ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 НОЕМВРИ

БНТ

05:50 Неделно евангелие 06:00 Румбата, аз и Роналдо, детски тв филм /4 епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 БНТ на 60 /п/ 09:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо /п/ 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Истинският рицар, детски игрален филм /Чехия, 2015 г./, режисьор Иржи Страх, в ролите Лукаш Вацулик, Яромир Ханзлик, Ян Коминек и др. 15:20 DEUS NOBISCUM /Съ нами Богъ/, документална поредица /5, последен епизод/ 16:10 Концерт на Кристина Димитрова и Орлин Горанов 18:00 Домът на вярата: Хаджидимовски манастир “Свети Георги Победоносец” 18:30 Яка – винаги на две колела, детски тв филм /Словения, 2019 г./ 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Българска киновечер представя: Досието Петров, игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Георги Балабанов, в ролите Михаил Билалов, Христо Шопов, Цветана Манева, Радина Кърджилова, Деян Донков, Георги Новаков и др. 22:40 БГ версия 23:40 Студио Х: Невидимият гост, игрален филм /п/ (12) 01:25 БНТ на 60 /п/ 02:25 Арена спорт /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV

05:00 “COOLt” /п/ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.6 06:30 “Панама: Национален парк “Ла Амистад” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.4, еп.15 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5, еп.10 13:00 “Любов по случайност” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Гари Харви, в ролите Бо Гарет, Бенджамин Еърс, Гаруин Санфърд, Бренда Стронг и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мениджър на годината” – церемония по награждаване 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Заложник” – екшън, криминален (САЩ, Германия, 2005), режисьор Флоран Сири, в ролите Брус Уилис, Кевин Полак, Серина Скот Томас, Мишел Хорн, Джими Бенет, Бен Фостър, Джонатан Тъкър, Маршал Олман, Румър Уилис и др. 01:00 “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др. 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.4 – 7 08:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.16 – 18 11:00 “Уличен бой” – драма, спортен, екшън (САЩ, 2009), режисьор Дито Монтийл, в ролите: Чанинг Тейтъм, Терънс Хауърд, Луи Гузман, Майкъл Ривера, Брайън Уайт и др. 13:00 “Лудия Макс: Пътят на яростта” – фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015), режисьор Джордж Милър, в ролите Том Харди, Шарлийз Терон, Зоуи Кравиц, Никълъс Хоулт, Роузи Хънтингтън-Уайтли, Райли Киоу, Нейтън Джоунс, Джош Хелман и др. 15:15 “Джона Хекс” – фентъзи, екшън (САЩ, 2010), режисьор Джими Хейуърд, в ролите Джош Бролин, Мегън Фокс, Джон Малкович, Майкъл Фасбендър, Уил Арнет, Уес Бентли и др. 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.36 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.12, 13 19:00 “Спри или мама ще стреля” – комедия, екшън, семеен (САЩ, 1992), режисьор Роджър Спотисуд, в ролите Силвестър Сталоун, Естел Гети, Винг Реймс, Никълъс Садлър, Джон Уесли, Мартин Фереро, Ричард Шиф, Джоубет Уилямс и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, с.2, еп.9, 10 00:00 “Лудия Макс: Пътят на яростта” /п/ – фантастика, екшън, приключенски (Австралия, САЩ, 2015) 02:00 “Шпиони: За общото благо” – екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.16 – 18

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.3, 4 07:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.4, еп.9, 10 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Кое това момиче” – сериал, с.7, еп.3, 4 10:00 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 12:00 “Снежната кралица 3: Огън и лед” – анимация, семеен, приключенски (Русия, 2016), режисьор Алексей Цицилин 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.11, еп.4 16:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 17:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 18:30 “Кухня” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.4, еп.9, 10 20:30 “Вещиците от Истуик” – фентъзи, хорър, комедия (САЩ, 1987), режисьор Джордж Милър, в ролите Сюзан Сарандън, Джак Никълсън, Вероника Картрайт, Мишел Пфайфър, Ричард Дженкинс, Шер и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п/ – риалити, с.11, еп.4 00:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Супер приятели” – с уч. на Тери Лоуни, Джон Ратценбъргър, Сам Адлър, Майкъл Тайген и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Вълшебна Коледа” – с уч. Джош Кели, Ники Уелън, Никол Галисия, Майкъл Когнейта и др. 14:15 “Любов на леда” – с уч. на Джули Берман, Андрю Уокър, Гейл О’Грейди и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Отмъстителите: Война без край” (премиера) – с уч. на Робърт Дауни Джуниър, Крис Хемсуърт, Марк Ръфало, Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Крис Прат, Джош Бролин, Дон Чийдъл, Бенедикт Къмбърбач, Том Холанд, Чадуик Боузман, Зоуи Салдана, Карън Гилън, Том Хидълстън и др. 23:00 “22-ра миля” – с уч. на Марк Уолбърг, Джон Малкович, Ико Увайс, Лорън Коан и др. 01:00 “Враг номер едно” – с уч. на Крис Прат, Джесика Частейн, Кайл Чандлър, Джейсън Кларк, Джоел Едгъртън и др. 03:30 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 /п/ 04:10 “Вълшебна Коледа” – с уч. Джош Кели, Ники Уелън, Никол Галисия, Майкъл Когнейта и др. /п/

Nova Sport

10:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 10:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 11:00 Футбол: Етър – НСА, Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 09:30 Футбол: Питърбъро Юнайтед – Чорли, Купа на Футболната асоциация – повторение 11:30 Футбол: Рединг – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 13:30 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Суонси Сити Чемпиъншип – директно 15:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 16:15 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 16:45 Футбол: Марин & Хавант – Уотърлувил Купа на Футболната асоциация – директно 19:00 Футбол: Шроузбъри Таун – Оксфорд Сити Купа на Футболната асоциация запис 21:00 Новини 21:15 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 21:45 Футбол: Бристъл Роувърс – Дарлингтън Купа на Футболната асоциация запис 23:45 Футбол: Нотингам Форест – Суонси Сити Чемпиъншип – повторение 01:45 Новини – повторение 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:45 Телемаркет 12:15 “Парламентът на фокус” /п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *