ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg Брест-Литовският мирен договор /п/ 13:30 Дойде есента на 1946 г. – документален филм /България, 2000 г./, режисьор Константин Чакъров 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Точица – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /35 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Законът на Дойл 5 – тв филм /7 епизод/ (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:15 Съкровище в двореца – тв филм /35 епизод/п/ 03:20 Туризъм.бг /п/ 03:50 Днес и утре 04:15 Законът на Дойл 5 – тв филм /7 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.5 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.68 (последен) 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.23 16:00 “Всичко може да се случи” – сериал, с.3, еп.15 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.25 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.35 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2, еп.21 00:30 “Стрелата” – сериал, с.5, еп.17 01:30 “Къща от карти” – сериал, с.6 еп.4 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.8

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6 еп.3 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.13 – 16 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.20 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.3 10:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.10 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.6 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.4 13:00 “Вън от пещта” – криминален, трилър (Великобритания, САЩ, 2013), режисьор Скот Купър, в ролите Крисчън Бейл, Кейси Афлек, Зоуи Салдана, Уди Харелсън, Сам Шепърд, Уилем Дефо, Форест Уитакър и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.21 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.4 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.11 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Последният ловец на вещици” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Брек Айснър, в ролите Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Ууд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън и др. 00:15 “Наркос” – сериал, еп.1 01:15 “Готъм” – сериал, с.3, еп.11 02:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.21 03:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 04:15 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.7

bTV Comedy
05:00 “Любимци” /п/ – сериал 06:00 “Любимци” – сериал, еп.5, 6 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 09:00 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.4, еп.9, 10 10:00 “Чичо Бък” – комедия (САЩ, 1989), режисьор Джон Хюз, в ролите Джон Кенди, Маколи Кълкин, Джийн Луиса Кели, Габи Хофман, Ейми Мадигън, Лори Меткалф и др. 12:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 13:00 “Фитнес” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.116 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп.18, 19 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.10, 11 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.2 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.9 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.18, 19 23:00 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.11, 12 00:00 “Чичо Бък” /п/ – комедия (САЩ, 1989) 02:00 “Любимци” /п/ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Бегълци от бъдещето” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Морабанк Андора – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Солихъл Муурс – Родъръм Юнайтед, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – СКА, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Нортхямптън Таун – Нотс Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Сарагоса – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 Баскетбол: УНИКС – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю с Наделина Анева” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *