ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня, коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Събитията на 2020 година /п/ 07:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 5, тв филм /10 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Животни в обектива 15:15 Влакът на динозаврите 4, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 България от край до край 10 22:00 Суфле Д’Аморе, тв филм /България, 2006 г./, режисьор Пламен Панев, в ролите Димитър Рачков, Ирини Жамбонас, Александър Дойнов, Антоанета Добрева-Нети и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Събота вечер с Митко Павлов /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 04:00 Знаете ли, че… 04:15 Вечната музика /п/ 04:45 Когато сърцето зове 5, тв филм /10 епизод/п/

bTV
05:40 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.5 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.10, 11 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.33 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.5 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.12 17:00 “Елф” – фентъзи, комедия, семеен (САЩ, 2003), режисьор Джон Фавро, в ролите Уил Феръл, Джеймс Каан, Боб Нюхарт, Едуард Аснър, Мери Стийнбъргън, Зоуи Дешанел, Майкъл Лърнър, Питър Динклидж, Фейзон Лав и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Фокус” – криминален, драма, комедия (САЩ, 2015), режисьори Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите Уил Смит, Марго Роби, Родриго Санторо, Джералд Макрани, Брадли Уонг, Ейдриън Мартинес, Робърт Тейлър и др. 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, специално издание 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.20 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.42 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Тихият ангел” – документален, биографичен (Германия, България, 2018), режисьор Неди Джон Крос, сценарист Уте Еренберг 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.105

bTV Action
05:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.8 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.1 – 4 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.8 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.2 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5 еп.3 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.13 12:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.5 13:00 “Виктор Франкенщайн” – хорър, драма (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Пол Макгуигън, в ролите Даниел Радклиф, Джеймс Макавой, Джесика Финдли, Андрю Скот, Луиз Бриъли, Марк Гейтис, Фреди Фокс, Даниел Мейз и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.9 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.3 17:00 “Монк” – сериал, с.7 еп.6 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Ох, на мама” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор Джонатан Ливайн, в ролите Ейми Шумър, Голди Хоун, Айк Баринхолц, Кристофър Мелъни, Рандал Парк, Уонда Сайкс, Оскар Хайнада и др. 23:45 “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.6 00:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.14 01:45 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.4 02:45 “Монк” – сериал, с.7, еп.6 03:45 “Чък” – сериал, с.3, еп.3 04:45 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.25

bTV Comedy
05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.22 (последен) 06:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.1 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Коледни съмнения” – семеен (тв филм, Канада, 2019), режисьор Харви Кросланд, в ролите Кандис Мауснър, Хармън Уолш, Джозеф Каната, Сюзан Сир и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.23, 24 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.122 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.21 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.13 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.14, 15 00:00 “Коледни съмнения” /п/ – семеен (тв филм, Канада, 2019) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Коледното градче” – с уч. на Бони Съмървил, Бренън Елиът, Мадисън Бриджис, Прешъс Чонг и др. /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Кучешки живот 2” (премиера) – с уч. на Денис Куейд, Мардж Хелгенбергер, Джони Галеки, Катрин Прескът, Бети Гилпин, Хенри Лау и др. 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 01:30 “Кондор” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: Спартак – Динамо Москва, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Стоук Сити – Нотингам Форест Чемпиъншип – повторение 14:00 Футбол: Милуол – Уотфорд Чемпиъншип – повторение 16:00 Футбол: Престън Норт Енд – Ковънтри Сити Чемпиъншип запис 17:55 Новини 18:00 Чемпиъншип: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) 18:30 Хокей на лед: Йокерит – СКА, Континентална хокейна лига – директно 21:00 Новини 21:15 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) 22:00 Професионална борба: “Първична сила”, предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: Йокерит – СКА, Континентална хокейна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Аферата КТБ” – док.филм на КАНАЛ 3 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live”-избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:00 “Скелетът на демокрацията ” 3-та част – док.филм на КАНАЛ 3 00:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *