ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Сламено сираче тв филм /3 серия/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Храм “Преображение Господне” в София 13:00 Библиотеката 14:00 Одисей документален филм 15:00 Господин Селфридж 4 тв филм /6 и 7 епизод/п/ (12) 16:35 Как стигнахме дотук документална поредица 17:00 Дует “Ритон” – 40 години музика и любов концерт 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 България от край до край 9 21:00 Ага игрален филм /копродукция, 2018г./, режисьор Милко Лазаров, в ролите: Михаил Апросимов, Феодосия Иванова, Галина Тихонова, Сергей Егоров, Афанаси Клаев и др. 22:40 По света и у нас 22:55 Борис Джулиано – един полицай в Палермо игрален филм /2 част/ (12) 00:45 Една специална нощ игрален филм /п/ 02:15 Умни хора игрален филм /п/ 03:55 Перфекционистите в “Ролс Ройс” документален филм /п/ 04:40 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, анимация, еп.25, 26 07:00 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.7, 8 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.9 13:00 “Коледата на Пепеляшка” – комедия, романтичен (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Тоска Мъск, в ролите: Ема Риджби, Питър Порт, Сара Стуфър и др. 15:00 “Коледа в страната на чудесата” – комедия, криминален, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Джеймс Ор, в ролите: Матю Найт, Крист Катан, Камерън Брайт, Престън Лейси, Тим Къри, Патрик Суейзи, Кармен Електра и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Феята на зъбките” – фентъзи, семеен, комедия (САЩ, Канада, 2010), режисьор Майкъл Лимбек, в ролите: Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Стивън Мърчант, Райън Шеклър, Сет Макфарлън и др. 22:00 “Кръгът” – фантастика, трилър (ОАЕ, САЩ, 2017), режисьор Джеймс Понсолд, в ролите: Ема Уотсън, Том Ханкс, Джон Бойега, Глен Хедли, Бил Пакстън, Карън Гилън и др. 00:20 “Несломен” – военен, драма, биографичен, спортен (САЩ, 2014), режисьор Анджелина Джоли, в ролите: Джак О`Конъл, Донъл Глийсън, Фин Уитрок, Гарет Хедлунд, Такамаса Ишихара, Кен Уатанабе и др. 02:50 “Домашен арест” /п./ – сериал 03:20 “Търси се” /п./ 04:20 “120 минути” /п./

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.14 – 16 07:30 “Монк” – сериал, с.8 еп.14 – 16 10:30 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, България, 2013), режисьор Антоан Фукуа, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Мелиса Лио, Ашли Джъд и др. 12:45 “Код: Лондон” – екшън, трилър (Великобритания, САЩ, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, в ролите: Джерард Бътлър, Ерън Екхарт, Морган Фрийман, Анджела Басет, Рада Мичъл, Джаки Ърл Хейли, Мелиса Лио, Диляна Буклиева, Юлиан Костов, Михаил Билалов и др. 14:45 “Непобедимите 3” – екшън, трилър, приключенски (САЩ, Франция, 2014), режисьор Патрик Хюз, в ролите: Силвестър Сталоун, Джейсън Стейтъм, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Арнолд Шварценегер, Мел Гибсън, Уесли Снайпс, Долф Лундгрен и др. 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.40 17:30 “Да Знаеш Как” – предаване за домашния майстор, еп.5 18:00 “Супер коли” – спортна автомобилна поредица, с.6 еп.7 18:30 “Мумията се завръща” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2001), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Брендън Фрейзър, Рейчъл Вайс, Джон Хана, Арнолд Вослу, Патрисия Веласкес, Дуейн Джонсън, Адеуале Акиной-Агбадже и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Матрицата: Революции” – фантастика, екшън, трилър (Австралия, САЩ, 2003), режисьори Анди Уачовски и Лари Уачовски, в ролите: Киану Рийвс, Лорънс Фишбърн, Кари-Ан Мос, Хюго Уивинг, Моника Белучи, Джейда Пинкет Смит, Нона Гей и др. 00:30 “Шоуто на Роки Хорър” – мюзикъл, комедия, хорър, трилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Кени Ортега, в ролите: Айви Левън, Виктория Джъстис, Стаз Нер, Кристина Милиън, Тим Къри и др. [14+] 02:15 “Монк” /п./ – сериал, с.8 еп.15, 16 04:15 “Утеха” – криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите: Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.17, 18 07:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.5, 6 08:00 “Скок-подскок” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2011), режисьор Тим Хил 10:00 “Коледата на Денис Белята” – фентъзи, комедия, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Рон Оливър, в ролите: Максуел Котън, Робърт Уагнър, Луиз Флечър, Айзък Дърнфорд и др. 12:00 “Последните елхички” – комедия (Русия, 2018), режисьори Тимур Бекмамбетов, Егор Баранов, Анна Пармас и др., в ролите: Иван Ургант, Сергей Светлаков, Дмитрий Нагиев, Елена Яковлева, Юлия Александрова, Даниил Вахрушев и др. 14:00 “Старата гвардия” – комедия, военен (Великобритания, 2016), режисьор Оливър Паркър, в ролите: Марк Танди, Ръсел Балог, Андрю Хавил, Даниел Мейс, Тоби Джоунс, Майкъл Гамбън, Бил Най, Бил Патерсън, Том Кортни и др. 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Шрек завинаги” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор Майк Мичъл 22:30 “Бруклин 99” – сериал, еп.15, 16 23:30 “Коледа в страната на чудесата” – комедия, криминален, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Джеймс Ор, в ролите: Матю Найт, Крист Катан, Камерън Брайт, Престън Лейси, Тим Къри, Патрик Суейзи, Кармен Електра и др. 01:30 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Коледа зад ъгъла” (премиера) – с уч. на Джеси Меткалф, Фиона Гюбелман, Британи Бристоу, Брент Крауфорд и др. 14:15 “Коледен звън” (премиера) – с уч. на Емили Улеруп, Джош Кели, Марк Хъмфри, Ребека Стааб и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Баща в излишък 2” (премиера) – с уч. на Марк Уолбърг, Уил Феръл, Джон Литгоу, Мел Гибсън, Линда Карделини и др. 22:00 “Чиракът на магьосника” – с уч. на Никълъс Кейдж, Моника Белучи, Джей Баручел, Алфред Молина, Джейк Чери, Тоби Кебел, Тереза Палмър и др. 00:10 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:40 “Девет живота любов” – с уч. на Брандън Рут, Грегъри Харисън, Челси Хобс, Кимбърли Състед и др. 02:30 “Коледа зад ъгъла” – с уч. на Джеси Меткалф, Фиона Гюбелман, Британи Бристоу, Брент Крауфорд и др./п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Рединг – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Цмоки – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Хокей на лед: Металург – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига, директно 16:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 19-и епизод /п/ 17:00 Баскетбол: Жельона гура – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Барселона – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип /п/ 00:00 Хокей на лед: Металург – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Холивуд” /п/ 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Резултатът” 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Холивуд отблизо” – /п/ 13:45 Телестар 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Стъпките към успеха” 16:00 НОВИНИ 16:15 “Скелетът на демокрацията” 3-та и 4-та част” – док. филм на Канал 3 17:30 “България 2019” – годишен обзор 18:15 “Светът 2019” – годишен обзор 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 Документален филм на Канал 3 – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *