ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 28 ЯНУАРИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационно предаване с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Мартин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /4073 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Сафарито на Скаут – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4074 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Клуб “История.bg” – дискусионно предаване 22:00 1992 тв филм /10, последен епизод/(16) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Викингите 4 – тв филм /10 епизод/(16) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 1992 – тв филм /10 епизод/п/(16) 03:20 Малки истории /п/ 04:20 Викингите 4 – тв филм /10 епизод/п/ (16)

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп. 16 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.4, еп. 33 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.17 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 58 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.88 21:30 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.19 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.11, еп.4 01:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.8, еп.14 01:50 “Преди обед” /п/ – токшоу 03:50 “Cool…T” /п/- лайфстайл предаване 04:50 “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 34

bTV Action
06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.8 09:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 7 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.14 11:00 “Хуберт и Щалер” – с.2, еп. 9 12:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.5 13:00 “Как прекарах лятната ваканция” – драма, екшън (САЩ, 2012), режисьор Адриан Грюнберг, актьори – Боб Гантън, Мел Гибсън, София Сиснига, Арън Коен, Патрик Бошо, Скот Коен, Дийн Норис, Питър Стормаер, Стефани Никол Лемелин, Кевин Ернандес и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.9 16:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 8 17:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.6 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.15 20:00 Екшън в 8: “Неизвестният” (премиера) – сериал, еп.15 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Трусове 5: Кръвни линии” – фантастика, ужаси, екшън (САЩ, Южна Африка, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, актьори Брандън Оре, Натали Бекер, Емануел Кастис, Майкъл Грос, Джейми Кенеди, Йън Робъртс, Лоурънс Джоф, Даниел Дженкс и др. 00:00 “Неизвестният” – сериал, еп.15 01:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.15 02:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп.9 03:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.6 04:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.10

bTV Comedy
06:00 “Теория за големия взрив” – сериал 07:00 “Кое е това момиче” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 10:00 “Лотария” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Самгин, актьори Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина, Олга Мединич, Олга Дибцева, Татяна Кравченко и др. 12:00 “Страхотни новини” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.3 18:00 “Страхотни новини” – сериал 19:00 “Кое е това момиче” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.5 23:00 “Приятели” – сериал, с. 8 00:00 “Лотария” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Самгин, актьори Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина, Олга Мединич, Олга Дибцева, Татяна Кравченко и др. 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Модерно семейство” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova TV
05:20 “Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – ТВ шоу, нов сезон 21:00 “Шеф под прикритие” – риалити, нов сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, 10 сезон 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 16 сезон 01:00 “Нощна смяна” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Нант – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Амиен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Уимбълдън – Уест Хям Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Арсенал – Манчестър Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бъри – Линкълн Сити, мач от английската Лига 2, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Офанзива” – избрано 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Интервю” с Наделина Анева – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

BiT
05:00 “Историята оживява” (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 Документален филм 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *