ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 НОЕМВРИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове 4, тв филм /3 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните: Хигиенните навици на бозайниците 15:15 Влакът на динозаврите 2, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg: Четиримата царе с име Петър 22:00 Викингите 5, тв филм /10, последен епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс: Родът на Максим Бехар /п/ 04:25 Когато сърцето зове 4, тв филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 “Ловци на храна” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.16 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.14 15:00 “Търговски център” – сериал, с.15, еп.163, 164 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.5, еп.19 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.101 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.114 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.8, еп.10 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.20 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.83

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.6 – 9 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 09:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.2 10:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.13 12:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.15 13:00 “Джона Хекс” – фентъзи, екшън (САЩ, 2010), режисьор Джими Хейуърд, в ролите Джош Бролин, Мегън Фокс, Джон Малкович, Майкъл Фасбендър, Уил Арнет, Уес Бентли и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.2 16:00 “Чък” – сериал, с.2, еп.3 17:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.16 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.4 еп.6 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Тредстоун” – сериал, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “88 минути” – криминален, драма (САЩ, Германия, Канада, 2007), режисьор Джон Авнет, в ролите Ал Пачино, Алисия Уит, Бендж,амин Маккензи, Лили Собиески, Уилям Форсайт, Дебора Кара Ънгър, Нийл Макдона и др. [14+] 00:15 “Тредстоун” – сериал, еп.6 01:15 “Бягство от затвора” – сериал, еп.14 02:15 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.6 03:15 “Монк” – сериал, с.5, еп.16 04:15 “Чък” – сериал, с.2, еп.3

bTV Comedy
05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.5, 6 07:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Любов по случайност” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Гари Харви, в ролите Бо Гарет, Бенджамин Еърс, Гаруин Санфърд, Бренда Стронг и др. 12:00 “Кухня” /п/ – сериал 13:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 14:00 “Психарки” – сериал 15:00 “Младият Шелдън” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.4, 5 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.133 20:00 “На гости на третата планета” – сериал еп.98, 99 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, с.2, еп.3, 4 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.8, 9 00:00 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Истината за случая “Хари Куебърт” – сериен филм /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 15 00:30 “Специален отряд” – сериал, сезон 1 01:30 “Женени с деца” – ситком, сезон 10 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Марин & Хавант – Уотърлувил, Купа на Футболната асоциация – повторение 12:00 Футбол: Нотингам Форест – Суонси Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Футбол: Бристъл Роувърс – Дарлингтън, Купа на Футболната асоциация – повторение 16:00 Футбол: Моркамб – Солихъл Муурс Купа на Футболната асоциация запис 17:55 Новини 18:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 18:30 Хокей на лед: СКА – Йокерит Континентална хокейна лига – директно 21:00 Новини 21:15 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) 21:45 Футбол: Канви Айланд – Боръм Ууд, Купа на Футболната асоциация – директно 23:45 Хокей на лед: СКА – Йокерит, Континентална хокейна лига – повторение 01:45 Новини – повторение 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Денят на живо” /п/ 07:35 “Социална мрежа” /п/ 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”- /п/ 09:40 Бизнес новини 09:45 Телемаркет 10:00 “Пулс” – здравно предаване /п/ 10:30 “Интервю” с Наделина Анева 11:15 “Холивуд” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 “Другото лице” 12:30 “Денят на живо” /п/ 13:10 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *