ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Войната на таралежите тв филм /4 серия/ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Завет на Св. Йоан Рилски 11:35 Как стигнахме дотук документална поредица 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Великата илюзия: Хлапето игрален филм /САЩ, 1921г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Чарли Чаплин, Една Първайнс, Карл Милър, Джаки Куган и др. 16:00 Инвеститор на годината – годишни награди на БАИ 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 /п/ 18:30 Извън играта 19:00 Тайните на Силициевата долина двусериен документален филм /Великобритания, 2017г./, 1 епизод 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Училището на Мерилин Хочкис за бални танци и добри маниери игрален филм/САЩ, 2005г./, режисьор Рандъл Милър, в ролите: Робърт Карлайл, Мариса Томей, Джон Гудман, Мери Стийнбъргън и др. 22:45 По света и у нас 23:00 Студио Х: Пазач на сестра си игрален филм /САЩ, 2007г./, режисьор Кент Фолкън, в ролите: Дениз Боут, Естър Скот, Джилиън Илиана Уотърс и др. (14) 00:45 Тайните на Силициевата долина документален филм/1 епизод/п/ 01:40 Раят е на запад игрален филм/п/ 03:40 Тайните светове документална поредица/3 епизод/п/ 04:30 Извън играта /п/

bTV

05:30 “Любимци” /п./ – сериал, еп.3 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.4 06:30 “Очарованието на островите Галапагос” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.9 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “Завръщането на героя” – исторически, комедия (Франция, Белгия, 2018), режисьор Лоран Тирар, в ролите: Жан Дюжарден, Мелани Лоран, Ноеми Мерлан, Кристоф Монтьонез, Евлин Бюил, Кристиан Бюжо и др. 15:00 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Тайният живот на Уолтър Мити” – фентъзи, комедия (АЩ, Великобритания, Канада, Австралия, 2013), режисьор Бен Стилър, в ролите: Бен Стилър, Кристен Уиг, Шон Пен, Шърли Маклейн и др. 22:20 “Който оцелее ще разказва” – комедия, уестърн (САЩ, 2014), режисьор Сет Макфарлън, в ролите: Сет Макфарлън, Шарлийз Терон, Аманда Сайфред, Лиъм Нийсън, Джовани Рибиси, Нийл Харис, Джейми Фокс и др. 00:30 “Да бъдеш Флин” – драма (САЩ, 2012), режисьор Пол Уайц, в ролите: Пол Дейно, Робърт Де Ниро, Джулиан Мур, Оливия Търлби, Лили Тейлър, Уес Стъди и др. [14+] 02:30 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.14, – 17 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.13 – 15 11:00 “Противоотрова” – екшън, психотрилър (САЩ, Германия, 2002), режисьор Джим Гилеспи, в ролите: Силвестър Сталоун, Чарлз Дътън, Поли Уокър, Крис Кристоферсън, Джефри Райт, Том Беринджър, Стивън Ланг и др. 13:00 “Код “Меркурий” – екшън, трилър (САЩ, 1998), режисьор Харолд Бекър, в ролите: Брус Уилис, Ким Дикънс, Алек Болдуин, Мико Хюз и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.11, 12 17:00 “Дивата муха” /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.8 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.10 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.4 18:45 “Смъртоносно оръжие 3” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1992), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Рене Русо, Стюарт Уилсън, Дарлийн Лав, Трейси Улф, Ник Чинлънд, Марк Пелегрино и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Джак Ричър” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2012), режисьор Кристофър Маккуори, в ролите: Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал, Джай Кортни и др. 00:30 “Смъртоносна надпревара 4: Отвъд анархията” – екшън (САЩ, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Дани Главър, Дани Трехо, Велислав Павлов, Фредерик Коулър, Луси Ардън, Лорина Камбурова, Диляна Попова и др. [14+] 02:30 “Твърде лично” /п./ – сериал, с.2 еп.11, 12 04:15 “Информаторите” – трилър, криминален, драма (Германия, САЩ, 2008), режисьор Грегор Джордан, в ролите: Били Боб Торнтън, Ким Бейсингър, Мики Рурк, Уинона Райдър, Амбър Хърд, Рис Ифънс, Джон Фостър, Остин Никълс и др. [16+]

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.3, 4 07:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.9, 10 08:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.9, 10 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 еп.21, 22 10:00 “Рио 2” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Карлос Салданя 12:00 “Шпионски свалки” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 2012), режисьор Макджи, в ролите: Рийз Уидърспун, Крис Пайн, Том Харди, Тил Швайгер, Абигейл Спенсър, Челси Хандлър, Анджела Басет, Лора Вандервоорт и др. 14:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.4, 5 15:00 “Съни бийч” /п./ – сериал, еп.1 16:00 “Новите съседи” /п./ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 20:30 “Мистър Бийн” – комедия (Великобритания, САЩ, 1997), режисьор Мел Смит, в ролите: Роуън Аткинсън, Питър Макникъл, Джон Милс, Памела Рийд, Харис Юлин, Бърт Рейнолдс, Джони Галеки и др. 22:30 “Съни бийч” /п./ – сериал, еп.1 23:30 “Преспав” /п./ – сериал 00:00 “По средата” /п./ – сериал 01:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “Бруклин” /п./ – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал

Nova TV
07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Агент Коди Банкс” – с уч. на Франки Мюниц, Хилари Дъф, Андрю Франсис, Синтия Стивънсън, Арнолд Вослу, Кейт Дейвид и др. 15:00 “Кънки с остър връх: Огън и лед” – с уч. на Брендън Фер, Франсиа Райса, Стивън Еймъл, Марсела Писаро и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити 22:00 “Норбит” – с уч. на Еди Мърфи, Танди Нютън, Тери Крюс, Еди Грифин, Куба Гудинг мл., Клифтън Пауъл и др. 00:00 “Тайната е в техните очи” – с уч. на Чиуетел Еджиофор, Никол Кидман, Джулия Робъртс, Алфред Молина, Дийн Норис и др. 04:40 “Перфектната булка” – с уч. на Паскал Хатън, Каван Смит, Лиан Лап, Марк Дакаскос, Анна ван Хуфт и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, финал за Купата на краля /п/ 12:00 Студио “Футбол”, директно 12:30 Футбол: Дунав – Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно 14:30 Футбол: Хъл Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Фулъм – Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-ри епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 Баскетбол: Морабанк Андора – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно 23:15 Студио “Баскетбол”, директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване”, 9-и епизод 00:30 Футбол: Хъл Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 02:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 Топ Шоп 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:20 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *