HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ОКТОМВРИ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Отворени досиета 2 Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе /5 филм/ 13:25 Втори дубъл тв новела /копродукция, 2011 г./, режисьор Надежда Косева, в ролите Светла Цоцоркова, Стефан Щерев и др. 13:55 Световна купа по ски алпийски дисциплини: Гигантски слалом /мъже, 2 манш/ – пряко предаване от Зьолден /Австрия/ 15:25 Приятели за цял живот игрален филм /САЩ, 2008г./, режисьор Майкъл Спенс, в ролите Майкъл Флин, Джими Чанга, Тейва Печ и др. 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Как е устроена земята документален филм /3 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Защо аз? – игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Тудор Джурджу, в ролите Емилиан Опреа, Михай Константин, Андреа Василе и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Нощни птици Вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 00:15 Денят на обсадата – игрален филм /2, последна серия/п/ 01:50 Как е устроена земята – документален филм /3 епизод/п/ 02:40 Дойче веле: Шифт /п/ 02:55 Непозната земя /п/ 03:25 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:25 Отворени досиета 2 Цонка Букурова и Дора Бобева. Гражданският протест срещу обгазяването на Русе /5 филм/п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:30 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:00 “Дневниците на Кари” – сериал, с.2, еп.10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм 13:00 “Великият поход” – приключенски, семеен, фентъзи (Холандия, Белгия, Люксембург, Германия, 2006), режисьор – Бен Сомбогаард, актьори – Джо Флин, Стефани Леонидас, Емили Уотсън, Майкъл Кълкин, Бено Фюрман и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2, еп.14 16:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2) 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата” – риалити 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 “Ритуалът” – драма, ужаси, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Микаел Хафстрьом, актьори – Антъни Хопкинс, Колин О’Донахю, Алис Брага, Крис Маркуит, Кийрън Хайндс, Тоби Джоунс, Марта Гастини, Рутгер Хауър, Бен Чийтман и др. 01:00 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 02:00 “Норвегия” – научно-популярен филм 03:00 “Търси се…”
/п./ – токшоу 04:00 “120 минути”
/п./- публицистично предаване

bTV Action
06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Праведен” – сериал, с.5, еп. 9,10,11 11:00 “Гаднярът” – комедия, драма, криминален (САЩ, Великобритания 2001), режисьор – Бари Сколник, актьори – Вини Джоунс, Дейвид Кели, Дейвид Хемингс, Ралф Браун, Джейсън Стейтъм, Джейсън Флеминг и др. 13:00 “Възходът на планетата на маймуните” – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2011), режисьор – Рупърт Уайът, актьори – Брайън Кокс, Джеймс Франко, Фрейда Пинто, Дон Чийдъл, Джон Литгоу и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.5, еп. 11,12 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:45 “Планетата на маймуните” – екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор – Тим Бъртън, актьори – Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Зората на планетата на маймуните” – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор – Мат Рийвс, актьори – Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи, Джуди Гриър, Тери Нотари и др. 00:30 “Наемна убийца” – екшън, фантастика, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Хенри Сейн, актьори- Матю Марсдън, Кевин Макнили, Ийв, Бевърли Д’Анжело, Абрахам Бенруби, Кристана Локен,Алекса Вега, Кристиан Питре, Барак Хардли и др. 02:15 “Праведен” – сериал, с.5, еп. 10,11 04:15 “Ледена смърт” – драма, екшън, криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор – Доминик Сена, актьори – Гейбриъл Мач, Алекс О’Лафлин, Кълъмбъс Шорт, Кейт Бекинсейл, Том Скерит, Шон Дойл, Башар Рахал и др.

bTV Comedy
05:00 “Различно еднакви” /п./- сериал 06:00 “Предградие” – сериал, с.2 07:00 “Различно еднакви” – сериал 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.5 09:00 “Загадките на Лора”- сериал, с.1 10:00 “Боунфингър” – комедия (САЩ, 1999), режисьор – Франк Оз, актьори – Стив Мартин, Еди Мърфи, Робърт Дауни младши., Хедър Греъм, Терънс Стамп, Кристин Барански, Джейми Кенеди и др. 12:00 “Новите съседи ” /п./- комедиен сериал 15:00 “Столичани в повече” – комедиен сериал 18:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 19:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 20:30 “Мисис Даутфайър” – комедия (САЩ, 1993), режисьор – Крис Кълъмбъс, актьори – Робин Уилямс, Пиърс Броснан, Сали Филд, Робърт Проски и др. 22:30 “Шегаджии”- сериал 23:30 “Офисът”
/п./ – сериал 00:30 “Столичани в повече” – комедиен сериал 03:30 “Загадките на Лора” /п./- сериал 04:30 “Шегаджии”- сериал

Nova TV
05:30 “Съдби на кръстопът” – предаване /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 4 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “С аромат на кафе” – с уч. на Лора Вандервурт, Кори Ем Грант, Кевин Сорбо, Джон Ловиц, Джош Вентура и др. 14:15 “Последен шанс за любовта” (премиера) – с уч. на Джеси Хътч, Аликс Анджелис, Томас Будоа, Ейприл Боулби и др. 16:00 “Мис Пепеляшка” – тв риалити, сезон 2 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Сделка или не” – телевизионна игра, нов сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 X Factor – музикално шоу 22:45 “Следващите три дни” – с уч. на Ръсел Кроу, Елизабет Банкс, Лиъм Нийсън, Джонатан Тъкър и др. 01:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 02:00 “Последен шанс за любовта” – с уч. на Джеси Хътч, Аликс Анджелис, Томас Будоа, Ейприл Боулби и др. /п/ 03:45 “Мис Пепеляшка” – тв риалити /п/

Nova Sport
05:00 Край на програмата 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:15 Класика от Висшата лига – Арсенал – Астън Вила (2005-06), повторение 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:00 Баскетбол: Валенсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, запис 04:15 Край на програмата 10:00 Електронни спортове: ESL Hamburg 2017, Dota 2, първи ден, втора сесия, запис 12:45 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 11-и епизод 13:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 11-и епизод 13:45 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:00 Футбол: Бирмингам Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно 15:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 16:00 Футбол: Лион – Метц, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Тулуза – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:55 Електронни спортове: ESL Hamburg 2017, Dota 2, първи ден, втора сесия, запис 20:30 Електронни спортове: ESL Hamburg 2017, Dota 2, финал, директно 21:45 Студио “Лига 1”, директно 22:00 Футбол: Лил – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно 23:55 Студио “Лига 1″, директно 00:15 Електронни спортове: ESL Hamburg 2017, Dota 2, финал, втора сесия, запис 01:00 Дартс: Европейско първенство 2017, четвърти ден, запис

BiT
05:00 най-доброто от Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 1 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част 11:00 Най-доброто от “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 15:00 най-доброто от “Един прекрасен ден” – 2 част 16:30 най-доброто от “еМисия България” – 2 част 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина 23:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 00:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 03:00 Най-доброто от “Честно казано” с Люба Кулезич – 2 част, (п) 04:00 най-доброто от “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед с Криси”, избрано 10:00 Телемаркет 10:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 10:45 Интервю с Наделина Анева/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни” 13:00 “Всеки следобед с Криси”, избрано 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Патарински Live”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:10 Tоп Шоп 15:25 “Патарински Live/п/ 15:55 Телемаркет 16:00 “Четвърта инстанция”- токшоу 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Разследване” с Васил Иванов 20:00 “Интервю” с Наделина Анева 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Кръвна група:шампион” 22:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 23:00 “Беновска пита”/п/ 01:00 НОВИНИ/п/ 01:30 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *