман, Пол Аделстайн, Били Боб Торнтън, Ричард Дженкинс и др.
  • 12.00 “Приятели” /п./ – сериал
  • 13.00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал
  • 14.00 “Кухня” /п./ – сериал
  • 14.30 “Столичани в повече” /п./ – сериал
  • 15.30 “Новите съседи” /п./ – сериал
  • 17.00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу
  • 18.00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.19, 20
  • 19.00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.120
  • 19.30 “Новите съседи” – сериал, eп.19
  • 21.00 “Столичани в повече” – сериал, еп.11
  • 22.00 “Кухня” – сериал, с.4 еп.11, 12
  • 23.00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 еп.10, 11
  • 00.00“Непоносима жестокост” /п./ – криминален, комедия, романтичен (САЩ, 2003)
  • 02.00“Гранд” /п./ – сериал
  • 03.00“Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./
  • 04.00“Приятели” /п./ – сериал
  • 05.00“Гранд” /п./ – сериал

Nova Sport

  • 10.00 Хокей на лед: Витяз – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение
  • 12.00 Баскетбол: Ховентут – Бургос Испанска баскетболна лига – повторение
  • 14.00 Футбол: Уотфорд – Норич Сити Чемпиъншип – повторение
  • 16.00 Хокей на лед: Салават Юлаев – Металург Континентална хокейна лига – директно
  • 18.30 Хокей на лед: Спартак – Динамо Москва Континентална хокейна лига – директно
  • 21.00 Новини
  • 21.15 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Испанска баскетболна лига – повторение
  • 23.15 Хокей на лед: Салават Юлаев – Металург Континентална хокейна лига – повторение
  • 01.15 Новини – повторение
  • 01.30 Еротичен телепазар
  • 03.30 Програмна пауза

Канал3

  • 07.00 “Денят на живо” – избрано
  • 07.35 “Социална мрежа” – избрано
  • 08.30 “Другото лице”
  • 09.00 “Патарински Live”-избрано
  • 09.40 “Денят на живо” – избрано
  • 10.15 Телемаркет
  • 10.30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване
  • 11.00 “Другото лице”
  • 11.45 “Парчета от реалността”
  • 12.20 “Денят на живо” – избрано
  • 13.00 “Патарински Live“-избрано
  • 13.45 Топ Шоп
  • 14.00 “Другото лице”
  • 14.30 “Социална мрежа” – избрано
  • 16.30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване
  • 17.00 “Стъпките към успеха”
  • 17.20 “Патарински Live” – избрано
  • 18.00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано
  • 19.00 “Другото лице”
  • 19.30 “Спорт в обектива” – избрано
  • 20.00 “Социолози на повикване” – док.филм на КАНАЛ 3
  • 21.00 “Денят на живо” – избрано
  • 21.40 “Патарински Live”-избрано
  • 22.20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано
  • 23.15 “Скелетът на демокрацията” 1-ва част- док.филм ма КАНАЛ 3
  • 00.00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *