ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 НОЕМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня, коментарно предаване/п/ 06:00 Пророкът, детски анимационен филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Роджър Алърс 07:25 Изгубеното дете, детски тв филм /Япония, 2019 г./ 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс: Родът на Максим Бехар 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Коледно събиране, игрален филм /САЩ, 2015 г./, режисьор Шон Олсън, в ролите Дениз Ричардс, Патрик Мълдуин, Джейк Бъзи, Катрин Хикс и др. 15:30 Книга на книгите 2, сериен анимационен филм /12 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 БНТ представя: Владислав Терзийски 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 Студио Х: Невидимият гост, игрален филм /Испания, 2016 г./, режисьор Ориол Пауло, в ролите Марио Касас, Хосе Коронадо, Барбара Лени, Франсеск Орела, Пако Тоуш и др. (12) 00:45 Коледно събиране, игрален филм /п/ 02:10 БНТ на 60 /п/ 03:25 Извън играта /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:30 “Ловци на храна” /п/ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.5 06:30 “Хаваи: Национален парк “Хавайски вулкани” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.14 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Децата на другата България” – документална поредица, еп.10 13:00 Премиера: “Сватовница” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2020), режисьор Шивон Дивайн, в ролите Тейлър Коул, Райън Пейви, Дона Бенедикто, Озрик Чау и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Заразяване” – трилър, екшън, драма (САЩ, ОАЕ, 2011), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите Мат Деймън, Кейт Уинслет, Джуд Лоу, Гуинет Полтроу, Лорънс Фишбърн, Дария Строкоус, Грифин Кейн, Йошиаки Кобаяши и др. 00:10 “Опасен съсед” – криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор Нийл Лабют, в ролите Самюъл Джаксън, Патрик Уилсън, Кери Уошингтън, Рон Глас, Джъстин Чеймбърс, Джей Хернандес и др. 02:10 “Приятели” /п/ – сериал, с.4, еп.14 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.2 – 5 08:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.13 – 15 11:00 “Спри или мама ще стреля” – комедия, екшън, семеен (САЩ, 1992), режисьор Роджър Спотисуд, в ролите: Силвестър Сталоун, Естел Гети, Винг Реймс, Никълъс Садлър, Джон Уесли, Мартин Фереро, Ричард Шиф, Джоубет Уилямс и др. 12:45 “Ромео трябва да умре” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2000), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Джет Ли, Алия, Айзея Уошингтън, Ръсел Уонг, Джон Кит Лий, Делрой Линдо, Едоардо Балерини, Ърл Симънс-DMX и др. 15:00 “Тредстоун” – сериал, еп.4, 5 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.35 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.11 18:45 “Лудия Макс: Пътят на яростта” – фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015), режисьор Джордж Милър, в ролите Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, с.2, еп.7, 8 00:00 “Уличен бой” – драма, спортен, екшън (САЩ, 2009), режисьор Дито Монтийл, в ролите: Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Луи Гузман, Майкъл Ривера, Брайън Уайт и др. 02:00 “Джона Хекс” – фентъзи, екшън (САЩ, 2010), режисьор Джими Хейуърд, в ролите Джош Бролин, Мегън Фокс, Джон Малкович, Майкъл Фасбендър, Уил Арнет, Уес Бентли и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.13 – 15

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.1, 2 07:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.4, еп.7, 8 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Кое това момиче” – сериал, с.7, еп.1, 2 10:00 “Вещиците от Истуик” – фентъзи, хорър, комедия (САЩ, 1987), режисьор Джордж Милър, в ролите Сюзан Сарандън, Джак Никълсън, Вероника Картрайт, Мишел Пфайфър, Ричард Дженкинс, Шер и др. 12:00 “Случайни срещи” – романтичен, комедия (САЩ, 2013), режисьор Борис Ундорф, в ролите Мегън Маркъл, Шон Янг, Майкъл Рейди, Дон Старк, Рейчъл Кемъри, Стейси Травис и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.11, еп.3 16:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 17:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 18:30 “Кухня” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.4, еп.7, 8 20:30 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.11, еп.3 00:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Супер приятели” – с уч. на Тери Лоуни, Джон Ратценбъргър, Сам Адлър, Майкъл Тайген и др. 14:50 “Сутрешен блок” – с уч. на Харисън Форд, Даян Кийтън, Рейчъл МакАдамс, Ноа Бийн, Патрик Уилсън, Джеф Голдблум и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Крийд 2” (премиера) – с уч. Майкъл Б. Джордан, Силвестър Сталоун, Теса Томпсън, Филиша Рашад, Долф Лундгрен, Майло Вентимиля и др. 01:20 “Реплики” – с уч. на Киану Рийвс, Алис Ийв, Джон Ортиз, Амбър Ривера, Томас Мидълдич и др. 03:20 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 /п/ 03:45 “Перфектната игра” – с уч. на Ники Дилоуч, Андрю Уокър, Винсънт Дейнджърфийлд, Лиза Дюръпт и др. /п/

Nova Sport

14:15 Студио “Чемпиъншип” – директно 10:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Бракли Таун Купа на Футболната асоциация – повторение 12:00 Футбол: Брентфорд – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – повторение 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Рединг – Бристъл Сити Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Стоук Сити Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Футбол: Питърбъро Юнайтед – Чорли Купа на Футболната асоциация – директно 21:25 Студио “Футбол” – директно 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 23:00 Футбол: Портсмут – Кингс Лин Таун Купа на Футболната асоциация запис 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” /п/ 10:10 “Денят на живо” /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *