ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 МАЙ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Мускетарите 3 – тв филм, 1 епизод /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра /п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 14:55 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:10 Сафарито на Скаут тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Мускетарите 3 – тв филм /2 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Слава игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Кристина Грозева, в ролите Стефан Денолюбов, Китодар Тодоров, Маргарита Гошева и др. 22:45 Ефектът на доминото – тв новела, България, 2016 г., режисьор Яна Лекарска, в ролите Юлияна Сайска и Симеон Гълъбов 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Вечната музика 00:00 Улови момента /п/ 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни /п/ 02:30 Името на розата – игрален филм /п/(14) 04:45 Извън играта /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.4 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.17 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.43 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.2, еп.7 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.16 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.11 21:00 “Бригада Нов дом ” – социален проект с водещ Мария Силвестър, с.4 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13, еп.41 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.12 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.165, 166 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:15 “Животинско царство” /п/ – сериал, с.2, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” /п/ – сериал, еп.9, 10 07:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.11, 12 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.6, еп.6 09:00 “Платина” /п/ – сериал, с.3 еп.15 10:00 “Легендите на утрешния ден” /п/ – сериал, еп.14 11:00 “Библиотекарите” /п/ – сериал, с.4, еп.11 12:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.2 13:00 “В окото на бурята” – трилър, екшън (САЩ, 2014), режисьор Стивън Куейл, в ролите Ричард Армитидж, Сара Уейн Калис, Мат Уолш, Макс Дийкън, Нейтън Крес, Алиша Дебнъм-Кери и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.7 16:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.16 17:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.3 18:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.12 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.15 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Луцифер” – сериал, с.3, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “16 пресечки” – екшън, криминален (САЩ, Германия, 2006), режисьор Ричард Донър, в ролите Брус Уилис, Ясин Бей, Дейвид Морс, Джена Стърн, Кейси Сандър и др. 00:00 “Луцифер” /п/ – сериал, с.3, еп.3 01:00 “Легендите на утрешния ден” /п/ – сериал, еп.15 02:00 “Монк” /п/ – сериал, с.6, еп.7 03:00 “Готъм” /п/ – сериал, с.2, еп.3 04:00 “Библиотекарите” /п/ – сериал, с.4, еп.12

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4, еп.7, 8 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп.19-21 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2018) 10:00 “Аз, проклетникът” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2010), режисьори Пиер Кофен и Крис Рено 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Барът на Пепе” – сериал 17:00 Шоуто на Слави (2019) 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.19, 20 19:00 “Столичани в повече” – сериал 20:00 Премиера: “Барът на Пепе” – сериал, еп.15 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.1, 2 23:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.13, 14 00:00 “Аз, проклетникът” /п/ 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити, финал 22:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 14 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Каен – Бордо, мач от френската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 33-ти епизод /п/ 14:30 Обзор на кръга за Купата на Германия (2018-19), 6-и епизод /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 36-и епизод /п/ 16:00 Футбол: Нюпорт Каунти – Транмиър Роувърс, финален плейоф на английската Лига 2 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: РБ Лайпциг – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/ 20:00 Класика от Висшата лига 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно 23:10 Студио “Баскетбол”, директно 23:30 Футбол: Реймс – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1 /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *