ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 29 ЯНУАРИ

БНТ

05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл тв филм /2 сезон, 6 епизод/ (12) 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Нощният управител тв филм /6 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на ImproviSatie Празници на изкуствата – Аполония 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:45 Знаете ли, че… 03:55 Извън играта /п/ 04:25 Законът на Дойл тв филм /2 сезон, 6 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.12 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.9 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.10 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.26 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.17 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.14 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.20 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, с.2, еп.3 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.20 (последен) 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Записът” – сериал, еп.8 (последен) 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.62 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.125

bTV Action

05:15 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.9 – 12 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.4 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.5 10:00 “Готъм” – сериал, с.4 еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.13 12:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.11 13:00 “Натрапник” – трилър (Канада, 2018), режисьор Дани Дж. Бойл, в ролите Кели Съливан, Ана Ван Хуфт, Дан Пейн, Алиша Нютън и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.5 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.6 17:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.12 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.1 19:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Транспортер: Ново начало” – екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др. 00:00 “Спенсър” – сериал, еп.1 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.1 02:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.7 03:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.12 04:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.6

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.10 еп.16, 17 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Кухня” /п/ – сериал 10:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите: Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.19, 20 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.5 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.43 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.12 22:00 “Кухня” – сериал, с.6 еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.11, 12 00:00 “27 сватби” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 2008) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Кондор” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Остани с мен” – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Морабанк Андора, Испанска баскетболна лига – /п/ 12:00 Футбол: Ипсуич Таун – Съндърланд Лига 1 – /п/ 14:00 Футбол: Уикъмб Уондърърс – Тотнъм Хотспър, Купа на Футболната асоциация – /п/ 16:00 Хокей на лед: Динамо Москва – ЦСКА Москва, Континентална хокейна лига – /п/ 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 19:00 Баскетбол: Калев – Жельона гура ВТБ лига – директно 21:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – /п/ 21:30 Студио “Чемпиъншип” – директно 22:00 Футбол: Рединг – Борнемут Чемпиъншип – директно 23:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 00:15 Баскетбол: Калев – Жельона гура ВТБ лига – /п/ 02:15 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес 05:30 Денят на живо/п/ 05:45 Пресечна точка 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо/п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Документална поредица на DW 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *