HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ЯНУАРИ 2018 г.

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Шоуто на Канала /п/ 13:55 Дом за нашите деца: Време за път – тв филм /4 серия/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Едно голямо семейство – тв филм /9 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Семейство Даръл 2 – тв филм /3 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – Проектът “Балканска федерация” 22:00 Червената кралица – тв филм
/11 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Ню Йорк – тв филм /4 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня
/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Едно голямо семейство – тв филм /9 епизод/п/ 03:10 Изкуството на 21 век 03:40 Ню Йорк – тв филм /4 епизод/п/(14) 04:25 Здравето отблизо /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 50 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 1, еп. 3 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 3, еп. 18 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с. 1, еп. 11 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 42 21:30 Премиера: “Мата Хари” – сериал, с. 1, еп. 8 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 6, еп. 15 01:00 “Изкушение” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Седем часа разлика” – сериал, с. 3, еп. 10

bTV Comedy
05:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 06:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал, с. 4 07:00 “Предградие” – сериал 08:00 “Стажанти” – сериал, с. 2 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Свалячът Хал” – комедия, драма, фентъзи (САЩ, Германия, 2001), режисьори – Боби Фарели, Питър Фарели, актьори – Гуинет Полтроу, Джак Блек, Джейсън Александър, Брус Макгил, Антъни Робинс, Джо Витерели и др. 12:00 “Хотел “Елеон” – сериал 13:00 “По средата” /п/- сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/- комедиен сериал 17:00 “Столичани в певече” – сериал, с. 7 18:00 “По средата” – сериал, с. 5 19:00 “Предградие” – сериал, с. 3 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал, с. 9 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с. 7 23:00 Премиера: “Хотел “Елеон” – комедиен сериал, с. 2 00:00 “Свалячът Хал” – комедия, драма, фентъзи (САЩ, Германия, 2001), режисьори – Боби Фарели, Питър Фарели, актьори – Гуинет Полтроу, Джак Блек, Джейсън Александър, Брус Макгил, Антъни Робинс, Джо Витерели и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Стажанти” /п/ – сериал 04:00 “По средата” /п/ – сериал

bTV Action
06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с. 4, еп. 1 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 4, еп. 2 10:00 “Стоте” – сериал, с. 2, еп. 1 11:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 9 12:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 23 13:00 “Бодлива тел” – екшън (САЩ, (1996), режисьор – Дейвид Хогън, актьори – Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Рауъл, Джак Ноузуърти, Адриана Александър и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 4, еп. 2 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 4, еп. 3 17:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 1 18:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 10 19:00 “Стоте” – сериал, с. 2, еп. 2 20:00 Премиера: “Мъртва точка” – сериал, с. 1, еп. 4 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Трудна мишена 2” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор – Роел Рейн, актьори – Скот Адкинс, Робърт Книйпер, Рона Митра и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 1, еп. 4 01:00 “Стоте” – сериал, с. 2, еп. 2 02:00 “Монк” – сериал, с. 4, еп. 2 03:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 1 04:00 “Последният кораб” – сериал, еп. 10

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Дървото на живота” – сериен филм 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Мотив” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
05:15 Край на програмата 09:00 Дартс: Мастърс 2018, трети ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Марсилия – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лил – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бордо – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без целофан”, актуални политически изявления без цензура 02:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
06:00 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива”
/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Време, календар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Холивуд” /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Денят на живо” 19:45 “Патарински Live” 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:45 “Патарински Live” /п/ 22:00 “Денят на живо” /п/ 23:00 “Спорт в обектива” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Всеки следобед” /п/ 02:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *