ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ЮЛИ

БНТ
05:10 Бразди /п/ 05:40 Момичето от лодката детски тв филм /Хонг Конг, 2010г./ 06:00 Честна мускетарска детски тв филм /България, 1994г./, режисьор Анри Кулев, в ролите: Румен Трайков, Георги Черкелов, Васил Михайлов, Вълчо Камарашев, Цветана Манева и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг /п/ 11:30 Джинс /п/ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:30 Днес на УЕФА Евро 2020 13:00 Бразди /избрано/ 13:30 Иде нашенската музика /п/ 14:30 С деца на море игрален филм /България, 1972г./, режисьор Димитър Петров, в ролите: Георги Парцалев, Ивайло Джамбазов, Емил Петров, Красимир Марианов и др. 16:00 Религията днес /п/ 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Капитан Кук – обсебване и откритие документален филм /2 епизод/ 18:30 Извън играта /п/ 19:00 БНТ на 60 /п/ 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Среща от четвъртфиналите пряко предаване от Рим 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Среща от четвъртфиналите запис 02:30 БНТ на 60 /п/ 03:30 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:00 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал, с.2 еп.6 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.23 06:30 “Фаталният конфликт: Юдея и Рим” – документален филм (Германия, Австралия, 2018), част I 07:30 “Приятели” – сериал, с.7 еп.3 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица (2021), с.5 еп.13 13:00 “Майор Пейн” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 1995), режисьор Ник Касъл, в ролите: Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд, Скот Битълоу, Албърт Хол и др. 15:00 “Ледена епоха” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2002), режисьори Крис Уедж и Карлос Салданя 16:50 “Мис Таен агент” – комедия, екшън, криминален (САЩ, Австралия, 2000), режисьор Доналд Петри, в ролите: Сандра Бълок, Майкъл Кейн, Бенджамин Брат, Кандис Бъргън, Уилям Шатнър, Хедър Бърнс, Мелиса Де Суза, Диърдра Куин и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Warcraft: Началото” – фентъзи, екшън, приключенски (Китай, Канада, САЩ, 2016), режисьор Дънкан Джоунс, в ролите: Травис Фимел, Пола Патън, Бен Фостър, Тоби Кебъл, Доминик Купър, Кланси Браун, Даниел Ву, Рут Нега и др. 22:30 “Мисията невъзможна” – екшън, трилър (САЩ, 1996), режисьор Брайън Де Палма, в ролите: Том Круз, Джон Войт, Еманюел Беар, Хенри Чърни, Жан Рено, Кристин Скот Томас, Ванеса Редгрейв и др. 00:50 “Раждането на една нация” – биографичен, исторически, драма (САЩ, 2016), режисьор Нейт Паркър, в ролите: Нейт Паркър, Арми Хамър, Пенелъпи Ан Милър, Джаки Ърл Хейли, Марк Буун мл., Колман Доминго, Анжъню Елис, Дуайт Хенри, Ейжа Наоми Кинг и др. [14+] 03:10 “Приятели” /п./ – сериал, с.7 еп.3 03:40 “COOLt” /п./ 04:30 “Ледена епоха” /п./ – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2002)

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.24 07:00 “Изгубеняци” – сериал, с.3 еп.1, 2 08:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9 еп.17 – 20 10:00 “Почти герои” – комедия, уестърн (САЩ, 1998), режисьор Кристофър Гест, в ролите: Крис Фарли, Матю Пери, Бокийм Уудбайн, Бари Дел Шърман, Робърт Титор, Юджийн Леви и др. 12:00 “Мечето Йоги” – анимация, комедия, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2010), режисьор Ерик Бревиг, в ролите: Ана Фарис, Том Кавана, Ти Джей Милър, Нейтън Кордри, Андрю Дейли и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 18:30 “Анжелика” /п./ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 20:30 “Ловци на шаферки” – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Оуен Уилсън, Винс Вон, Рейчъл Макадамс, Кристофър Уокън, Айла Фишър, Брадли Купър, Джейн Сиймор, Уил Феръл, Ивана Божилович, Ребека Де Морни и др. 22:30 Премиера: “Мърфи Браун” – сериал, с.11 еп.5, 6 23:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п./ – сериал 02:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 04:00 “Мърфи Браун” /п./ – сериал

bTV Action
05:00 “Стоте” – сериал, с.7 еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.14 – 17 08:00 “Записът” – сериал, еп.1 – 3 11:00 “Да Знаеш Как” (2021) /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.11 11:30 “Макс Пейн” – екшън, криминален (Канада, САЩ, 2008), режисьор Джон Мур, в ролите: Марк Уолбърг, Мила Кунис, Бо Бриджис, Кристофър Бриджис-Лудакрис, Олга Куриленко, Крис ОДонъл и др. 13:30 "Оцеляване" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс ДАрси, Башар Рахал и др. 15:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20 еп.17, 18 17:30 “Да Знаеш Как” (2021) /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.12 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.5 18:45 “Мега звяр” – фантастика, екшън, хорър (САЩ, Китай, 2018), режисьор Джон Търтълтауб, в ролите: Джейсън Стейтъм, Руби Роуз, Рейн Уилсън, Робърт Тейлър, Клиф Къртис, Олафур Олафсон, Бинг Бинг Ли и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Истински лъжи” – екшън, комедия, романтичен (САЩ, 1994), режисьор Джеймс Камерън, в ролите: Джейми Лий Къртис, Арнолд Шварценегер, Бил Пакстън, Чарлтън Хестън, Том Арнолд, Тиа Карере и др. 01:00 “Престъпна война 3” – екшън (САЩ, 2019), режисьор Майк Гънтър, в ролите: Уил Юн Лий, Джърмейн Лъв, Рори Маркъм, Кейти Кийн и др. [14+] 02:45 “Фанатично” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Жан-Франсоа Ривар, в ролите: Бетси Бранд, Бенджамин Артър, Кейти Брайър, Алисън Лаудър и др. 04:30 “Записът” – сериал, еп.1, 2

Nova TV
06:00 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Отмъщението на шаферките” – с уч. на Рейвън- Симоне, Джоана Гарсия, Бет Бродерик, Дейвид Клейтън Роджърс и др. 15:00 “Омагьосване” – с уч. на Никол Кидман, Уил Феръл, Шърли Маклейн, Майкъл Кейн и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Отстреляй бившата” – с уч. на Дженифър Анистън, Джерард Бътлър, Кристин Барански, Питър Грийн, Джейсън Съдейкис и др. 22:10 “Хем боли, хем сърби” – с уч. на Бен Стилър, Мишел Монахан, Малин Акерман, Джери Стилър, Роб Кордри, Карлос Менсия и др. 00:30 “Тропическа буря” – с уч. на Бен Стилър, Джак Блек, Робърт Дауни Джуниър, Джей Баручел, Брандън Джаксън и др. 02:20 “Омагьосване” – с уч. на Никол Кидман, Уил Феръл, Шърли Маклейн, Майкъл Кейн и др. /п/ 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/

Nova Sport
09:00 Футбол: Уотфорд – Брентфорд Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: БГ Патум Юнайтед – Виетел Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Порт – Серезо Осака Шампионска лига на Азия (2021) – директно 14:55 Новини 15:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 15:30 Футбол: Астън Вила – Челси класика от Висшата лига (2003-04) – /п/ 16:00 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 16:30 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 17:00 Футбол: Китчи – Гуанджоу Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Рединг – Норич Сити Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Порт – Серезо Осака Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Пулс /п/ 06:30 Денят на живо /п/ 07:00 Ничия земя /п/ 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:20 Бизнесът 19:25 Шоубизнес 19:30 Евромакс 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Карай направо 21:30 Ускорение 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Патарински LIVE /п/ 01:35 Шоубизнес /п/ 02:00 Ничия земя /п/ 02:45 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *