ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ОКТОМВРИ

БНТ
05:30 Още от деня, коментарно предаване/п/ 06:00 Лодките детски анимационен филм /Норвегия, 2017 г./ 07:25 Вълната на Мария детски тв филм /Португалия, 2019 г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс: Родът на Мила Искренова 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Любов от първия танц, игрален филм /САЩ, 2018 г./, режисьор Марк Джийн, в ролите Бека Тобин, Найъл Матър, Сесилия Дийкън, Бетани Браун и др. 15:30 Книга на книгите, 2-сериен анимационен филм /4 епизод/ 16:00 Вяра и общество 17:00 Вечната музика 17:30 Изкуството на Австралия, сериен документален филм /3, последен епизод/ 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Сто години прошка, игрален филм /копродукция, 2015 г./, режисьор Даниел Калпарсоро, в ролите Луис Тосар, Родриго де ла Серна, Раул Аревало, Патрисия Вико, Хоакин Фуриел и др. 00:55 Изкуството на Австралия, документален филм /3, последен епизод/п/ 01:55 Любов от първия танц, игрален филм /п/ 03:35 Знаете ли, че… 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:30 “Ловци на храна” /п/ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3, еп.2 06:30 “Бахамските острови: Тайнствени пещери и дълбини” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3 еп.23 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ: Децата на другата България” – документална поредица, еп.2 13:00 Премиера: “Есенни сънища” / “Autumn Dreams” – романтичен, драма, комедия (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Нийл Фърнли, в ролите Джил Уагнър, Колин Егълсфийлд, Рейчъл Хейуърд, Кен Тремблет и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Среднощно преследване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2015), режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите Лиъм Нийсън, Ед Харис, Джоел Кинаман, Бойд Холбрук, Брус Макгил, Винсънт Д`Онофрио, Дженесис Родригес, Комън, Бо Нап, Джеймс Мартинес и др. [16+] 00:20 “Апалуза” – уестърн, криминален, романтичен, драма (САЩ, 2008), режисьор Ед Харис, в ролите Ед Харис, Рене Зелуегър, Джереми Айрънс, Виго Мортенсен, Ланс Хенриксен, Тимъти Мърфи, Тимъти Спол, Робърт Хареги и др. 02:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.3, еп.23 02:40 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action
05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.13 – 16 08:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.11 – 13 11:00 “Кобра” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1986), режисьор Джордж Косматос, в ролите Силвестър Сталоун, Бригите Нилсен, Рени Сантони, Анрю Робинсън, Вал Ейвъри и др. 13:00 “Вулкан” – фантастика, екшън, драма (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, в ролите Томи Лий Джоунс, Ан Хейш, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Джаклин Ким, Кийт Дейвид и др. 15:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.11 16:00 “Хутън и лейди Алекс” – сериал, еп.1 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.27 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.13 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2, еп.5 18:45 “Престъпна война” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “К-9” – комедия, екшън, криминален (САЩ, 1989), режисьор Род Даниъл, в ролите Джим Белуши, Мел Харис, Кевин Тай, Ед О`Нийл и др. 00:00 “Сикарио” – криминален, мистъри, драма (САЩ, 2015), режисьор Дени Вилньов, в ролите Емили Блънт, Бенисио Дел Торо, Джош Бролин, Джефри Донован, Раул Трухийо, Джон Бърнтол, Даниел Калюя, Максимилиано Ернандес и др. [16+] 02:15 “Злата близначка” – трилър (тв филм, Канада, 2018), режисьор Дейвид Ланглоа, в ролите Линдзи Хартли, Джейсън Сърмак, Кандис Хънтър, Питър Флеминг и др. 03:45 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.11-13

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, еп.13, 14 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.21, 22 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 Премиера: “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.14, еп.1, 2 10:00 “Голям тлъст лъжец ” – комедия (САЩ, 2002), режисьор Шон Леви, в ролите Аманда Детмър, Аманда Байнс, Пол Джиамати, Франки Муниц и др. 12:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 16:00 “Преспав” /п/ – сериал 18:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2, еп.21, 22 20:30 “Дийп” – анимация, комедия, приключенски (Испания, Белгия, САЩ, 2017), режисьор Хулио Сото Гурпиде 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 23:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 00:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 02:00 “Гранд” /п/ – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Астерикс на Олимпийските игри” – с уч. на Жерар Депардийо, Кловис Корнияк, Хосе Гарсия, Ален Делон, Беноа Поелворде, Адриана Карембю и др. 15:10 “Бевърли Хилс Чихуахуа 3” – с уч. на Маркъс Колома, Ерин Кахил, Седрик Ярбро, Франсис Фишър и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Да изчезнеш за 60 секунди” – с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Робърт Дювал, Джовани Рибизи, Уил Патън, Уилям Лий Скот, Вини Джоунс, Скот Каан и др. 01:30 “Космосът между нас” – с уч. на Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Ейса Бътърфийлд и др. 03:30 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 3 /п/ 04:30 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA

Nova Sport
10:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Манчестър Юнайтед Карабао къп – повторение 12:00 Футбол: Ковънтри Сити – Борнемут Чемпиъншип – повторение 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Норич Сити – Дарби Каунти Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Футбол: Рединг – Уотфорд Чемпиъншип – директно 18:55 Студио “Чемпиъншип” – директно 19:30 Бокс: Галавечер в Пловдив – директно 21:30 Новини 21:45 Баскетбол: Морабанк Андора – Ховентут Испанска баскетболна лига директно 23:30 Новини 23:45 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 00:45 Футбол: Норич Сити – Дарби Каунти Чемпиъншип – повторение 02:45 Новини – повторение 03:00 Еротичен телепазар

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” /п/ 10:10 “Денят на живо” /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *