ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 НОЕМВРИ

БНТ

05:05 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационна програма с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас Информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов 09:45 100% будни предаване за здравословен и съвеменен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота тв филм /4035 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” /п/ 14:00 Малки истории документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Диноотряд “Кунг Фу” анимационен филм 14:50 Космически кораб “Догстар” 2 анимационен филм 15:15 Бакстър тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас Информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота тв филм /4036 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно: “Храна за душата” кулинарно предаване с водещи Елена Петрелийска и Николай Петров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:20 Още от деня коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Лампедуза на хоризонта 4-сериен тв филм /Италия, 2016г./, 1 епизод, режисьор Марко Понтекорво, в ролите: Клаудио Амендола, Каролина Крешенти, Марта Гастини и др. (12) 22:00 Дълбоката държава тв филм /7 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Лиза Симон /САЩ/ Международен джаз фестивал – Банско 2018/п/ 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни /п/ 02:30 Дълбоката държава тв филм /7 епизод/п/ (14) 03:30 Лампедуза на хоризонта тв филм /1 епизод/п/ (12) 04:20 Извън играта /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Барби: Страната на сънищата” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, еп. 9 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.3, еп. 67 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 59 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 153 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.57 21:00 “Фермата: Съединение” – риалити, сезон 5 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност”- сериал, с.4, еп.11 01:00 “Къща от карти” – сериал, с.4, еп.11 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:00 “Теория на глупостта” – документална поредица 04:50 “Опасни улици”- сериал, с.11, еп. 108

bTV Action

05:15 “Супергърл” – сериал, еп. 1 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:30 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.8 09:00 “Супергърл” – сериал, еп. 6 10:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.20 11:00 “Монк” – сериал, с.7, еп. 16 12:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.9 13:00 “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор – Роел Рейн, актьори – Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми, Майкъл Евърсън и др. 15:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.9 16:00 “Супергърл” – сериал, еп. 7 17:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.10 18:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.1 19:00 УЕФА Шампионска лига (обзор) 19:30 Студио “Шампионска лига” 20:00 Мадрид – Монако (футбол от Шампионска лига) 22:00 ПСЖ – Ливърпул (футбол от Шампионска лига) 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 Шампионска лига (най-доброто от срещите през деня) 01:45 ПСВ Айндховен – Барселона (футбол от Шампионска лига) 03:30 “Стоте” – сериал, с.4, еп.10 04:30 “Монк” – сериал, с.8, еп.1

bTV Comedy

05:00 “Барът” – сериал 06:00 “Барът” – сериал 07:00 “Модерно семейство” – сериал 08:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 10:00 “Дан в реалния живот” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2007) , режисьор – Питър Хеджис, актьори – Стив Карел, Жулиет Бинош, Дейн Кук, Алисън Пил и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” – сериал 14:00 “По средата” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Без пукната пара” – сериал 19:00 “Модерно семейство” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “По средата” – сериал, с.7 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 7 00:00 “Дан в реалния живот” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2007) , режисьор – Питър Хеджис, актьори – Стив Карел, Жулиет Бинош, Дейн Кук, Алисън Пил и др. 02:00 “Барът” – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” – сериал

Nova TV

05:20 “Костюмари” – сериен филм, 7 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Анатомия на гнева” (премиера) – сериен филм, 6 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 (премиера) – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2018 – риалити шоу, на живо от Къщата 00:30 “Гомор” (премиера) – сериен филм, 2 сезон 01:30 “Мотив” – сериен филм, 4 сезон 02:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм Nova Sport Nova Sport 10:00 Футбол: Монпелие – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Барселона – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Ипсуич Таун – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лестър Сити – Саутхямптън, мач от четвърти кръг за Карабао къп, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Астън Вила – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 14-и епизод, повторение 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 9-и епизод 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 13-и епизод, повторение 22:15 Футбол: Лион – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT

05:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 11:00 “Епизод”, (п) 12:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT, (п) 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 18:00 “Историята оживява”, (п) 18:30 “Епизод”, (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 21:30 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Kanal 3

06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *