ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 МАРТ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Какво ще се случи – документален филм /8 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Какво ще се случи – документален филм /9 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно “Новодомци” – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 “Биг бенд Нишвил” /Сърбия/ и “Ню квартет Балаж Бади” /Унгария/ Международен джаз фестивал “Банско 2018” 00:30 Американски срив – игрален филм /копродукция, 2004 г./, режисьор Джеремая Чечик, в ролите Брус Грийнууд, Лесли Хоуп, Арнолд Восло и др.(14) 02:00 Култура.БГ /п/ 03:00 100% будни /п/ 04:05 Дойче Веле: Шифт 04:20 Още от деня коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.10 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.59 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.4 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.3, еп.60 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.101 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.43 21:00 Премиера: “Столичани в повече” – сериал, с.13, еп.5 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13, еп.15 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.13 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.77, 78 01:50 bTV Новините /п/ 02:20 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал, с.12 еп.78

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.3, еп.6 06:00 Анимационен блок Nickelodeon: “Костенурките Нинджа” /п/ – анимация, с.3, еп.17, 18 07:00 “Костенурките Нинджа” – анимация, с.3, еп.19, 20 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.3 еп.10 09:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.3 еп.6 10:00 “Супергърл” /п/ – сериал, с.2, еп.15 11:00 “Тежки престъпления” /п/ – сериал, с.5 еп.21 12:00 “Кости” /п/ – сериал, с.12, еп.1 13:00 “Тайни” – трилър (Канада, 2014), режисьор Къртис Крофърд, в ролите Кейтлин Тарвър, Тамара Дуарте, Ники Ейкокс, Питър Дилън и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.11 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.7 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.2 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.2 еп.16 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.6 еп.23 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Екшън петък: “Транспортер 2” – екшън, трилър (Франция, САЩ, 2005), режисьор Луи Летерие, в ролите Джейсън Стейтъм, Амбър Валета, Алесандро Гасман, Кейт Наута, Джейсън Флеминг и др. 23:45 “Стрелата” /п/ – сериал, с.6 еп.23 00:45 “Супергърл” /п/ – сериал, с.2 еп.16 01:45 “Монк” /п/ – сериал, с.3 еп.11 02:45 “Кости” /п/ – сериал, с.12, еп.2 03:45 “Тежки престъпления” /п/ – сериал, с.6, еп.1 04:45 “4х4” /п/ – автомобилно предаване, с.4, еп.10

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.10 еп.7, 8 07:00 “По средата” /п/ – сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2 еп.9 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2016) 10:00 “Чичо Бък” – комедия (САЩ, 1989), режисьор Джон Хюз, в ролите Джон Кенди, Маколи Кълкин, Джийн Луиса Кели, Габи Хофман, Ейми Мадигън, Лори Меткалф и др. 12:00 “Супермаркет” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал, с.13 еп.4 18:00 “Супермаркет” – сериал, с.2 еп.21, 22 19:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.15, 16 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.3 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.3, 4 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 еп.17, 18 00:00 “Чичо Бък” /п/ 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п/ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 18 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Господин Х и морето” (премиера) – сериен филм 21:00 “Кошмари в кухнята” (нов сезон) – риалити 22:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 18 сезон 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, 11 сезон 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Лил – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Манреса – Бургос, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Стоук Сити – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 27-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Преди кръга във френската Лига 1” (2018-19), 30-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, директно 23:45 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Всичко коз”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *