ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 3 ЯНУАРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Дързост и красота – тв филм /4056 епизод /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Почти вълшебно приключение – детски игрален филм /2, последна серия/ 15:30 Патиланско царство – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Дързост и красота – тв филм /4057 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:50 Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха – игрален филм /България, 2014 г./, режисьор Станислав Дончев, в ролите Башар Рахал, Китодар Тодоров, Лилия Маравиля и др.(12) 22:30 Цирков фестивал в Монте Карло 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Вечната музика – предаване за класическа и джаз музика с водещ Марио Николов 00:00 TrendY – младежко лайфстайл предаване /п/ 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:30 Корпус за бързо реагиране 2: Ядрена заплаха – игрален филм /п/(12) 04:15 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:30 Малки истории /п/

bTV
05:00 “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 16 05:40 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, еп. 30 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.4, еп. 16 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с.2, еп. 80 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици”- сериал, с.12, еп. 41 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Искрите на отмъщението” – сериал, с. 1, еп.71 21:30 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.2 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.10, еп.9 01:00 “Черни платна” – сериал, с.4, еп.7 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.7

bTV Action
05:15 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 12 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Твърде лично” – сериал, еп.1 09:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 12 10:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.20 11:00 “Хуберт и Щалер” – еп. 8 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.5 13:00 “Срещу стихиите” – фантастика, екшън (Канада 2017), режисьор Даниел Джлибой, актьори Майкъл Паре, Керълайн Бузанко, Марин Алмаси, Дъф Зайънс, Лиан Кол Йънг и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, еп.2 16:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 13 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.6 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 9 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4, еп.21 20:00 Екшън в 8: “Кости” (премиера) – сериал, с.12, еп.10 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Премиера: “Студена зона” – екшън (САЩ, 2017), режисьор Джон Макарти, актьори Мартин Куминс, Кристен Робек и др. 23:45 “Животинско царство” – сериал, еп.10 00:45 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.21 01:45 “Твърде лично” – сериал, еп.2 02:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.6 03:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 9 04:45 “4х4” – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” – сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 10:00 “Женихът” – комедия (Русия, 2016), режисьор Александър Незлобин, актьори Сергей Светлаков, Игор Мишин, Евгени Никишов и др. 12:00 “Мутра по заместване” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Любимци” – сериал 19:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.3 23:00 “Приятели” – сериал, с. 7 00:00 “Женихът” – комедия (Русия, 2016), режисьор Александър Незлобин, актьори Сергей Светлаков, Игор Мишин, Евгени Никишов и др. 02:00 “Клуб Веселие” – сериал 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova TV
05:20 “Нощна смяна” – сериен филм, 2 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пак ли ти?” – с уч. на Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уийвър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др. 22:00 “Черният списък: Изкуплението” (премиера) – сериен филм 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Худини и Дойл” (премиера) – сериен филм 01:00 “Нощна смяна” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Страсбург – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Анже – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лил – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Монпелие – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Дарби Каунти – Мидъзлбро, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Денят на живо” – /п/ 07:00 “Спорт в обектива” – /п/ 07:45 “Интервю” с Наделина Анева – избрано 09:00 “Социална мрежа” – /п/ 10:15 “Патарински Live” – репортерско риалити /п/ 11:00 “Денят на живо” /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Топ Шоп 12:30 “Без монтаж” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – репортерско риалити /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” – избрано 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 “Денят на живо” – избрано 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” – обзор 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- репортерско риалити /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:15 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 06:00 – Повторения

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *