ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 НОЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 2 – тв филм /5 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните – Студени брегове /1 част/ 15:20 Влакът на динозаврите 2 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Геният Пикасо – тв филм /5 епизод/ 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата: Софийската света митрополия/п/ 04:25 Когато сърцето зове 2 – тв филм /5 епизод/п/

bTV
05:00 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.63 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.23 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.121 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.124 – 126 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.82 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.95 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.15 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.1 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.64

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.4 – 7 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.4 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.6 10:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.13 11:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.7 12:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.9 13:00 “Прислужницата” – драма (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Дарин Скот, в ролите Катрин Тютън, Фей Мастърсън, Кентън Дюти, Том Мейдън и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.5 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.7 17:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.10 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3, еп.14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с.3, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Фантастични животни и къде да ги намерим” – фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, 2016), режисьор Дейвид Йейтс, в ролите Еди Редмейн, Езра Милър, Колин Фарел, Рон Пърлман, Джон Войт, Саманта Мортън, Джема Чан, Катрин Уотърстън, Кармен Иджого и др. 00:30 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.4 01:30 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.8 02:30 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.14 03:30 “Стоте” – сериал, с.6, еп.10 04:15 “Лонгмайър” – сериал, с.6, еп.7

bTV Comedy
05:00 “Фитнес” /п/ – сериал 06:00 “Фитнес” – сериал, еп.13, 14 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Вълна след вълна” – комедия (Италия, 2016), режисьор Роко Папалео, в ролите Роко Папалео, Алесандро Гасман, Луз Чиприота, Масимилиано Гало и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 14:30 “Селцето” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.4, еп.14, 15 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.114 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.67 20:30 Премиера: “Селцето” – сериал, еп.10 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал с.3, еп.5 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп.13, 14 00:00 “Вълна след вълна” /п/ – комедия (Италия, 2016) 02:00 “Фитнес” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
06.30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09.30 “На кафе” – предаване 10.00„Розамунде Пилхер: Пролет с вкус на ягоди” – с уч. на Зоуи Мур, Филип Дейн, Лорета Щерн и др. 12.00 Новините на NOVA 12.30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13.30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15.00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16.00 Новините на NOVA 16.10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17.00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18.00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19.00 Новините на NOVA – централна емисия 20.00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10, еп.25 21.00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22.30 “Братя” (премиера) – сериен филм, еп.42 23.00 Новините на NOVA 23.30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 22 00.30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01.30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 9 02.30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03.30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04.30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 05.30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/

Nova Sport
10.00 Футбол: Бристъл Сити – Норич Сити Чемпиъншип – повторение 12.00 Баскетбол: Морабанк Андора – Сарагоса Испанска баскетболна лига – повторение 14.00 Футбол: Лутън Таун – Брентфорд Чемпиъншип – повторение 16.00 Баскетбол: Валенсия – Реал Мадрид Испанска баскетболна лига – повторение 17.55 Новини 18.00 Футбол: Ковънтри Сити – Рединг Чемпиъншип – повторение 20.00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) 20.30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21.00 Новини 21.15 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 21.45 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 22.15 Баскетбол: ЦСКА Москва – Енисей ВТБ лига – повторение 00.15 Новини – повторение 00.30 Еротичен телепазар 02.30 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю” с Наделина Анева 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *