ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 4, тв филм /6 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Влечугите 15:15 Влакът на динозаврите 3, 13-сериен анимационен филм /копродукция, 2011 г./ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Студио “УЕФА Лига Европа” 19:55 Футбол: Антверп – Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”, пряко предаване от Белгия 22:00 Футбол: ЧФР Клуж – ЦСКА-София, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа”, пряко предаване от Румъния 00:15 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:30 Бразди /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Когато сърцето зове 4 тв филм /6 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.14 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.19 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.17 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.169, 170 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5, еп.22 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.104 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.117 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.1 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.23 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.86

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.12 – 15 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.4 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.5 10:00 Семейство Флинтстоун: Разбиване през каменната ера 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.16 12:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.2 13:00 Принцесата и Дракона 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.5 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.6 17:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.3 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.17 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4, еп.8 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза V кръг: ЛАСК – Тотнъм 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа, групова фаза V кръг: Йънг Бойс – Рома 00:00 Лига Европа, обзор 00:45 “Опасна мишена” – екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Кевин Карауей, вролите: Майкъл Джей Уайт, Макс Райън, Стив Остин, Иън Шорт и др. [16+] 02:30 “Бягство от затвора” – сериал, еп.17 03:30 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.8 04:15 “Чък” – сериал, с.2, еп.6

bTV Comedy
05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.11, 12 07:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Голямата сделка” – комедия, криминален (САЩ, 2001), режисьор Джейсън Енслър, в ролите Рей Романо, Кевин Джеймс, София Вергара, Джулиет Люис, Ким Коутс, Бърт Рейнолдс, Майкъл Рапапорт, Ерик Алън Креймър, Бари Нюман и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал, eп.1 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.10, 11 19:00 “На гости на третата планета” – сериал еп.103 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.2 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.9, 10 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.14, 15 00:00 “Голямата сделка” /п/ – комедия, криминален (САЩ, 2001) 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериал, сезон 10, финал 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
05:15 Програмна пауза 10:00 Хокей на лед: Йокерит – Салават Юлаев, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Футбол: Портсмут – Кингс Лин Таун Купа на Футболната асоциация – повторение 16:00 Хокей на лед: Металург – СКА, Континентална хокейна лига – директно 18:30 Купа на Германия: Обзор, предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 19:00 Баскетбол: Барселона – Валенсия, Испанска баскетболна лига – повторение 21:00 Новини 21:15 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: Металург – СКА Континентална хокейна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *