HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 АВГУСТ

БНТ
05:15 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /4 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев – на живо от Созопол 10:30 История.bg 100 години от влизането на България в голямата война/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:45 Милион и две усмивки /п/ 13:45 По следите на капитан Грант – детски тв филм /3 серия/ 14:50 Телепазарен прозорец 15:05 Музика на сърцето – тв филм /4 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Едно голямо семейство 2 – 16-сериен тв филм /Италия, 2012г./, 1 епизод, режисьор Рикардо Милани, в ролите Стефания Сандрели, Джани Кавина, Стефания Рока и др. 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документален филм /5 епизод/ 19:25 Как се прави – документален филм /6 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Мисля, че да – игрален филм /Канада, 2011 г./, режисьор Дилън Пиърс, в ролите Миа Киршнър, Сара Кенинг, Джени Купър и др. 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: ЕТА – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /11 епизод/(16) 00:35 От битки изтощен – игрален филм /Франция, 2014г./, режисьор Оливие Паншо, в ролите Жалил Леслер, Чеки Карио, Хиам Абас и др. (12) 02:10 Денят започва с Култура /п/ 03:25 Едно голямо семейство 2 – тв филм /1 епизод/п/ 04:25 Музика на сърцето – тв филм /4 епизод/п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п./ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 36 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.102 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 16 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп.798 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп.47 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с.1, еп. 12 22:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.1, еп.15, 16 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.3 01:30 “Паднала от небето” – сериал, с.6, еп.3 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 679

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.14 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 20 09:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.14 10:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 2 11:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 21 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Зелена зона” – драма, екшън, трилър, военен (САЩ, Франция, Испания, Великобритания, 2010), режисьор Пол Грийнграс, актьори Мат Деймън, Джейсън Айзъкс, Грег Киниър и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.11 16:00 “Извън играта” – сериал, с.6 еп.15 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 6 18:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 22 19:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 3 20:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп. 21 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Тай-Чи майстор” – екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор Киану Рийвс, актьори Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.3 еп.21 01:15 “Супергърл” – сериал, с..2, еп. 3 02:15 “Кости” – сериал, с.10, еп.11 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.4, еп. 6 04:15 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 22

bTV Comedy
05:00 “Учителката по френски” /п./- сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.4 07:00 ” Учителката по френски” – сериал 08:00 “Предградие” – сериал, с.2 09:00 “Аламинут: Ново поколение” – комедийно предаване 10:00 “Определено, може би” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Адам Брукс, актьори Райън Рейнолдс, Айла Фишер, Елизабет Банкс, Абигейл Бреслин, Рейчъл Уайз, Ан Нгуен, Матю мейсън и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Страхотни новини” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 Премиера: “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 19:00 ” Учителката по френски” – сериал, с.1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Страхотни новини” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с.5 00:00 “Определено, може би” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Адам Брукс, актьори Райън Рейнолдс, Айла Фишер, Елизабет Банкс, Абигейл Бреслин, Рейчъл Уайз, Ан Нгуен, Матю мейсън и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал 03:00 “Предградие” /п./ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova Sport
10:00 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бордо – Троа, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Бъртън Албиън – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Гингам – Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Пърт, трети ден, повторение 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул” – сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 “Скорпион” – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 “Мотив” – сериен филм, сезон 4 01:00 “Просветление” – сериен филм 03:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая 06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Имате думата”/п/ 07:30 “Патарински Live/п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Уикенд с Роси”/п/ 10:00 “Спорт в обектива”/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 “Холивуд”/п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:15 “Патарински” Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси”/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо”, избрано 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *