HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Референдум /п/ 13:55 Дом за нашите деца: Бащи и синове – тв филм /3 серия/ 15:05 Телепазарен прозорец 15:20 Сийбърт – анимационен филм 15:35 Семеен бизнес – тв филм /10 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Едно голямо семейство 2 – тв филм /14 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Шпиони във Варшава – тв филм /3 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Сватбен параклис – игрален филм /Канада, 2013 г./, режисьор Ванеса Париз, в ролите Еманюел Вожие, Шели Лонг, Марк Деклен, Баркли Хоуп и др. 22:30 В кадър Българинът, който докосна Луната 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Ню Йорк – тв филм /18 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Едно голямо семейство 2 – тв филм /14 епизод/п/ 03:10 Семеен бизнес – тв филм /10 епизод/п/ 03:35 Ню Йорк – тв филм /18 епизод/п/(14) 04:25 Здравето отблизо /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 72 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 1, еп. 25 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 3, еп. 40 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с. 1, еп. 33 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 64 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мутра по заместване”- сериал, с. 1, еп. 20 00:30 “Приятели”- сериал, с. 3, еп. 25 01:00 “Шест сестри” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Стъклен дом” – сериал, с. 1, еп. 9

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 5 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – сериал, с. 2 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Хаос вкъщи” – комедия (САЩ, 2012), режисьор – Анди Фикман, актьори – Том Евърет Скот, Бейли Медисън, Били Кристъл, Мариса Томей,Бет Мидлър, Мадисън Линц и др. 12:00 “Изгубеняци” – сериал 12:30 “Супермаркет” – сериал 13:00 “По средата” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/- комедиен сериал 17:00 ” Столичани в певече” – сериал, с. 8 18:00 “По средата” – сериал, с. 6 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с. 1 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с. 10 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с. 9 23:00 “Изгубеняци”- сериал, с. 1 23:30 “Супермаркет” – сериал, с.1 00:00 “Хаос вкъщи” – комедия (САЩ, 2012), режисьор – Анди Фикман, актьори – Том Евърет Скот, Бейли Медисън, Били Кристъл, Мариса Томей,Бет Мидлър, Мадисън Линц и др. 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 ” Старчета разбойници с Бети Уайт” /п/ – сериал 04:00 “По средата” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Последователите” – сериал, с. 2, еп. 4 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 7 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 1, еп. 4 10:00 “Стоте” – сериал, с. 3, еп. 5 11:00 “Извън играга” – сериал, с. 6, еп. 6 12:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 22 13:00 “Най-голямата лъжа” – драма, трилър, екшън (Канада, 2015), режисьор – Моника Мичъл, актьори – Франческа Ийстууд, Дженифър Копинг, Ана Галвин, Рорк Крихлоу, Али Бертрам и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 8 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с. 1, еп. 5 17:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 23 18:00 “Извън играга” – сериал, с. 6, еп. 7 19:00 “Стоте” – сериал, с. 3, еп. 6 20:00 Премиера: “Агенет Х” – сериал, еп. 2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “От люлка до гроб” – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2003), режисьор – Анджей Бартовяк, актьори – Джет Ли, Ди Ем Екс, Габриел Юниън, Антъни Андерсън и др. 00:00 “Агенет Х” – сериал, еп. 2 01:00 “Стоте” – сериал, с. 3, еп. 6 02:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 8 03:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 23 04:00 “Извън играга” – сериал, с. 6, еп. 7

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Критична точка” (премиера) – сериен филм, 5 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (премиера) – риалити 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 1 сезон 02:00 “Непростимо” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Нант – Амиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 28-и епизод, повторение 12:30 Студио “Първа професионална лига”, директно 13:00 Футбол: Витоша – Славия, мач от Първа професионална лига, директно 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 24-и епизод, повторение 16:00 Футбол: Лион – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 24-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 28-и епизод, повторение 22:00 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 22:05 Футбол: Тотнъм Хотспър – Рочдейл, преиграване от пети кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 00:00 Студио “Купа на Футболната асоциация”, директно 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 Документален филм 11:00 “Майсторски клас” (п) 12:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Майсторски клас” (п) 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 06:00 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Спорт в обектива” /п/ 01:30-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *