ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ЮНИ

bTV

05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” 09:30 “Преди обед” 12:00 bTV Новините 12:30 “Комиците и приятели” 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” 16:00 Премиера: “Малки убийства” 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” 18:00 “Двама мъже и половина” 19:00 bTV Новините 20:00 Премиера: “Безмилостен град” 21:00 “Скъпи наследници” 22:00 “Комиците и приятели” 23:00 bTV Новините 23:30 “Домашен арест” 00:00 “Седем часа разлика” 01:00 “Истинска любов” 02:00 “Преди обед” /п/ 04:10 “Втори шанс”

Nova TV

05:10 Черният списък 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 21:40 “Еуфория” – студио за европейското първенство по футбол 21:50 Студио “UEFA EURO 2020™” 22:00 Осминафинален мач на UEFA EURO 2020™, директно 23:55 Студио “UEFA EURO 2020™” 00:00 “Черният списък” – сериал, сезон 3 01:00 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 02:00 “Играчът” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

 bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” 08:00 “Стоте” 09:00 “Легендите на утрешния ден” 10:00 “Стрелата” 11:00 “Хуберт и Щалер” 12:00 “Изчезнали” 13:00 “Престъпна война” 15:00 “Стоте” 16:00 “Легендите на утрешния ден” 17:00 “Изчезнали” 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” 20:00 Екшън в 8: “Закон и ред: Специални разследвания” 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Отвътре” 23:45 “Закон и ред: Специални разследвания” 00:45 “Хуберт и Щалер” 01:45 “Стрелата” 02:45 “Изчезнали” 03:45 “Легендите на утрешния ден” 04:45 “Да Знаеш Как” (2021) 

 bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ 06:00 “Дивата Нина” 07:00 “Круд” 08:00 “Корени” /п/ 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ 09:30 “На гости на третата планета” /п/ 10:00 “Бетовен 4” 12:00 “Приятели” /п/ 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ 14:00 “На гости на третата планета” /п/ 14:30 “Столичани в повече” /п/ 15:30 “Новите съседи” /п/ 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” 18:00 “Приятели” 19:00 “Корени” 19:30 “Новите съседи” 21:00 “Столичани в повече” 22:00 “На гости на третата планета” 23:00 “Двама мъже и половина” 00:00 “Операция Казино” 02:00 “Дивата Нина” /п/ 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/

 Nova Sport

09:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Стоук Сити Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Серезо Осака – Китчи Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Нотингам Форест – Суонси Сити Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Кавазаки Фронтале – Даегу Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол: Юнайтед Сити – Пекин Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 19:00 Футбол: Гамба Осака – Чонбук Шампионска лига на Азия (2021) – директно 20:55 Новини 21:00 Футбол: Рачабури – Нагоя Грампус Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 23:00 Футбол: Поханг Стийлърс – Джохор Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

 БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории 15:00 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:30 Аз обичам животните 10-сериен детски тв филм /Хърватия, 2019г./ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:15 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 19:00 УЕФА Евро 2020: Среща от осминафиналите пряко предаване от Копенхаген 20:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 21:30 По света и у нас 22:00 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 22:15 Спортни новини 22:30 Дезертьор 72 игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Кристиан Сесма, в ролите: Люк Гос, Ар Зет Ей, Боким Удбайн, Хедър Руп, Луис Мандилор, Адам Грегър и др. (14) 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Среща от осминафиналите запис 02:30 Малки истории /п/ 03:30 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:40 По света и у нас /п от 21:30 часа/

NovaNews

05:15 Темата на NOVA /п/ 05:30 Пулс /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ничия земя /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Шоубизнес /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Евромакс 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *