ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ЮЛИ

БНТ

05:00 Туристически маршрути 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 11:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Лазара Златарева – Лара и Николай Илиев / п/ 13:40 Небесно око документална поредица 14:10 Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух 14:25 Точица анимационен филм 14:35 Мили Бате… Писма на един дакел детски тв филм 14:50 Сребристият жребец анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Дойче веле: Шифт 17:00 Тайните на войната документална поредица 17:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите тв филм /5 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Династията на Борджиите тв филм /3 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Договор за убийство игрален филм /САЩ, 2016г./, режисьор Киони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Ръсел Уонг, Джема Дейлендър и др. (14) 01:05 Лято с БНТ /п/ 03:05 Раят на дамите тв филм /5 епизод/п/ 04:05 Дойче веле: Шифт /п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV

05:40 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.9 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.36 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.70 – 72 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.80 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.11 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.5 22:30 “Столичани в повече” – сериал, с.3 еп.4 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.11 01:50 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.15 02:20 bTV Новините /п./ 02:50 “Преди обед” /п./ 04:50 “Завинаги” – сериал, еп.28

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.4, 5 07:00 “Дивата Нина” – сериал 08:00 “По средата” /п./ – сериал 08:30 “Гранд” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 Премиера: “Норм – полярният мечок: Ключовете към кралството” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, Индия, Южна Корея, Китай, 2019), режисьори Ричард Фин и Тим Молтби 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Гранд” /п./ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7 еп.3, 4 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.27 20:00 “По средата” – сериал, с.9 еп.3 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.11, 12 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, еп.6 22:00 “Гранд” – сериал, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 еп.18, 19 00:00 “Норм – полярният мечок: Ключовете към кралството” /п./ – анимация, приключенски, комедия (САЩ, Индия, Южна Корея, Китай, 2019) 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно шоу 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.16 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.24 – 26 (последен) 07:30 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.1 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.16 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.4 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.3 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.11 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.7 13:00 “Агент в оставка” – екшън, комедия (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Джон Уайтсел, в ролите: Дейвид Аркет, Майкъл Кларк Дънкан, Лесли Биб, Джо Витерели, Ангъс Джоунс, Антъни Андерсън, Пол Сорвино и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.17 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.5 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.8 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.12 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6 еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6 еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Джейсън Борн” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Пол Грийнграс, в ролите: Мат Деймън, Алисия Викандер, Томи Лий Джоунс, Джулия Стайлс, Венсан Касел, Риз Ахмед, Нев Гачев и др. 00:15 “Стоте” – сериал, с.6 еп.6 01:15 “Неизвестният” – сериал, еп.12 02:15 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.4 03:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.8 04:15 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.5

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Хъл Сити – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Баскетбол: Финал на испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Престън Норт Енд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/ 19:00 Студио “Лига 1”, директно 19:30 Футбол: Портсмут – Оксфорд Юнайтед, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1, директно 21:25 Студио “Лига 1”, директно 21:30 Футбол: Флийтууд Таун – Уикъмб Уондърърс, първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1, директно 23:25 Студио “Лига 1”, директно 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *