ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 МАЙ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Изгубеното дете – детски тв филм /Япония, 2019 г./ 06:00 Задача с много неизвестни – детски игрален филм /България, 1977г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите: Кирил Балабанов, Михаил Милчев, Тошо Недялков и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:25 Препрочитаме Вазов 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Два диоптъра далекогледство /80 г. от рождението на Яцек Тодоров, оператор/ – игрален филм /България, 1975 г./, режисьор Петър Василев, в ролите: Георги Парцалев, Сашка Братанова, Валентин Гаджоков, Димитър Панов и др. 15:30 Началото – по пътя на високите технологии – документален филм /България, 2021г./, режисьор Милена Гетова 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 Пътят към УЕФА Евро 2020 магазинно предаване /9 и 10 епизод/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:15 Презареждане 23:20 Студио Х: Злата мащеха игрален филм /САЩ, 2018г./, режисьор Джефри Скот Ландо, в ролите: София Василиева, Лоугън Хъфман, Дейв Дейвис, Антъни Марбъл и др. (14) 00:50 БНТ на 60 /п/ 01:50 Туризъм.бг /п/ 02:20 Малки истории /п/ 03:20 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:20 “Домашен арест” /п/ – сериал, еп.5 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.14 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.15 06:30 “Един ден от живота на Земята” /част I/ – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.18 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица (2021), с.5, еп.8 13:00 “У дома в Митфорд” – драма, романтичен (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Гари Харви, в ролите: Анди Макдауъл, Камерън Матисън, Кен Тремблет, Дейвид Луис, Сара Едмондсън и др. 15:00 “Добрият доктор” – сериал, еп.18 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Kingsman: Златният кръг” – екшън, комедия, приключенски (Великобритания, САЩ, 2017), режисьор Матю Вон, в ролите: Тарън Еджъртън, Колин Фърт, Джулиан Мур, Хали Бери, Марк Стронг, Чанинг Тейтъм, Едуард Холкрофт, Педро Паскал, Елтън Джон, Джеф Бриджис и др. 22:50 “Хрониките на Ридик” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Джуди Денч, Колм Фиор, Танди Нютън, Карл Ърбън, Алекса Давалос и др. [14+] 01:00 “Горещи палки” – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+] 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п/ – сериал 06:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.21, 22 07:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп.4, 5 08:00 “Супер екипаж” – сериал, еп.19 – 21, с.2, еп.1 10:00 “Ваканция” – комедия, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Ед Хелмс, Кристина Апългейт, Лесли Ман, Крис Хемсуърт, Чеви Чейс, Бевърли Д`Анджело, Майкъл Пеня, Реджина Хол и др. 12:00 “Звездни приключения” – фантастика, комедия, семеен (Швеция, 2016), режисьор Петер Ленстранд, в ролите: Ида Енгвол, Ерик Ериксон, Мира Форсел, Густав Функ и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Анжелика” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Баща на четирима: Щура ваканция” – комедия, семеен (Дания, 2015), режисьор Джакомо Кампеото, в ролите: Сигурд Филип Далгас, Емили Вернер Земелрот, Каролин Хам, Расмус Йонбек и др. 22:30 Премиера: “Земляни” – сериал, еп.5, 6 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 02:00 “По средата” /п/ – сериал 04:00 “Земляни” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Стоте” – сериал, с.5, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.22 – 25 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.11 – 13 11:00 “300” – фентъзи, екшън, исторически (САЩ, 2006), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Джерард Бътлър, Лина Хийди, Доминик Уест, Дейвид Уенам, Винсънт Ригън, Майкъл Фасбендър, Том Уиздъм, Андрю Плевин, Родриго Санторо и др. 13:00 “Върколакът” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Хю Джакман, Уил Юн Лий, Тао Окамото, Хироюки Санада, Фамке Янсен, Светлана Ходченкова и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.16, 17 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.7 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.17, 18 19:00 “Дънди Крокодила” – приключенски, фентъзи, комедия (Австралия, 1986), режисьор Питър Фейман, в ролите: Пол Хогън, Линда Козловски, Джон Мейлон, Дейвид Кълпилил, Ричи Сингър, Марк Блъм, Реджиналд ВелДжонсън и др. 21:00 Студио “Шампионска лига” 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига, финал: Манчестър Сити – Челси 00:15 Студио “Шампионска лига” 00:45 “Логан: Върколакът” – фантастика, екшън (САЩ, 2017), режисьор Джеймс Манголд, в ролите: Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафни Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, Ричард Грант, Ерик Ла Сал, Елизабет Родригес и др. [14+] 03:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.11 – 13

Nova TV
06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Кралско Корги” (премиера) – анимационен филм 14:50 “Принцът и аз” – с уч. на Джулия Стайлс, Люк Мейбли, Миранда Ричардсън, Бен Милър, Джеймс Фокс и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Тор: Светът на мрака” – с уч. на Крис Хемсуърт, Натали Портман, Том Хидълстън, Антъни Хопкинс, Стелън Скарсгард, Кристофър Екелстън, Адеуале Акинуйе-Агбайе , Закари Леви, Рене Русо и др. 22:10 “Заплащането” – с уч. на Бен Афлек, Аарън Екхарт, Ума Търман, Пол Джамати, Джо Мортън, Колм Феоре, Катрин Морис, Майкъл Хол и др. 00:20 “Пеперудата” – с уч. Чарли Хънам, Рами Малек, Кристофър Фейърбанк, Ролънд Мьолер, Нина Сеничар и др. 02:30 “Любов извън играта” – с уч. на Емили Кини, Джон Риърдън, Хейли Сейлс и др. /п/ 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Ал Ахед – Ал Хид Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – /п/ 12:00 Футбол: Суонси Сити – Барнзли Чемпиъншип, плейофи, полуфинален реванш – /п/ 14:00 Футбол: Блекпул – Оксфорд Юнайтед Лига 1, плейофи, полуфинален реванш – /п/ 16:00 Футбол: Транмиър Роувърс – Моркамб Лига 2, плейофи, първи полуфинален мач – /п/ 18:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – /п/ 20:00 Футбол: Линкълн Сити – Съндърланд Лига 1, плейофи, първи полуфинален мач – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол Чемпиъншип, плейофи, финал – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Бизнесът /п/ 05:25 Пресечна точка /п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 В ерата на водолея /п/ 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Евромакс 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:50 Парламентът на форус/п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Карай направо /п/ 01:25 Ерата на водолея /п/ 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *