ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 България от край до край 9 /п/ 13:30 Българското присъствие във Вечния град – документален филм /2, последна част/ 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Какво ще се случи 2 – документална поредица 19:30 Студио Футбол 19:55 Футбол: ЦСКА /Москва/ – Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” – пряко предаване от Москва 22:15 По света и у нас 23:00 Спортни новини 23:15 Законът на Дойл 5 – тв филм /4 епизод/ (12) 00:00 Култура.БГ /п/ 01:00 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:00 Какво ще се случи 2 – документална поредица /п/ 02:40 Днес и утре 03:10 Туристически маршрути 03:40 Вечната музика /п/ 04:10 Джинс /п/ 04:40 Законът на Дойл 5 – тв филм /4 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.2 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.2 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.20 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3 еп.12 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.22 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.32 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица, еп.13 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.18 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.14 01:30 “Къща от карти” – сериал, с.6 еп.1 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.5

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.21 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.3 – 6 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.17 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.21 10:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.6, 7 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.3 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.1 13:00 “Херкулес в лабиринта на Минотавъра” – фентъзи, екшън, приключенски (тв филм, САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Джош Бекър, в ролите: Кевин Сорбо, Антъни Куин, Тони Китейн, Майкъл Хърст, Антъни Рей Паркър и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.18 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.1 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.2 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.8 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа: Ференцварош – Еспаньол 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: Арсенал – Айнтрахт Франкфурт 00:00 Лига Европа, обзор 00:45 “Готъм” – сериал, с.3 еп.8 01:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.18 02:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.2 03:45 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.4 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.7

bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п./ – сериал, с.4 еп.5, 6 10:00 “Баща за Коледа” – романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2016), режисьор Тери Инграм, в ролите: Ерин Кракоу, Найъл Матър, П. Лин Джонсън, Майкъл Копса и др. 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Фитнес” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.113 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 16, 17 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.4, 5 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 еп.12 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.10 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.12, 13 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.5, 6 00:00 “Баща за Коледа” /п./ – романтичен, драма (тв филм, Канада, САЩ, 2016) 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Кошмари в кухнята” – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Ак Барс – Сибир, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: УНИКС – Зенит, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Суонси Сити – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: Металург – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига, директно 18:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 14-и епизод /п/ 19:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 10-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 48-и епизод 23:00 Баскетбол: Тенерифе – Бетис, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *