ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 МАЙ

БНТ

05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни, предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Началото: Пътешествието на човечеството, документална поредица 13:30 Културното наследство на България 2, документална поредица 14:00 Малки истории 15:00 Дойче Веле: Шифт 15:15 Гимназия “Черна дупка”, тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Музика, музика,… музикално-образователно предаване/п/ 17:30 В близък план 17:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Питай БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 Недялко Йорданов и Емил Табаков 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 “От другата страна на огледалото 01:05 Култура.БГ /п/ 02:05 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:05 Питай БНТ /п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV

05:40 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.10 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.11 14:50 “Спасители в планината” – сериал, с.11, еп.12, 13 16:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.12 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.57 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.96 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.21, 22 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 Премиера: “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.6, 7 00:30 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.18 02:20 bTV Новините /п/ 02:50 “Преди обед” /п/ 04:50 “Завинаги” – сериал, еп.3

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.6,7 07:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.8, 9 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.9 09:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.2 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.1 11:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.2 12:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.12 12:30 “Митът” – екшън, приключенски, комедия (Хонконг, Китай, 2005), режисьор Стенли Тонг, в ролите Джеки Чан, Бинг Шао, Уейсинг Яо, Хи-сон Ким и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.10 16:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.3 17:00 Премиера: “Бягство от затвора” – сериал, еп.5 18:00 “Монк” – сериал, с.8 еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.5, еп.2 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Супергърл” – сериал, с.4, еп.22 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др. 00:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.22 01:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.3 02:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.2 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.5 04:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.3

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, еп.11, 12 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Звездни приключения” – фантастика, комедия, семеен (Швеция, 2016), режисьор Петер Ленстранд, в ролите: Ида Енгвол, Ерик Ериксон, Мира Форсел, Густав Функ и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Хотел Елеон” /п/ – сериал 15:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 15:30 “Дивата Нина” /п/ – сериал 16:30 “По средата” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.5, еп.2, 3 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.2 20:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.2 20:30 “Ало, ало” – сериал, с.8, еп.6, 7 22:00 “Хотел Елеон” – сериал, с.2, еп.2, 3 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.6, 7 00:00 “Звездни приключения” /п/ – фантастика, комедия, семеен (Швеция, 2016) 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Незабравимо” – сериен филм,сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе”- предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза”(премиера)- сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” – сериен филм, сезон 1 22:00 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Престъпни намерения” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Незабравимо” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 02:00 “Уил и Грейс” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Йокерит – Локомотив, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шроузбъри Таун – Ливърпул, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, полуфинален мач за Купата на краля /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Борнемут – Арсенал, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Футбол: Астън Вила – Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Химки – Автодор, мач от ВТБ лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *