ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 МАЙ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Бизнес.БГ /п/ 13:00 В кадър Наука за живота /п/ 13:30 Културното наследство на България 2 4-серийна документална поредица /България, 2010г./, режисьор Бойчо Божиновски 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица анимационен филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс Родът на Николай Овчаров /п/ 17:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Като котка на околовръстното игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Рикардо Милани, в ролите: Паола Кортелези, Антонио Албанезе, Соня Берамаско, Аличе Мазели, Симоне ди Бианки и др. 22:40 Национални съкровища на Чехия: Литомишъл 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Пучини за начинаещи игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Мария Магенти, в ролите: Джъстин Кърк, Гречън Мол, Елизабет Рейсър, Тина Бенко, Дженифър Дъндас, Джулиан Никълсън и др. (14) 01:00 Култура.БГ /п/ 02:00 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:00 Питай БНТ /п/ 04:10 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:25 Малки истории /п/

bTV

05:40 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.9 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.10 14:50 “Спасители в планината” – сериал, с.11 еп.10, 11 16:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.11 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.56 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.95 21:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2 еп.4, 5 00:30 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.17 02:20 bTV Новините /п./ 02:50 “Преди обед” /п./ 04:50 “Завинаги” – сериал, еп.2

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.4 – 7 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.8 09:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.1 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.23 11:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.1 12:00 “Последният самурай” – екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003), режисьор Едуард Зуик, в ролите: Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.9 16:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.2 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.4 18:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4 еп.21 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Митът” – екшън, приключенски, комедия (Хонконг, Китай, 2005), режисьор Стенли Тонг, в ролите: Джеки Чан, Бинг Шао, Уейсинг Яо, Хи-сон Ким и др. 00:30 “Супергърл” – сериал, с.4 еп.21 01:30 “Монк” – сериал, с.8 еп.2 02:30 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.1 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.4 04:30 “Стоте” – сериал, с.5 еп.2

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, еп.9, 10 07:00 “Тя е баща ти” /п./ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Пръстен до пролетта” – семеен, романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2014), режисьор Кристофър Табори, в ролите: Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Али Либърт, Джеси Мос и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п./ – сериал 15:30 “Тя е баща ти” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4 еп.25, с.5 еп.1 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.1 20:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.1 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.8 еп.4, 5 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, еп.21, с.2 еп.1 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7 еп.4, 5 00:00 “Пръстен до пролетта” /п./ – семеен, романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2014) 02:00 “Супермаркет” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” – сериен филм, сезон 1 22:00 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Нефтехимик – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Манчестър Сити – Фулъм, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, полуфинален мач за Купата на краля /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Астана – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Фулъм – Манчестър Юнайтед (2009-10) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Болтън Уондърърс (2009-10) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Манчестър Сити – Астън Вила (2009-10) /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 22-ри епизод 23:00 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, полуфинален мач за Купата на краля /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *