Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:00 Какво ще се случи 2 документална поредица/п/ 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните светове документална поредица/3 епизод/ 13:30 Предисторията: Богове и поклонници документален филм/3 епизод/ 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Обзор УЕФА “Лига Европа” 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Моят плейлист музикално-развлекателно предаване/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Завет на Св. Йоан Рилски 19:10 Корпорация “Приключения” 22-сериен тв филм /копродукция, 2002г./, 1 епизод, режисьор Хорхе Монтеси, в ролите: Майкъл Бин, Карен Клише, Джес Нилсън и др. 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Раят е на запад игрален филм /копродукция, 2009г./, режисьор Коста-Гаврас, в ролите: Рикардо Скамарчо, Улрих Тъкър, Юлиане Кьолер и др. 01:20 Култура.БГ /п/ 02:20 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:20 Корпорация “Приключения” тв филм /1 епизод/п/ 04:05 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.3 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.23 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.82 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.6 еп.10 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.80 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2 еп.37 21:00 Премиера: “Съни бийч” – сериал, 2 еп. 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.6 01:00 “Спасители в планината” /п./ – сериал, с.6 еп.10 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.61

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.22 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.12 – 15 08:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.24 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.22 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.5 11:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.1 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.10 13:00 “Вън от пещта” – криминален, трилър (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Скот Купър, в ролите: Крисчън Бейл, Кейси Афлек, Зоуи Салдана, Уди Харелсън, Сам Шепърд, Уилем Дефо, Форест Уитакър и др. 15:00 “Кости” – сериал, с11, еп.1 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.1 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.11 18:00 “Монк” – сериал, с.4 еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2 еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Смъртоносно оръжие 3” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1992), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Стюарт Уилсън, Дарлийн Лав, Трейси Улф, Ник Чинлънд, Марк Пелегрино и др. 00:15 “Ел Чапо” – сериал, с.2 еп.8 01:15 “Кости” – сериал, с11, еп.1 02:15 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.6 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.11 04:15 “Монк” – сериал, с.4 еп.2

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.1, 2 07:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 08:00 “Кухня” /п./ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “Момичето на отбора” – комедия, романтичен, драма (САЩ, Германия 2008), режисьор Джордж Клуни, в ролите: Джордж Клуни, Рене Зелуегър, Джон Кразински, Рик Форестър, Уейн Дювал, Джонатан Прайс и др. 12:00 “Преспав” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Кухня” /п./ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.55 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 19:00 “На по-добро място” – сериал, с.2 еп.8, 9 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.18 22:00 “Кухня” – сериал, с.3 еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.15, 16 00:00 “Момичето на отбора” /п./ – комедия, романтичен, драма (САЩ, Германия 2008) 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п./ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм 22:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 10 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Брентфорд – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Байер Леверкузен – Щутгарт, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, финал за Купата на краля /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Байерн Мюнхен – Хофенхайм, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 20:00 Футбол: Уигън Атлетик – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Шалке – Херта, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *