ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ДЕКЕМВРИ

 БНТ

06.00Ваканцията на Лили – минисериал /3 еп./
06.55Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
09.00По света и у нас
09.05100% будни
11.00Култура.БГ
12.00По света и у нас
12.30Фолклорна танцова панорама
13.25„С цялото си сърце – страноприемница на любовта“ – игрален филм /Канада, 2017г./, режисьор Тери Инграм, в ролите: Лейси Чабърт, Брендън Елиът, Даниъл Къдмор, Хедър Дорскин и др.
14.50Концерт на лауреатите на международната награда „Никола Гюзелев“ 2021
15.45„Великолепната петорка и долината на динозаврите“ – детски игрален филм /Германия, 2016г./, режисьор Майк Марзук, в ролите: Валерия Айзенбарт, Кирин Йота, Юстус Шлингензипен, Неле-Мари Никел и др.
17.25„Луда любов“ – игрален филм /САЩ, 2016г./, режисьор Сара Сийгъл – Магнес, в ролите: Вирджиния Мадсън, Аманда Кру, Зак Гилфърд, Греъм Роджърс и др.
19.00Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу
20.00По света и у нас
20.30„Пучини“ – игрален филм /2 част/
22.15Франк Синатра: Винтидж
23.15„Хота на Саура: Oтвъд фламенкото“ – игрален филм /Испания, 2016г./, режисьор Карлос Саура, в ролите: Сара Барас, Мигел Анхел Берна, Карлос Нунес, Мануела Адамо и др.
00.45100% будни /п/
02.35Култура.БГ /п/
03.30По света и у нас /п от 20:00 часа/
03.50Олтарите на България
04.00„Пучини“ – игрален филм /п/

bTV

05.30„Снежната кралица: Огледалното царство“ – анимация, приключенски (Русия, 2018), режисьори Алексей Цицилин и Робърт Ленс
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30“Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.35„Сам вкъщи 4“ – комедия, семеен (САЩ, 2002), режисьор Род Даниел, в ролите: Майкъл Уайнбърг, Джоана Гоинг, Джейсън Бегей, Френч Стюарт, Миси Пайл, Клеър Кери, Баpбара Бабкок, Лиса Кинг и др.
14.20„Аламинут“ – скеч шоу
14.50„Коледни звънчета“ – семеен, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Марита Грабяк, в ролите: Ерин Кахил, Дейвид Алпей, Дакота Гъпи, Джена Романин и др.
16.20„Новите елхички“ – комедия (Русия, 2017), режисьори Жора Крижовников, Дмитрий Кисельов, Александр Карпиловский и др., в ролите: Иван Ургант, Сергей Светлаков, Дмитрий Нагиев, Юлия Александрова, Антон Богданов, Валентина Мазунина, Елена Яковлева и др
18.00„Стани богат“ – куиз шоу
19.00bTV Новините – централна емисия
20.05„Крал Артур: Легенда за меча“ – фентъзи, приключенски, екшън (Великобритания, САЩ, Австралия, 2017), режисьор Гай Ричи, в ролите: Чарли Хънам, Анабел Уолис, Ейдън Гилън, Ерик Бана, Джуд Лоу, Хърмони Корфилд, Джаймън Хаунсу, Кейти Макграт, Дейвид Бек
22.30„Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.00bTV Новините – късна емисия
23.30„Чък“ – сериал, с.2 еп.6
00.30„Двама мъже и половина“ – сериал, с.11 еп.1
01.00„Като на кино“ – предаване за кино
01.10„Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.14
02.20„Преди обед” /п./ – токшоу
04.30„Търговски център“ – сериал, с.15
05.30„Двама мъже и половина“ /п./ – сериал, с.11 еп.1

bTV Comedy

06.00„Супермаркет“ – сериал, с.5 еп.19, 20
07.00„Тролчета: Купонът продължава“ – сериал, анимация
07.30Премиера: „Да живее крал Джулиън!“ – сериал, анимация, с.2 еп.26, с.3 еп.1
08.30„Двама мъже и половина“ /п./ – сериал
09.30„Младият Шелдън“ /п./ – сериал
10.00„Сам вкъщи“ – комедия, семеен (САЩ, 1990), режисьор Крис Кълъмбъс, в ролите: Маколи Кълкин, Джо Пеши, Даниел Стърн, Джон Хърд, Робъртс Блосъм, Катрин О`Хара и др.
12.00„Приятели“ /п./ – сериал
13.00„Двама мъже и половина“ /п./ – сериал
14.00„Съни Бийч“ /п./ – сериал
15.00„Младият Шелдън“ /п./ – сериал
16.00„Мърфи Браун“ – сериал, еп.1, 2
17.00„Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
17.30„Комиците и приятели“ (2019) – комедийно шоу
18.00„Приятели“ – сериал, с.9 еп.21, 22
19.00„Младият Шелдън“ – сериал, с.2 еп.3, 4
20.00„Денис Белята атакува отново“ – комедия, семеен (САЩ, 1998), режисьор Чарлз Канганис, в ролите: Дон Рикълс, Джордж Кенеди, Джъстин Купър, Бети Уайт, Брайън Дойл-Мъри и др.
22.00Премиера: „ФейсБог“ – сериал, 1 еп.
23.00„Двама мъже и половина“ – сериал, с.9 еп.8, 9
00.00„Американски девственици“ – комедия (САЩ, 2009), режисьор Клер Килнър, в ролите: Джена Дюан, Бо Дърнам, Бриан Дейвис, Роб Шнайдър, Чейс Райън Джефри и др.
02.00„Супермаркет“ /п./ – сериал
03.00„Шоуто на Николаос Цитиридис“ /п./
03.30„Комиците и приятели“ (2019) – комедийно шоу
04.00„Приятели“ /п./ – сериал
05.00„Супермаркет“ /п./ – сериал

bTV Action

06.00Анимационен блок: „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – сериал, с.2 еп.41 – 48
08.00„Чък“ – сериал, с.5 еп.5
09.00„Опасни улици“ – сериал, с.3 еп.6
10.00„Легендите на утрешния ден“ – сериал, с.5 еп.1
11.00„Направено в България“ /п./ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.6
11.30„Час пик 3“ – екшън, комедия (САЩ, Германия, 2007), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Джеки Чан, Крис Тъкър, Макс фон Сидов, Хироюки Санада, Ноеми Леноар, Жюли Депардийо и др.
13.15„Първият удар на Джеки Чан“ – екшън, комедия (Хонконг, 1996), режисьор Стенли Тонг, в ролите: Джеки Чан, Джаксън Лу, Ани Ву, Бил Тънг, Юрий Петров, Нонна Гришаева и др.
15.00„Чък“ – сериал, с.5 еп.6
16.00„Опасни улици“ – сериал, с.3 еп.7
17.00„Тредстоун“ – сериал, еп.2
18.00„Бягство от затвора“ – сериал, с.4 еп.24
19.00Часът на супергероите: „Легендите на утрешния ден“ – сериал, с.5 еп.2
20.00Екшън в 8 (премиера): „Спенсър“ – сериал, с.2 еп.16
21.00bTV Новините
22.00Бандата на екшън: „Warcraft: Началото“ – фентъзи, екшън, приключенски (Китай, Канада, САЩ, 2016), режисьор Дънкан Джоунс, в ролите: Травис Фимел, Пола Патън, Бен Фостър, Тоби Кебъл, Доминик Купър, Кланси Браун, Даниел Ву, Рут Нега и др.
00.15„Спенсър“ – сериал, с.2 еп.16
01.15„Бягство от затвора“ – сериал, с.4 еп.24
02.15„Легендите на утрешния ден“ – сериал, с.5 еп.2
03.15„Тредстоун“ – сериал, еп.2
04.15„Опасни улици“ – сериал, с.3 еп.7
05.15„Чък“ – сериал, с.5 еп.6

Nova Sport

10.00Хокей на лед: Йокерит – Авангард Континентална хокейна лига /п/
12.00Баскетбол: Гран Канария – Мурсия Лига Ендеса /п/
14.00Футбол: Пиза – Фрозиноне Серия Б на Италия /п/
16.00Футбол: Барнзли – Стоук Сити Чемпиъншип (2021-22) /п/
18.00Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
18.30Хокей на лед: ЦСКА – Динамо Москва Континентална хокейна лига директно
21.00Новини
21.05Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Съндърланд класика от Висшата лига (2010-2011) /п/
21.30Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2021-22) /п/
22.00„Пета четвърт“ обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
22.30Баскетбол: Бургос – Реал Бетис Лига Ендеса директно
00.15Хокей на лед: Торпедо – Спартак Континентална хокейна лига /п/
02.15Еротичен телепазар

NovaNews

06.00„Денят на живо ” с Наделина Анева – публицистично предаване /п/
06.40„Ничия земя” /п/
07.30„В добра форма” – поредица на DW
08.00„Да хванеш гората“ – док.поредица /п/
08.30„7 със 7” – специално интервю на Лора Инджова /п/
09.00„Твоят ден” – сутрешен блок
11.00Новините на NOVA NEWS
11.15„Ничия земя” /п/
12.00Новините на NOVA
12.30„Другото лице” – предаване
13.00Новините на NOVA NEWS
13.25„Твоят ден” – избрано
13.55„Бизнесът” – рубрика
14.00Новините на NOVA NEWS
14.30„Ускорение” – поредица на DW
15.00Новините на NOVA NEWS
15.20„Социална мрежа” – следобеден блок
16.00Новините на NOVA NEWS
16.15„Социална мрежа” – следобеден блок
17.00Новините на NOVA NEWS
17.20„Денят на живо” с Наделина Анева – публицистично предаване
18.00Новините на NOVA NEWS
18.25„Бизнесът” – рубрика
18.30„Твоят ден” – избрано
19.00Новините на NOVA NEWS
19.15„Пресечна точка” – публицистично шоу /п/
20.00Новините на NOVA NEWS
20.20„7 със 7” – специално интервю на Лора Инджова
21.00Новините на NOVA NEWS
21.20„Денят на живо” с Наделина Анева – публицистично предаване /п/
22.00Новините на NOVA NEWS
22.30„Евромакс” – док.поредица на DW
23.00Новините на NOVA
23.30„7 със 7” – специално интервю на Лора Инджова
00.00Новините на NOVA /п/
00.25„Пресечна точка” – публицистично шоу /п/
01.00Новините на NOVA /п/
01.25„Денят на живо” с Наделина Анева – публицистично предаване /п/
02.00Новините на NOVA /п/
02.25„Бизнесът” – рубрика /п/
02.30„Другото лице” – предаване /п/
03.00Новините на NOVA /п/
03.25„Социална мрежа” /п/
04.00Новините на NOVA NEWS /п/
04.15„Социална мрежа” /п/
04.50„Ничия земя” /п/
05.30„Другото лице” – предаване /п/

 Nova TV

07.00„Здравей, България“ – сутрешен блок
09.30„На кафе“ – предаване
12.00Новините на NOVA
12.30„Цветовете на Коледа“ (премиера) – с уч. на Даника Маккелър, Найъл Матър, Кристъл Лоу, Джейсън Сърмак и др.
14.15„У дома за празниците“ (премиера) – с уч. на Лора Оснес, Стивън Хузар, Пи Лин Джонсън, Ян Бос и др.
16.00Новините на NOVA
16.10„Пресечна точка“ – публицистично шоу
17.00„Намери ме“ (премиера) – сериен филм
18.00„Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра
19.00Новините на NOVA – централна емисия
20.00„Господарка на злото 2“ (премиера) – с уч. на Анджелина Джоли, Ел Фанинг, Мишел Пфайфър, Сам Райли, Чиуетел Еджиофор, Харис Дикинсън и др.
22.00„ФБР“ – сериал, сезон 1
23.00Новините на NOVA
23.30„Престъпни намерения“ – сериал, сезон 8
00.30„Пожарникарите от Чикаго“ – сериал, сезон 8
01.30„Специален отряд: Лайпциг“ – сериал
02.30„Сияйна луна“ – сериал
03.30„Намери ме“ – сериал /п/
04.00„Коледно сияние“ /п/
05.30„Пожарникарите от Чикаго“ – сериал, сезон 8 /п/
06.20„Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *