ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ЮНИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:40 Препрочитаме Вазов 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Френска кулинария тв филм /2 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! анимационен филм 15:30 Мън Уа анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт ТОТО 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Денят 12-сериен тв филм /Белгия, 2018г./, 1 епизод, режисьор Жил Кулие, в ролите: Софи Деклеър, Юрун Персефал, Титус де Воухт, Майке Нювил и др. 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:30 Смяна на местата 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Френска кулинария тв филм /2 епизод/п/

bTV

05:20 “Домашен арест” /п./ – сериал,, еп.8 05:40 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.19 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.46 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал,, еп.95 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал,, еп.11 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал,, еп.107 21:00 “Скъпи наследници” – сериал,, еп.4 22:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал,, еп.9 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.21, 22 01:00 “Истинска любов” – сериал,, еп.81 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.49

bTV Action

05:15 “Стоте” – сериал, с.5, еп.13 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.6 – 9 08:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.13 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.7 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.12 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.16 12:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.10 13:00 “Холивудски убийства” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Бен Майерсън, в ролите: Ана Хъчисън, Марк Лоусън, Чарлз Хитингър, Шара Конъли и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.1 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.8 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.1 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.13 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.23 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Горещи палки” – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите: Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+] 00:15 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.23 01:15 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.17 02:15 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.13 03:15 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.11 04:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 06:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.8, 9 07:00 “Круд” – сериал,, еп.9, 10 08:00 “По средата” /п./ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:30 “Анжелика” /п./ – сериал 10:00 “Доктор Проктор и машината на времето” – комедия, фентъзи, семеен (Норвегия, Германия, 2015), режисьор Арилд Фрьолих, в ролите: Емили Глайстер, Айлиф Хелум Норакер, Гард Айдсволд, Кристин Груе и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Анжелика” /п./ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п./ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.9, 10 19:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.23 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.4 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.6 22:00 “Анжелика” – сериал,, еп.19, 20 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.12, 13 00:00 “През цялата нощ” – мистъри, комедия (САЩ, 2015), режисьор Патрик Брайс, в ролите: Адам Скот, Тейлър Шилинг, Джейсън Шуорцман, Ар Джей Хърмис и др. [16+] 02:00 “Проби и грешки” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 03:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол Лига 1, плейофи, финал – /п/ 12:00 Футбол: Валдхоф Манхайм – Фрайбург Купа на Германия – /п/ 14:00 Баскетбол ВТБ лига, плейофи – /п/ 16:00 Футбол Чемпиъншип, плейофи, финал – /п/ 18:00 Футбол: Айнтрахт Нортщедт – Байер Леверкузен Купа на Германия – /п/ 20:00 Футбол Лига 2, плейофи, финал – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Ал Файсали – Кувейт Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Ускорение 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка /п/ 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Без резервация 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *