ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ЮНИ

БНТ
05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас Информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Мускетарите 3 тв филм /3 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Стани богат тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката 2 анимационен филм 14:55 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 15:10 Сафарито на Скаут тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас Информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Мускетарите 3 тв филм /4 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:20 Още от деня коментарно предаване 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Пътят на България към Европа 22:00 Госпожо Държавен секретар тв филм /3 епизод/ 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Брат за брата 3 30-сериен тв филм /Русия, Украйна, 2014 г./, 1 епизод, режисьори Олег Туранский и Олег Филипенко, в ролите Ярослав Бойко, Владимир Стеклов, Константин Стрелников и др.(16) 00:20 Култура.БГ /п/ 01:20 100% будни /най-доброто/ /п/ 02:20 Госпожо Държавен секретар тв филм /3 епизод/п/ 03:20 Библиотеката /п/ 04:20 Брат за брата 3 тв филм /1 епизод/п/(16)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.6 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п./ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.19 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.45 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.2, еп.9 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова. 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.18 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.13 21:00 Премиера: “Вътрешен човек” – сериал, еп.1 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.14 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.169, 170 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” /п./ – сериал, еп.17, 18 07:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.19, 20 08:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.8 09:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.17 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.16 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.1 12:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.4 13:00 “Преди да заспя” – мистъри, трилър (Великобритания, Франция, Швеция, 2014), режисьор Роуън Джофи, в ролите: Никол Кидман, Колин Фърт, Марк Стронг, Ан-Мари Дъф и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.9 16:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.18 17:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.5 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Луцифер” – сериал, с.3, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Караваната” – хорър, трилър (САЩ, 2018), режисьор Том Нейгъл, в ролите Денис Ричардс, Миша Бартън, Джеф Дентън, Брайън Нейгъл и др. [16+] 00:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.5 01:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.1 02:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.9 03:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.5 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4, еп.16, 17 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал 09:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13, еп.13 10:00 “Пол” – комедия, приключенски, фантастика (САЩ, Великобритания, 2011), режисьор Грег Мотола, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Сет Роугън, Джефри Тамбър, Дейвид Кекнър, Джеси Племънс, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър и др. 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, еп.5, 6 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.23, 24 19:00 “Столичани в повече” – сериал 20:00 “Барът на Пепе” – сериал, еп.17 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.5, 6 23:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.17, 18 00:00 “Гномчета вкъщи” – анимация, детски (Канада, 2017 г.), режисьори Питър Лепеньотис и Шели Шеной 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Приятели” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Полицаите от края на града” – комедиен сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Костюмари” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Швайнфурт – Шалке 04, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Марсилия – Тулуза, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нант – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Каен, мач от френската Лига 1 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Дрохтерзен/Асел – Байерн Мюнхен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Икономика и бизнес” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Пулс” – /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Беновска пита” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парламентът на фокус” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *