ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ЯНУАРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Референдум /п/ 13:30 Славянската цивилизация – документален филм /2 серия/ 14:00 Малки истории 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 15:10 Разследването на Мун – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Завръщане в Брайдсхед – тв филм /9 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър Не/Възможното включване 22:00 Концерт на Омар Хаким – Международан джаз фестивал – Банско 2018 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Младият върколак 4 – тв филм /4 епизод/(12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Завръщане в Брайдсхед – тв филм /9 епизод/п/ 03:20 Библиотеката /п/ 04:20 Младият върколак 4 – тв филм /4 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.7 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.37 (последен) 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.60 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.4, еп.10 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.58 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.15 21:30 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.76 22:30 “Медичите” – сериал 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.4, еп.16 01:00 “Смелите” – сериал, еп.10 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.39

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.18 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.4 – 7 08:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.2 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.18 10:00 “Стрелата” – сериал, еп.6 11:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.11 12:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.10 13:00 “Сблъсък в Манила” – екшън (САЩ, 2016), режисьор Марк Дакаскос, в ролите Алекзандър Невски, Каспър Ван Дин, Кари-Хироюки Taгава, Тиа Карере, Марк Дакаскос и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.3 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.1 17:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.11 18:00 “Монк” – сериал, с.2, еп.12 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Стрелецът” – екшън, криминален, психотрилър (Испания, Великобритания, Франция, 2015), режисьор Пиер Морел, в ролите Шон Пен, Идрис Елба, Джазмин Тринка, Хавиер Бардем, Рей Уинстън, Марк Райлънс и др. [14+] 00:15 “Наркос: Мексико” /п/ – сериал, еп.9 01:15 “Животинско царство” – сериал, с.3, еп.6 02:15 “Стрелата” – сериал, еп.7 03:15 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.11 04:15 “Монк” – сериал, с.2, еп.12

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.13, 14 07:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Преспав” /п/ – сериал 10:00 “Твърде комично” – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор Джон Ашър, в ролите Лий Търгесен, Рино Уилсън, Лорън Стамиле, Джойс Булифант, Маргарет Чо и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.33 18:00 “Преспав” /п/ – сериал 19:00 “Супермаркет” – сериал, с.2, еп.22 19:30 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.1 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.8, еп.11 22:00 “Кухня” – сериал, еп.13, 14 23:00 Премиера: “Изгубеняци” – сериал, с.3, еп.5, 6 00:00 “Твърде комично” /п/ – екшън, комедия (САЩ, 2015) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Преспав” /п/ – сериал 04:00 “Супермаркет” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 2 22:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 6 00:30 “Нощна смяна” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Когато сърцето зове” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Оксфорд Юнайтед, мач от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Астън Вила – Лестър Сити, полуфинален мач реванш за Карабао къп /п/ 14:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 23-ти епизод /п/ 15:30 Студио “Футбол”, директно 16:00 Футбол: ЦСКА – Чонбук, международен приятелски мач, директно 17:55 Студио “Футбол”, директно 18:30 Хокей на лед: Витяз – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 19-и епизод 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, 5-и епизод 23:00 Баскетбол: Естудиантес – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 Хокей на лед: Витяз – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 02:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:00 Еротичен телепазар

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ1 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *