ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 МАЙ

БНТ

06.00История с куче без куче – детски тв филм /България, 1985г./, режисьор Магда Каменова, в ролите: Яница Стаматова, Мария Стефанова, Коста Цонев, Мариана Димитрова, Петър Слабаков и др.
07.00Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
09.00По света и у нас
09.05100% будни
11.00Култура.БГ
12.00По света и у нас
12.30Берковската духова музика
13.05Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/
14.00″Разбъркай го – да се оправи” – спектакъл на Нешка Робева и Владислав Крамфилов
15.35″Адио, Рио” – комедия, хорър /България, 1989г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Филип Трифонов, Ваня Цветкова, Петър Попйорданов, Георги Мамалев, Никола Рударов, Катя Чукова и др.
17.0042-ри международен цирков фестивал Монте Карло
19.00Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
20.00По света и у нас
20.30Влюбен в жена си – игрален филм /Франция, 2018г./, режисьор Даниел Отьой, в ролите: Сандрин Киберлен, Адриана Угарте, Даниел Отьой, Жерар Депардийо и др.
22.00″Чужди тела” – концерт на Станислав Сланев-Стенли
22.45″Рай” – игрален филм /Ирландия, 2008г./, режисьор Деклан Рекс, в ролите: Ейдън Кели, Илейн Уолш, Лесли Конрой, Брендан Келер и др.
00.15БНТ на 60 /п/
01.15100% будни /п/
03.15Култура.БГ /п/
04.15Влюбен в жена си игрален филм /п/

bTV

05.15″Патешка история” – анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс
07.00„Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
09.30„Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12.00bTV Новините – обедна емисия
12.30″В добра компания” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2004), режисьор Пол Уайц, в ролите: Денис Куейд, Тофър Грейс, Скарлет Йохансон, Марг Хелгенбъргър, Селма Блеър, Кевин Чапман и др.
15.00″Всемогъщият Евън” – комедия, семеен, фентъзи (САЩ, 2007), режисьор Том Шейдиак, в ролите: Стив Карел, Морган Фрийман, Лорън Греъм, Джон Гудман, Уонда Сайкс, Джона Хил, Моли Шанън и др.
17.00″Сбогом, Кристофър Робин” – семеен, биографичен, исторически (Великобритания, 2017), режисьор Саймън Къртис, в ролите: Донъл Глийсън, Марго Роби, Кели Макдоналд, Уил Тилстън, Алекс Лотър, Стивън Кембъл Мур и др.
19.00bTV Новините – централна емисия
20.00Премиера: „Безмилостен град“ – сериал, еп.85
21.00Премиера: „Белези“ – сериал, еп.11
22.30„Шоуто на Николаос Цитиридис“ – вечерно токшоу
23.30bTV Новините – късна емисия
00.00„Гранд” – сериал, с.3 еп.21 (последен)
00.30„Аламинут“ – скеч шоу
01.00„Островът на Пиетро“ – сериал, с.2 еп.12
02.00„Преди обед” /п./ – токшоу
04.10„Втори шанс“ – сериал, с.2 еп.26

bTV Action

06.00Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4 еп.22 – 25
08.00″Монк” – сериал, с.8 еп.6
09.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.6
10.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.4
11.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.9
12.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.16
13.00″Осмозис Джоунс” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2001), режисьори Боби Фарели и Питър Фарели
15.00″Монк” – сериал, с.8 еп.7
16.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.7
17.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.17
18.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.10
19.00Часът на супергероите (премиера): “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.5
20.00Екшън в 8 (премиера): “Наркос: Мексико” – сериал, с.2 еп.10
21.00bTV Новините
22.00Бандата на екшън: “Кодът” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, 2009), режисьор Мими Лийдър, в ролите: Раде Шербеджия, Морган Фрийман, Робърт Форстър, Кори Джонсън, Антонио Бандерас, Атанас Сребрев, Том Харди, Стефан Щерев, Рада Мичъл и др.
00.00″Наркос: Мексико” – сериал, с.2 еп.10
01.00″Хуберт и Щалер” – сериал, еп.10
02.00″Легендите на утрешния ден” – сериал, с.5 еп.5
03.00″Супергърл” – сериал, с.5 еп.17
04.00″Библиотекарите” – сериал, с.4 еп.7
05.00″Монк” – сериал, с.8 еп.7

bTV Comedy

06.00″По-добре късно, отколкото никога” – сериал, с.2 еп.3
07.00″Столичани в повече” /п./ – сериал
08.00″По средата” /п./ – сериал
08.30″Двама мъже и половина” /п./ – сериал
09.30″Хотел Елеон” /п./ – сериал
10.00″Влюбеният Шекспир” – романтичен, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 1998), режисьор Джон Мадън, в ролите: Гуинет Полтроу, Джоузеф Файнс, Джефри Ръш, Том Уилкинсън, Джуди Денч и др.
12.00″Приятели” /п./ – сериал
13.00″Двама мъже и половина” /п./ – сериал
14.00″Хотел Елеон” /п./ – сериал
14.30″Столичани в повече” /п./ – сериал
15.30″Новите съседи” /п./ – сериал
17.00″Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу
18.00″Приятели” – сериал, с.5 еп.12, 13
19.00″По средата” – сериал, с.8 еп.23
19.30″Новите съседи” – сериал, с.8 еп.16
21.00″Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.9
22.00″Хотел Елеон” – сериал, с.2 еп.14, 15
23.00″Двама мъже и половина” – сериал, с.5 еп.9, 10
00.00″Нощни игри” – комедия, трилър (САЩ, 2018), режисьори Джон Франсис Дейли и Джонатан Голдстийн, в ролите: Джейсън Бейтман, Рейчъл Макадамс, Кайл Чандлър, Били Магнюсън, Шарън Хорган, Джеси Племънс, Ламорн Морис, Дани Хюстън и др.
02.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал
03.00″Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу
04.00″Приятели” /п./ – сериал
05.00″По-добре късно, отколкото никога” /п./ – сериал

Nova TV

07.00″Здравей, България” – сутрешен блок
09.30″Изобретението на Хюго” – с уч. на Бен Кингсли, Саша Барън Коен, Кристофър Лий, Рей Уинстоун, Емили Мортимър, Джъд Лоу и др.
12.00Новините на NOVA
12.30″Али Баба и четиридесетте разбойници” – с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., II част
14.20″С аромат на любов” – с уч. на Сара Ру, Джордан Бриджис, Аиша Дюран, Ейми Лосисеро и др.
16.00″Фалстарт” – с уч. на Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта, Брадли Купър, Тери Брадшоу, Кати Бейтс и др.
18.00″Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра
19.00Новините на NOVA – централна емисия
20.00″Карате кид” – с уч. на Джеки Чан, Джейдън Смит, Тараджи Хенсън, Уенуен Хан, Ронгуанг Ю и др.
22.45″Помпей” – с уч. на Кит Харингтън, Кери-Ан Мос, Емили Браунинг, Кийфър Съдърланд, Адеуале Акиной-Агбадже, Джeсика Лукас и др.
00.45″Добрата съпруга” – сериал, сезон 2
01.30″Бегълци от бъдещето” – сериал
02.15″Фалстарт” /п/
04.00″С аромат на любов” /п/
05.30″Али Баба и четиридесетте разбойници” /п/

Nova Sport

10.00Футбол 45 кръг Чемпиъншип – /п/
12.00Баскетбол: Уникаха – Ховентут 35 кръг Испанска баскетболна лига – /п/
14.00Футбол: Ал Хилал – Шабаб Ал Ахли Шампионска лига на Азия (2021-21) – /п/
16.00Баскетбол: Сарагоса – Реал Мадрид 35 кръг Испанска баскетболна лига – /п/
18.00Футбол: Персеполис – Ал Райян Шампионска лига на Азия (2021) – /п/
20.00Футбол 45 кръг Чемпиъншип – /п/
21.55Новини
22.00Футбол: Вердер Бремен – РБ Лайпциг Купа на Германия, полуфинал – /п/
00.00Футбол 45 кръг Чемпиъншип – /п/
02.00Еротичен телепазар

NovaNews

05.50Пулс /п/
07.00Здравей, България
09.30В добра форма /п/
10.00Новините на NOVA NEWS
10.15Карай направо /п/
10.40Темата на NOVA /п/
11.00Новините на NOVA NEWS
11.15Парламентът на форус/п/
11.30Шоубизнес /п/
12.00Новините на NOVA
12.30Денят на живо /п/
13.00Новините на NOVA NEWS
13.30Патарински LIVE /п/
14.00Новините на NOVA NEWS
14.30Без резервация
15.00Новините на NOVA NEWS
15.20Шоубизнес
15.30Социална мрежа
16.00Новините на NOVA NEWS
16.10Социална мрежа
17.00Новините на NOVA NEWS
17.30Другото лице
18.00Новините на NOVA NEWS
18.30Патарински LIVE
19.00Новините на NOVA
20.00Новините на NOVA NEWS
20.30Денят на живо
21.00Новините на NOVA NEWS
21.45Бизнесът
21.50Шоубизнес
22.00Новините на NOVA NEWS
22.15Документална поредица на DW
23.00Новините на NOVA
23.30Денят на живо /п/
00.00Новините на NOVA /п/
00.30Патарински LIVE /п/
01.00Новините на NOVA /п/
01.30Шоубизнес
02.00Новините на NOVA /п/
02.30Денят на живо /п/
03.00Новините на NOVA /п/
03.30Социална мрежа /п/
04.00Новините на NOVA /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *