ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 НОЕМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните на войната документална поредица /4 епизод/ 13:30 Каре документален филм /България, 2002г./, режисьор Ани Йотова 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Обзор Лига Европа 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /33 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 тв филм /5 епизод/ (12) 00:15 Анна документален филм /копродукция, 1993 г./, режисьор Никита Михалков 01:55 Култура.БГ /п/ 02:55 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:05 Дойче Веле: Шифт 04:20 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.3 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.3 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.21 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3 еп.13 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.23 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.33 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица, еп.14 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.19 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.15 01:30 “Къща от карти” – сериал, с.6 еп.2 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.6

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.5 – 8 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.18 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.1 10:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.8 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.4 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.2 13:00 “Гробницата на дракона” – екшън, приключенски (Великобритания, Китай, 2013), режисьор Ерик Стайлс, в ролите: Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Ленард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.19 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.2 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.3 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3 еп.9 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Бързи и яростни 6” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др. 00:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.14 01:30 “Готъм” – сериал, с.3 еп.9 02:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.19 03:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.3 04:30 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.5

bTV Comedy

05:00 “Страхотни новини” – сериал 06:00 “Страхотни новини” – сериал, с.2 еп.10, 11 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 15, 16 10:00 “Снежната кралица 2” – анимация, приключенски, семеен (Русия, 2014), режисьор Алексей Цицилин 12:00 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Фитнес” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.114 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.4 еп.7, 8 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.6, 7 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 еп.13 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7 еп.11 21:30 “На гости на третата планета” – сериал ” 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.14, 15 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.7 23:30 “Фитнес” – сериал, еп.8 00:00 “Джони Инглиш” – комедия, екшън, приключенски (Великобритания, 2003), режисьор Питър Хауит, в ролите: Роуън Аткинсън, Бен Милър, Натали Имбрулия, Джон Малкович, Грег Уайз, Таша дю Васконселос и др. 02:00 “Страхотни новини” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 Студио “Игри на волята: България” 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Металург – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Суонси Сити – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: Ак Барс – Сибир, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 10-и епизод /п/ 18:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 1-ви епизод /п/ 19:00 Баскетбол: Тенерифе – Бетис, мач от испанската баскетболна лига /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Преди кръга за Купата на Футболната асоциация” (2019-20), 2-ри епизод 21:55 Футбол: Мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, директно 23:50 Хокей на лед: Динамо Москва – Локомотив, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 01:50 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:05 Еротичен телепазар 04:05 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *