ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 ЮНИ

БНТ

05:10 Домът на вярата Всяко човешко сърце е дом на вярата /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Истинското Киото документален филм 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории 15:00 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:30 Аз обичам животните детски тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Ангели игрален филм /България, 2018г./, режисьор Лъчезар Петров, в ролите: Мария Бакалова, Момчил Степанов, Павел Владимиров и др. 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър 22:00 Денят тв филм /11 епизод/ (12) 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:30 Тайни и лъжи игрален филм /Великобритания, 1996г./, режисьор Майк Лий, в ролите: Тимъти Спол, Бренда Блетин, Мариан Жан-Батист, Филис Лоугън, Клеър Ръшбрук и др. 02:00 Дезертьор 72 игрален филм /п/(14) 03:30 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Тази сутрин” 09:30 “Преди обед” 12:00 bTV Новините 12:30 “Комиците и приятели” 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 14:30 Премиера: “Обещание” 16:00 Премиера: “Малки убийства” 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” 18:00 “Двама мъже и половина” 19:00 bTV Новините 20:00 Премиера: “Безмилостен град” 21:00 “Скъпи наследници” 22:00 “Комиците и приятели” 23:00 bTV Новините 23:30 “Домашен арест” 00:00 “Седем часа разлика” 01:00 “Истинска любов” 02:00 “Преди обед” /п./ 04:10 “Втори шанс”

bTV Action

05:15 “Стоте” 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” 08:00 “Стоте” 09:00 “Легендите на утрешния ден” 10:00 “Стрелата” 11:00 “Хуберт и Щалер” 12:00 “Изчезнали” 13:00 “Сватбено проклятие” 15:00 “Стоте” 16:00 “Легендите на утрешния ден” 17:00 “Изчезнали” 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” 20:00 Екшън в 8: “Закон и ред: Специални разследвания” 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Оцеляване” 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” 01:00 “Хуберт и Щалер” 02:00 “Стрелата” 03:00 “Изчезнали”

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п./ 06:00 “Дивата Нина” 07:00 “Круд” 08:00 “Корени” /п./ 08:30 “Двама мъже и половина” /п./ 09:30 “На гости на третата планета” /п./ 10:00 “Лора от сутрин до вечер” 12:00 “Приятели” /п./ 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ 14:00 “На гости на третата планета” /п./ 14:30 “Столичани в повече” /п./ 15:30 “Новите съседи” /п./ 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” 18:00 “Приятели” 19:00 “Корени” 19:30 “Новите съседи” 21:00 “Столичани в повече” 22:00 “На гости на третата планета” 23:00 “Двама мъже и половина” 00:00 “Британците идват” 02:00 “Дивата Нина” /п./ 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport

09:00 Футбол: Барнзли – Борнемут Чемпиъншип – /п/ 11:00 Футбол: Ийстърн Лонг Лайънс – Тайнан Сити Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 13:00 Футбол: Рединг – Нотингам Форест Чемпиъншип – /п/ 14:55 Новини 15:00 Футбол: Пекин – Кавазаки Фронтале Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 17:00 Футбол: Гуанджоу – Китчи Шампионска лига на Азия (2021) – директно 19:00 Футбол: Ковънтри Сити – Родъръм Юнайтед Чемпиъншип – /п/ 20:55 Новини 21:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:30 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 22:00 Професионална борба: “Първична сила” предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Серезо Осака – Порт Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Без резервация 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *