Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ОКТОМВРИ

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3 еп.14 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.25 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6 еп.55 16:00 “Едно голямо семейство” – сериал, с.2 еп.1 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13 еп.104 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.99 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Истински истории” – документално риалити 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.4 00:30 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.14 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.22 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

 Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 3 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 2 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

 bTV Action

05:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.8 – 11 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.9 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.4 10:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.1, 2 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.8 12:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.7 13:00 “Ларго Уинч” – екшън, приключенски, трилър (Франция, Белгия, 2008), режисьор Жером Сал, в ролите: Томер Сисли, Кристин Скот Томас, Мики Манойлович, Мелани Тиери, Стивън Уодингтън и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.10 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.5 17:00 “Стоте” – сериал, с.4 еп.8 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3 еп.19 19:45 Студио “Лига Европа” 20:00 Пряко, Лига Европа: 22:00 Пряко, Лига Европа: 00:00 Лига Европа, обзор 00:45 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.19 01:45 “Последният кораб” – сериал, с.4 еп.10 02:45 “Стоте” – сериал, с.4 еп.8 03:45 “Неизвестният” – сериал, еп.9 04:45 “Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.5

bTV Comedy

05:00 “Майк и Моли” – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.1, 2 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2018), еп.37, 38 10:00 “Ела, изпей!” – анимация, музикален, комедия (САЩ, 2016), режисьор Гарт Дженингс 12:00 “По средата” – сериал 13:00 “Гранд” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.60 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.73 17:00 “Бездомното шоу на Башар Рахал” – токшоу (2015), еп.9 18:00 “По средата” – сериал, с.7 еп.17, 18 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.8 еп.11 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.24 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2 еп.2, 3 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, с.2 еп.9, 10 00:00 “Ела, изпей!” /п/ – анимация, музикален, комедия (САЩ, 2016) 02:00 “Без пукната пара” – сериал 03:00 “По средата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Валенсия – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Престън Норт Енд – Манчестър Сити, мач от трети кръг за Карабао къп /п/ 14:00 Футбол: Блекбърн Роувърс – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Барнзли – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Футбол: Стоук Сити – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

БНТ

05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 В кадър Краят на хартиената епоха /п/ 13:30 Потомци на Фичето документален филм /България, 2010г./, режисьор Елена Машкова 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 14:45 Капри тв филм /72 епизод/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Какво ще се случи 2 документалена поредица 19:30 Студио Футбол 19:55 Футбол: Ференцварош – Лудогорец, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” пряко предаване от Будапеща, Унгария 22:15 По света и у нас 23:00 Спортни новини 23:15 Законът на Дойл 3 тв филм /9 епизод/(12) 00:00 Култура.БГ /п/ 01:00 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:00 Картахена игрален филм /п/ (12) 03:45 Капри тв филм /72 епизод/п/ 04:40 Законът на Дойл 3 тв филм /9 епизод/п/(12)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *