ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 МАРТ

БНТ
05:05 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:35 Цезар детски тв филм /п/ 06:00 Зравей, бабо детски игрален филм /България, 1991 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите Елена Стефанова, Асен Миланов, Елена Райнова и др. 07:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 Духът на България, празничен блок за 3 март 11:00 Военен ритуал за издигане на Националния трибагреник, пряко предаване от паметника на Незнайния воин 11:30 Духът на България, празничен блок за 3 март 12:00 По света и у нас 12:30 Концерт на Илия Луков 14:10 Грехът на Малтица, тв филм /България, 1985г./, режисьор Тодор Динов, в ролите Петя Силянова, Георги Новаков, Илия Добрев, Йосиф Сърчаджиев и др. 15:30 С песните на Стефан Диомов, концерт с участието на “Тоника СВ”, Ваня Костова, Тони Димитрова, Орлин Горанов, група “5-те сезона”, група “Врабчета”, мим Руди и др. 17:20 България от край до край: Посланието 18:30 Тържествена заря-проверка по случай Националния празник на Република България, пряко предаване от площад “Народно събрание” 19:15 Малката Бяла столица на Руската империя, документален филм /България, 2019 г./, режисьор Степан Поляков 20:00 По света и у нас 20:30 Честита Свобода! – празничен спектакъл за 3 март с участието на Лили Иванова, Богдана Карадочева, Васил Найденов, Маргарита Хранова, “Фондацията”, Миро, Нина Николина, Деси Добрева, Невена Цонева, Борис Луканов, Валентин Танев, Силвия Лулчева, Валери Йорданов, Владимир Пенев, Мариус Донкин, Владимир Зарев и др. 21:50 Българска киновечер представя: Възвишение игрален филм /България, 2017 г./, режисьор Виктор Божинов, в ролите Александър Алексиев, Стоян Дойчев, Филип Аврамов, Христо Петков, Кирил Ефремов, Параскева Джукелова и др. (14) 00:30 Духът на България, празничен блок за 3 март/п/ 03:00 България от край до край: Посланието /п/ 04:10 Събота вечер с БНТ /п/

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Концерт-спектакъл на Веселин Маринов: “35 години на сцена” (2016 г.) 14:40 “Чужденецът” – комедия, романтичен (България 2012), режисьор Ники Илиев, в ролите: Ники Илиев, Саня Борисова, Любомир Ковачев, Асен Блатечки, Валентин Гошев, Елен Колева, Кристоф Ламбер, Катрин Готие и др. 16:50 “Джак, убиецът на великани” – фентъзи, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Брайън Сингър, в ролите Никълъс Холт, Стенли Тучи, Юън Макгрегър, Елинор Томлинсън, Еди Марсан, Юън Бремнър, Иън Макшейн, Уоруик Дейвис, Бил Най и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Неразказано в историята: “Съкровищата на България” – документална поредица 21:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.7 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кралици” – сериал, еп.2 01:00 Неразказано в историята: “Съкровищата на България” /п/ 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.18

bTV Action
05:00 “Монк” – сериал, с.5 еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3, еп.23 – 26 08:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.11 09:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.4 10:00 “Готъм” – сериал, с.5, еп.7 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.23 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.18 13:00 “Бившата” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Дани Будай, в ролите Алиша Зиглър, Маяра Уолш, Филип Бойд, Джак Кризманич и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.12 16:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.5 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.19 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.24 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.5 еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Червената линия” – сериал, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Пряко, Купа на краля, полуфинал (реванш): Барселона – Севиля 00:00 “Червената линия” – сериал, еп.5 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.24 02:00 “Готъм” – сериал, с.5 еп.8 03:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.19 04:00 “Чък” – сериал, с.5, еп.5
bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.11, 12 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Психоложки” /п/ – сериал 10:00 “Феноменалният Бърт Уондърстоун” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2013), режисьор Дон Скардино, в ролите Стив Карел, Люк Ванек, Стив Бушеми, Оливия Уайлд, Джим Кери, Джеймс Гандолфини, Алън Аркин, Дейвид Копърфийлд и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Психоложки” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп.23, 24 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.7, еп.4 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.12 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.5 еп.7 22:00 “Психоложки” – сериал, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, еп.19, 20 00:00 “Феноменалният Бърт Уондърстоун” /п/ – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2013) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 06:00 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 12:00 Новините на NOVA 12:50 “Дивата природа отблизо” – документален филм 13:30 “Маймуна” – с уч. на Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Радина Боршош, Александра Костова, Валентин Ганев, Леонид Йовчев, Радена Вълканова, Станимир Гъмов и др. 15:30 “Писма от Антарктида” – с уч. на Ирмена Чичикова, Диана Димитрова, Иван Стаменов, Симеон Ангелов, Мая Бабурска, Христо Пимпирев и др. 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 “Откраднат живот: Финалът” (премиера) – сериал, сезон 11 21:00 “Един за друг” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал, сезон 2 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 3 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 3 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Маймуна” – с уч. на Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Радина Боршош, Александра Костова, Валентин Ганев, Леонид Йовчев, Радена Вълканова, Станимир Гъмов и др. /п/ 04:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Ян Регенсбург – Вердер Бремен Купа на Германия, четвъртфинал /п/ 12:00 Футбол: Панатинайкос – АЕК, Супер лига на Гърция /п/ 14:00 Футбол: Рединг – Блекбърн Роувърс Чемпиъншип /п/ 16:00 Футбол: Борусия Дортмунд – Борусия Мьонхенгладбах, Купа на Германия, четвъртфинал /п/ 18:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 18:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 19:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 19:30 Студио “Висша лига” – директно 20:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Астън Вила Висша лига директно 22:00 Футбол: Стоук Сити – Суонси Сити Чемпиъншип, директно 23:55 Професионална борба: “Първична сила”, предаване на WWE (2021) 00:55 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 01:25 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Ускорение /п/ 07:00 Здравей, България 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE/п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 Офанзива с Любо Огненов /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *