ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Арена спорт /п/ 07:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Когато сърцето зове 5, тв филм /9 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Чудеса от индонезийската джунгла 15:15 Влакът на динозаврите 3, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Събитията на 2020 година 22:00 Годунов, тв филм /8, последен епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Манастир “Рождество Богородично”/п/ 04:25 Когато сърцето зове 5, тв филм /9 епизод /п/

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.4 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.8, 9 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.32 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.4 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.11 17:00 “Аламинут” – скеч шоу 17:10 “Сам вкъщи 4” – комедия, семеен (САЩ, 2002), режисьор Род Даниел, в ролите Майкъл Уайнбърг, Джоана Гоинг, Джейсън Бегей, Френч Стюарт, Миси Пайл, Клеър Кери, Барбара Бабкок, Лиса Кинг и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Без последна спирка” – екшън, криминален, трилър (Великобритания, САЩ, 2018) режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, Елизабет Макгавърн, Клара Лаго, Флорънс Пю и др. 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, специално издание 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.19 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.41 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Търси се” /п/ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.104

bTV Action

05:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.3, еп.12, 13 07:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.1, 2 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.7 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.1 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.2 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.12 12:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.4 13:00 “Сляп хоризонт” – трилър, мистъри, драма (САЩ, 2003), режисьор Майкъл Хаусман, в ролите Вал Килмър, Сам Шепърд, Нев Кембъл, Ейми Смарт, Джанкарло Еспозито, Фей Дънауей и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.8 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.2 17:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.5 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.3 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Опасна мишена” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кевин Карауей, вролите Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Иън Шорт и др. [16+] 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.5 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 02:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.3 03:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.5 04:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.2

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.20, 21 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “48 коледни желания” – семеен, комедия, приключенски (тв филм, Канада, 2017), режисьори Марко Дюфимиа и Джъстин Дик, в ролите Мадлин Лион, Лиъм Макдоналд, Клара Къшнир, Итън Янг, Елизабет Елсуърт и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.21, 22 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.121 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.20 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.12 22:00 “Кухня” – сериал, с.4 еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.12, 13 00:00 “48 коледни желания” /п/ – семеен, комедия, приключенски (тв филм, Канада, 2017) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Коледа в замъка” – с уч. на Мерит Патерсън, Андрю Купър, Британи Бристоу, Никълъс Банкс и др. /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Втори шанс” (премиера) – с уч. на Дженифър Лопес, Ванеса Хъджинс, Трийт Уилямс, Майло Вентимиля, Лия Ремини, Лари Милър и др. 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Кондор” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Салават Юлаев – Металург Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Бирмингам Сити Чемпиъншип – повторение 16:00 Хокей на лед: Спартак – Динамо Москва Континентална хокейна лига – повторение 18:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 19:15 Новини 19:30 Студио “Висша лига” – директно 20:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Лийдс Юнайтед Висша лига – директно 21:55 Студио “Висша лига” – директно 22:00 Футбол: Стоук Сити – Нотингам Форест Чемпиъншип – директно 23:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:30 Футбол: Милуол – Уотфорд Чемпиъншип запис 02:30 Новини – повторение 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Хапче за милиони “- док.филм на КАНАЛ 3 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:00 “Скелетът на демокрацията – 2-а част 00:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *