ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Търсачи на реликви 3, тв филм /15 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Храна от водата /1 част/ 15:15 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Бригада, тв филм /7 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Храм “Св. Николай Мирликийски – Чудотворец”, Разград /п/ 04:25 Търсачи на реликви 3, тв филм /15 епизод /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.13 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.3, еп.4 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.96 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.49 – 51 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.57 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.70 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.14 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.30 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.39

bTV Action
05:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.23 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.5-8 08:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.23 09:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.6 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.7 11:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.5 12:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.10 13:00 “Девет живота” – фентъзи, комедия (Франция, Китай, 2016), режисьор Бари Соненфелд, в ролите Кевин Спейси, Дженифър Гарнър, Кристофър Уокън, Малина Уайсман, Теди Сиърс, Шерил Хайнс, Роби Амел и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.24 16:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.7 17:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.11 18:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.6 19:00 Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.8 20:00 Екшън в 8: “Изчезнали” – сериал, еп.11 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Вулкан” – фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др. 00:00 “Изчезнали” – сериал, еп.11 01:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.6 02:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4, еп.8 03:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.11 04:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.7

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.5, 6 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Луис и извънземните” – анимация, комедия, приключенски (Германия, Люксембург, Дания, 2018), режисьори Кристоф Лауенщайн, Волфганг Лауенщайн и Шон Маккормак 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Супер екипаж” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.2, еп.13, 14 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.89 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.42 20:30 “Преспав” – сериал, еп.63, 64 22:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2, еп.12, 13 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.11, 12 00:00 “Луис и извънземните” /п/ – анимация, комедия, приключенски (Германия, Люксембург, Дания, 2018) 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 7 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Спартак – Динамо Москва Континентална хокейна лига повторение 12:00 Баскетбол: Барселона – Билбао Испанска баскетболна лига повторение 14:00 Футбол: Борнемут – Норич Сити Чемпиъншип повторение 16:00 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Енко – ЛП Супер Спорт Държавно първенство по футбол за жени повторение 20:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) 21:00 Новини 21:30 Студио “Купа на Лигата” директно 22:00 Футбол Карабао къп директно 23:55 Студио “Купа на Лигата” директно 00:30 Новини повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Програмна пауза

Kanal 3
06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” /п/ 10:50 “Бизнес новини” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ,централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *