ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 МАЙ

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Голямата кражба на картини, детски тв филм 06:15 Фантастика, детски анимационен филм /Китай, 2017 г./, режисьори: Лайън Дин, Хуида Лин, Йончан Лин 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг /п/ 11:30 Какво ще се случи?, документална поредица 11:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Рикардо Пикио, документален филм /България, 1991 г./, режисьор Константина Гуляшка 15:45 Национални съкровища на Чехия: Литомишъл 16:05 Румбата, аз и Роналдо, тв филм /3 епизод/п/ 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 Влади Ампов – Графа /п/ 18:30 Извън играта 19:00 Нощ във Венеция, документален филм /Италия, 2017 г./, режисьор Габриеле Чиполити 19:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Капитан Петко войвода, тв филм /9 серия/ 22:30 По света и у нас 22:45 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 22:50 Отдел “Фалшива самоличност” 3 тв филм 00:45 Моят плейлист, музикално-развлекателно предаване /п/ 01:45 Началото: Пътешествието на човечеството, документална поредица/п/ 02:50 Като котка на околовръстното, игрален филм /п/ 04:30 Туризъм.бг /п/

bTV

05:40 “Богатствата на България” /п/ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.18 06:30 “Очарователната Африка” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2, еп.11 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” /п/ 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица, с.4 13:00 “Семейна война” – комедия, романтичен (Великобритания, Канада, 2008), режисьор Стивън Елиът, в ролите: Джесика Бийл, Бен Барнс, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, Кимбърли Никсън и др. 15:00 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Бързи и яростни 6” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Джъстин Лин, в ролите: Вин Дизел, Пол Уокър, Дуейн Джонсън, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Тайрийз Гибсън, Сънг Канг, Гал Гадот, Лудакрис, Люк Евънс, Елса Патаки и др. 22:30 “Имало едно време в Ел Ей” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьори Марк Кълън и Роб Кълън, в ролите Брус Уилис, Джейсън Момоа, Елизабет Рьом, Фамке Янсен, Джон Гудман, Адам Голдбърг, Кал Пен, Стефани Сигман и др. [16+] 00:30 “Херкулес и амазонките” – фентъзи, екшън, приключенски (тв филм, САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Бил Нортън, в ролите Кевин Сорбо, Антъни Куин, Рома Дауни, Майкъл Хърст и др. 02:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.2, еп.11 02:40 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.8 – 11 08:00 “Чък” – сериал, еп.7 – 9 11:00 “Каубои и извънземни” – фантастика, екшън, трилър, уестърн (САЩ, 2011), режисьор Джон Фавро, в ролите Даниел Крейг, Харисън Форд, Оливия Уайлд, Кланси Браун, Пол Дейно, Сам Рокуел и др. 13:00 “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др. 15:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.19, 20 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.3 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.4 18:00 “Последният самурай” – екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003), режисьор Едуард Зуик, в ролите Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Тренировъчен ден” – екшън, трилър, криминален (САЩ, Австралия, 2001), режисьор Антоан Фукуа, в ролите Дензъл Уошингтън, Итън Хоук, Скот Глен, Том Беринджър, Снууп Дог, Д-р Дре, Мейси Грей и др. 00:15 “Опасен гост” – екшън, трилър (САЩ, Белгия, България, 2004), режисьор Марк Стивън Джонсън, в ролите Робърт Де Ниро, Джон Траволта, Майло Вентимиля, Елизабет Олин, Диана Любенова, Калин Сърменов, Стефан Щерев и др. 02:00 “Чък” /п/ – сериал, еп.7, 8 04:00 “Да убием Гюнтер” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор Тарън Килъм, в ролите Тарън Килъм, Дейв Уорд, Боби Мойнихан, Хана Симоун и др. [14+]

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2, еп.1, 2 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.2 08:00 “Проби и грешки” – сериал, еп.4, 5 09:00 “На по-добро място” – сериал, еп.1, 2 10:00 “Денис Белята” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Ник Касъл, в ролите Мейсън Гембъл, Уолтър Матау, Джоан Плоурайт, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Пол Уинфийлд и др. 12:00 “Пръстен до пролетта” – семеен, романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2014), режисьор Кристофър Табори, в ролите: Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Али Либърт, Джеси Мос и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 16:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п/ – сериал 20:30 “Полицейска академия 7: Мисия в Москва” – комедия (САЩ, 1994), режисьор Алън Метър, в ролите: Дж.У. Бейли, Джордж Гейнс, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Кристофър Лий, Рон Пърлман, Клер Форлани и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.9, еп.3, с.10 еп.1 23:30 “Ало, ало” /п/ – сериал 00:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 01:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:00 “Червеното джудже” /п/ – сериа

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Козметичката и звяра” – с уч. на Фран Дрешер, Тимъти Далтън, Иън Макнийс, Майкъл Лърнър, Патрик Малахайд и др. 15:00 “Пак ли ти”” – с уч. на Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др. 17:00 “Съдби на кръстопът”- предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Лара Крофт Томб Рейдър: Люлката на живота” – с уч. на Анджелина Джоли, Джерард Бътлър, Киаран Хиндс, Джимон Хонсу, Крис Бари, Ноа Тейлър и др. 22:10 “Аферата Томас Краун” – с уч. на Пиърс Броснан, Рене Русо, Денис Лиъри, Бен Газара, Франки Фейсън и др. 00:15 “Пак ли ти”” – с уч. на Кристен Бел, Джейми Лий Къртис, Сигорни Уивър, Джеймс Уолк, Бети Уайт, Одет Юстман, Патрик Дъфи и др. /п/ 02:00 “Добрата вещица” – сериен филм./п/ 02:45 “Съдби на кръстопът”- предаване на NOVA./п/ 03:30 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:15 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано./п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Динамо Москва – Спартак, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Астън Вила – Манчестър Сити, финал за Карабао къп /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Химки – Автодор, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Тотнъм Хотспър – Саутхямптън, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър – Уигън Атлетик (2009-10) /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Фулъм – Манчестър Юнайтед (2009-10) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Арсенал – Болтън Уондърърс (2009-10) /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 22-ри епизод 23:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, финал за Купата на краля /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

07:10 “Парчета от реалността” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 КАНАЛ 3 на живо 08:15 “Изкуство по време на пандемия” 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Социална мрежа” – избрано 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Изуство по време на пандемия” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 1616 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *