ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика /п/ 06:00 72-те най-сладки животни документална поредица/п/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Духът и неговото златно съкровище детски игрален филм /Чехия, 2013г./, режисьор Зденек Зеленка, в ролите: Виктор Прайс, Иржина Бохдалова, Вероника Кубаржова и др. 15:30 Железният светилник документален филм /България, 2011г./, режисьори Бойко Василев и Хрисимир Данев 16:00 Орлин Горанов и приятелки концерт 18:00 Домът на вярата Пътят към храма, гр. Попово 18:30 Мисия “Вдъхновител” 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Пеещите обувки /композиторът Виктор Чучков на 75г./ игрален филм /България, 2016г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев и др. 23:30 По света и у нас 23:45 БГ версия /п/ 00:35 Там, където никога не съм живял игрален филм /Италия, 2017г./, режисьор Паоло Франки, в ролите: Еманюел Дьовос, Фабрицио Джифуни, Джулио Броджи и др.(12) 02:10 БНТ на 60 /п/ 03:10 Музика, музика /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:10 “COOLt” /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2, еп.6 06:30 “Как климатът създаде историята” /част II/ – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.17 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Мис Сладкиш” – сериал,, еп.4 13:00 “Горещо кънтри” – музикален, драма (САЩ, 2010), режисьор Шона Фест, в ролите: Гарет Хедлънд, Гуинет Полтроу, Лейтън Мийстър, Тим Макгроу, Маршал Чапман, Лари Уайт и др. 15:00 “Деца на килограм 2” – комедия, семеен (САЩ, Канада, 2005), режисьор Адам Шанкман, в ролите: Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Кармен Електра, Тейлър Лаутнър, Юджийн Леви и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “България търси талант” – телевизионно шоу, старт на сезон 7 22:00 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 23:00 “Петата власт” – биографичен, драма, трилър (САЩ, Индия, Белгия, 2013), режисьор Бил Кондън, в ролите: Бенедикт Къмбърбач, Даниел Брюл, Карис ван Хаутен, Дейвид Тюлис, Дан Стивънс, Алисия Викандер и др. 01:30 “Уилсън” – комедия, драма (САЩ, 2017), режисьор Крейг Джонсън, в ролите: Уди Харелсън, Садра Лий-Оян Томас, Джуди Гриър, Шон Браун, Тусант Морисън, Дейвид Уоршофски и др. 03:20 “Приятели” /п./ – сериал, с.5, еп.17 03:40 “120 минути” /п./

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.5, 6 07:00 “Маркъс” – сериал, с.2, еп.6, 7 08:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.22, с.3, еп.1 – 3 10:00 “Ченге и половина: Новобранец” – комедия, екшън, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джонатан Розенбаум, в ролите: Лу Даймънд Филипс, Лулу Уилсън, Джанет Кидър, Майкъл Коулман и др. 12:00 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Гранд” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Кухня: Война за хотел” /п./ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20:30 “По-сърдити старчета” – комедия (САЩ, 1995), режисьор Хауърд Дойч, в ролите: Уолтър Матау, Джак Лемън, София Лорен, Ан-Маргрет, Бърджис Мередит, Дарил Хана, Кевин Полак и др. 22:30 Премиера: “Маркъс” – сериал, с.2, еп.6, 7 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “Гранд” /п./ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 04:00 “Маркъс” /п./ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.17 – 20 08:00 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.3 – 5 11:00 “Забвение” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Джоузеф Козински, в ролите: Том Круз, Морган Фрийман, Андреа Райзбъръ, Олга Куриленко, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лио, Уил Форт, Зоуи Бел и др. 13:15 “Престъпна война” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 15:30 “Червената линия” – сериал,, еп.1, 2 17:30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане,, еп.13 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.26, с.4, еп.1 19:00 “Престъпна война 2: Ловът” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Престъпна война 3” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. [14+] 00:00 “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др. 02:00 “Спасение” – драма (Дания, Великобритания, Южна Африка, Швеция, Белгия, 2014), режисьор Кристиан Левринг, в ролите: Мадс Микелсен, Ева Грийн, Джефри Дийн Морган, Ерик Кантона, Джонатан Прайс и др. [14+] 03:45 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.3 – 5

Nova TV

05:00 “Мадагаскар 2” – анимационен филм /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Този прекрасен миг” – с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд, Моли Бърнет и др. 14:15 “Любимата ми сватба” – с уч. на Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Шатълейн, Питър Бенсън и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Джуманджи: Добре дошли в джунглата” (премиера) – с уч. на Дуейн Джонсън, Карън Гилън, Кевин Харт, Джак Блек, Боби Канавале, Ник Джонас и др. 22:20 “Джон Уик 3” – с уч. на Киану Рийвс, Холи Бери, Лорънс Фишбърн, Иън Макшейн, Марк Дакаскос, Анжелика Хюстън и др. 01:00 “Бръснарницата: Следващо клъцване” – с уч. на Айс Кюб, Реджина Хол, Антъни Андерсън, Шон Патрик Томас, Комън, Ники Минаж и др. 03:00 “Любимата ми сватба” – с уч. на Маги Лоусън, Пол Грийн, Кристин Шатълейн, Питър Бенсън и др. /п/ 04:20 “Този прекрасен миг” – с уч. на Даян Нийл, Винсент Спано, Травис Шулд, Моли Бърнет и др. /п/

Nova Sport

08:45 Футбол: Борнемут – Уотфорд Чемпиъншип – /п/ 10:45 Студио “Зимни спортове” – директно 11:00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом – директно 12:30 Студио “Зимни спортове” – директно 12:45 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 13:15 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 13:45 Студио “Зимни спортове” – директно 14:00 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом – директно 15:30 Студио “Зимни спортове” – директно 15:50 Новини 16:00 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Норич Сити Чемпиъншип запис 18:00 Футбол: Челси – Манчестър Юнайтед класика от Висшата лига (1999-00) – /п/ 18:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол, Купа на краля (2021) – /п/ 19:30 Баскетбол: Ховентут – Барселона Испанска баскетболна лига – директно 21:15 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 21:45 Футбол: Мидълзбро – Кардиф Сити Чемпиъншип – /п/ 23:45 Ски алпийски дисциплини: Световна купа 2021 Банско Гигантски слалом – /п/ 02:45 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 03:15 Еротичен телепазар

NovaNews

05:50 Пулс /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Ускорение 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Карай направо /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 В добра форма 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 Парламентът на фокус/п/ 15:30 Истории от света 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA 19:20 Темата на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Без резервация 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Бизнесът 21:55 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 01:05 Темата на NOVA/п/ 01:25 Парчета от реалността/п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Другото лице 02:30 Ничия земя/п/ 03:15 Събуди се/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *