ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 ЮНИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 11:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60, Братя Аргирови и Петър Вучков/п/ 13:40 Небесно око, документална поредица 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Точица, анимационен филм 14:35 Мили Бате… Писма на един дакел, детски тв филм 14:50 Сребристият жребец, анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка”, тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас, регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Дойче веле: Шифт 17:00 Тайните на войната, документална поредица 17:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите, тв филм/2 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Династията на Борджиите /премиера/, 9-сериен тв филм /копродукция, 2011г./, 1 епизод, режисьор Нийл Джордан, в ролите: Джеръми Айрънс, Франсоа Арно, Холидей Грейнджър, Джоан Уоли, Дейвид Оукс и др.(16) 23:00 По света и у нас 23:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Най-големите удари на мафията, документален филм /6 епизод/ (12) 00:20 Лято с БНТ /п/ 02:20 Раят на дамите тв филм/2 епизод/п/ 03:20 Тайните на войната документална поредица/п/ 04:15 Най-големите удари на мафията, документален филм /6 епизод/п/(12)

bTV

05:40 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.6 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.33 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.61 – 63 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2 еп.77 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.8 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.2 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи” – сериал, с.11 еп.8 01:50 “Домашен арест” – сериал, с.3 еп.12 02:20 bTV Новините /п./ 02:50 “Преди обед” /п./ 04:50 “Завинаги” – сериал, еп.25

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.19, 20 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “По средата” /п./ – сериал 08:30 “Гранд” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Джем и холограмите” – фентъзи, драма, музикален, семеен (САЩ, 2015), режисьор Джон Чу, в ролите: Обри Пийпълс, Стефани Скот, Орора Перино, Хейли Кийоко и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Гранд” /п./ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.6 еп.22, 23 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.24 20:00 “По средата” – сериал, с.9 еп.1 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.8 еп.5, 6 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, еп.3 22:00 “Гранд” – сериал, еп.5, 6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9 еп.12, 13 00:00 “Джем и холограмите” /п./ – фентъзи, драма, музикален, семеен (САЩ, 2015) 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.13 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.18 – 21 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.13 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.1 10:00 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.23 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.8 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.4 13:00 “Лабиринтът: Невъзможно бягство” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Канада, Великобритания, 2014), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън ОБрайън, Кая Скоделарио, Уил Полтър, Томас Броуди-Сангстър, Патриша Кларксън, Ки Хонг Лий, Крис Шефилд, Блейк Купър и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.14 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.2 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.5 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6, еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Лабиринтът: В обгорените земи” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2015), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън ОБрайън, Кая Скоделарио, Томас Броуди-Сангстър, Ки Хонг Лий, Роза Салазар, Джанкарло Еспозито, Патриша Кларксън, Ейдън Гилън и др. 00:30 “Стоте” – сериал, с.6, еп.3 01:30 “Неизвестният” – сериал, еп.9 02:30 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.1 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.5 04:30 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.2

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 Баскетбол: Полуфинален мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нотингам Форест – Хъдърсфилд Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Финален плейоф на английската Лига 2 /п/ 20:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:30 Студио “Баскетбол”, директно 21:00 Баскетбол: Финал на испанската баскетболна лига, директно 22:45 Студио “Баскетбол”, директно 23:10 Футбол: Милуол – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 01:10 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:25 Еротичен телепазар 03:25 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Без монтаж” 10:25 “Имате думата” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Изкуство по време на пандемия” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *