ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 30 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня, коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 05:55 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов 09:20 100% будни, сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев 11:00 Култура.БГ, предаване за култура с Димитър Стоянович 12:00 По света и у нас 12:25 Новини на турски език 12:35 Малки истории /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Амос – пазителят на маските, анимационен филм 14:40 Меко казано, анимационен филм /4 епизод/ 14:45 Ранчо „Седмица пика“, тв филм /27 епизод/ 15:15 Криминалните случаи на пети „В“, тв филм /3 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът и ние 16:55 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Сину, реката на страстта, тв филм /11 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:25 Да надживееш Ескобар, тв филм /2 епизод/ (16) 00:15 Светът и ние /п/ 00:40 100% будни, сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев /п/ 02:15 Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович /п/ 03:15 Ранчо „Седмица пика“, тв филм /27 епизод/п/ 03:45 Криминалните случаи на пети „В“, тв филм /3 епизод/п/ 04:15 Олтарите на България 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV

05:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова /п/ 06:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Мария Цънцарова 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу /п/ 13:30 „Златно момче“ – сериал, еп.32 /п/ 15:00 „Бараж“ – сериал, еп.5 16:00 „Доктор Чудо“ – сериал, с.2, еп.57 17:00 bTV Новините 17:20 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водеща Цветанка Ризова 18:00 „Стани богат“ – телевизионна игра с водещ Михаил Билалов 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Кой да знае““ – куиз шоу с водещ Александър Кадиев 21:00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, с.2, еп.4 22:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.1, еп.12 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 „По средата“ – сериал, с.5, еп.13 00:00 Премиера: „Добрият доктор“ – сериал, с.6, еп.4 01:10 „Скъпи наследници“ – сериал, еп.133 02:10 bTV Новините /п/ 02:50 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Петър Дочев /п/ 04:45 „По средата“ – сериал /п/

bTV Action

05:00 „Орелът: Криминална одисея“ – сериал /п/ 06:00 „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – анимационен сериал /п/ 07:00 „Трансформърс: Академия Рескю Ботс“ – анимационен сериал, с.2, еп.27-30 08:00 „Орелът: Криминална одисея“ – сериал /п/ 09:00 „Опасни улици“ – сериал /п/ 10:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п/ 11:00 „Балтазар“ – сериал /п/ 12:00 „Спенсър“ – сериал /п/ „Тайните на мажоретките 2“ – драма, трилър (САЩ, 2021 г.), режисьор: Джаред Кон, в ролите: Грейс Патерсън, Алисън Макатий, Мариса Линей Хамптън, Анна Бел Бейли, Пейдж Крит, Джейкъб Девър и др. 15:00 „Орелът: Криминална одисея“ – сериал, еп.15 16:00 „Опасни улици“ – сериал, с.5, еп.8 17:00 Премиера: „Спенсър“ – сериал, с.4, еп.12 18:00 „Балтазар“ – сериал, с.2, еп.10 (последен) 19:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал, с.2, еп.7 20:00 „Свръхестествено“ – сериал, с.1, еп.15 21:00 Премиера: „Фауда“ – сериал, с.3, еп.9 22:00 „Затворници“ – криминален, драма (САЩ, 2013 г.), режисьор: Дени Вилньов, в ролите: Хю Джакман, Джейк Джиленхол, Вайола Дейвис, Мария Бело, Терънс Хауърд, Мелиса Лио, Пол Дейно, Уейн Дювал и др. 01:00 „Фауда“ – сериал /п/ 02:00 „Балтазар“ – сериал /п/ 03:00 „Съдебна зала: Ел Ей“ – сериал /п/ 04:00 „Опасни улици“ – сериал /п/

bTV Comedy

05:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п/ 06:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал, с.1, еп.58, 59 07:30 „Тролстопия“ – анимационен сериал 08:30 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п/ 10:00 „Близнаци“ – комедия (САЩ, 1988 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Дани ДеВито, Арнолд Шварценегер, Кели Престън, Клоуи Уеб, Бони Бартлет, Трей Уилсън, Маршал Бел, Дейвид Карусо, Хю О’Брайън и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – сериал /п/ 13:00 „Приятели“ – сериал /п/ 14:00 „Гранд“ – сериал /п/ 15:00 „Новите съседи“ – сериал /п/ 17:00 „Кой да знае?“ – куиз шоу с водещ Александър Кадиев /п/ 18:00 „Боб и Абишола“ – сериал, с.1, еп.1, 2 19:00 „Приятели“ – сериал, с.5, еп.12, 13 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – сериал, с.14, еп.5 22:00 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.7, еп.22 22:30 „Двама мъже и половина“ – сериал, с.8, еп.1 23:00 „Гранд“ – сериал, с.4, еп.17, 18 00:00 „Близнаци“ – комедия (САЩ, 1988 г.), режисьор: Айвън Райтман, в ролите: Дани ДеВито, Арнолд Шварценегер, Кели Престън, Клоуи Уеб, Бони Бартлет, Трей Уилсън, Маршал Бел, Дейвид Карусо, Хю О’Брайън и др. 02:00 „Безкрайна фиеста“ – сериал /п/ 03:30 „Боб и Абишола“ – сериал /п/ 04:15 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу /п/

Nova TV

05:20 „Пресечна точка“ – публицистично шоу /п/ 06:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Наследство“ (премиера) – сериен филм 13:30 „Свободна да избира“ (премиера) – сериал 15:00 „Не ме оставяй“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 „Пресечна точка“ – публицистично шоу 17:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ (нов сезон) – риалити 21:00 „Новобранецът“ (премиера) – сериал, сезон 4 22:00 „Хавай 5-0“ – сериал, сезон 9 23:00 Новините на NOVA 23:30 „Военни престъпления: Лос Анджелис“ – сериал, сезон 11 00:30 „Библиотекарите“ – сериал, сезон 3 01:20 „Хамбург: Участък 21“ (премиера) – сериал, сезон 16 02:15 „Ти разкажи, Черно море“ – сериен филм 03:15 „Наследство“ – сериен филм /п/ 04:10 „Свободна да избира“ – сериал /п/

Nova Sport

07:30 Ханза Рощок – Елверсберг, Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 /n/ 09:30 Осминафинал 3, Футбол: Купа на Азия 2023, осминафинал /n/ 11:30 Осминафинал 4, Футбол: Купа на Азия 2023, осминафинал /n/ 13:30 Осминафинал 5, Футбол: Купа на Азия 2023, осминафинал, директно 15:25 Новини 15:30 Куинс Парк Рейнджърс – Хъдърсфийлд Таун, Футбол: Чемпиъншип 2023/2024 /n/ 17:30 Пета четвърт, обзорно предаване за испански баскетбол 2023/2024 /n/ 18:00 Осминафинал 6, Футбол: Купа на Азия 2023, осминафинал директно 19:55 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол 2023/2024 /n/ 20:25 Шампионска лига на Азия: Обзор, предаване за азиатски футбол 2023/2024 /n/ 20:55 Купа на АФК: Обзор, предаване за азиатски футбол 2023/2024 /n/ 21:25 Новини 21:30 Студио „Висша лига“ директно 21:45 Лутън Таун – Брайтън & Хоув Албиън, Футбол: Висша лига 2023/2024, директно 23:40 Студио „Висша лига“, директно 00:15 Фортуна Дюселдорф – Санкт Паули, Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 /n/ 02:15 Еротичен телепазар

NovaNews

05:30 „Социална мрежа“ – /п/ 06:00 „Проект Бъдеще“ – поредица на DW /п/ 06:30 „Ничия земя“ – /п/ 07:30 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 08:00 Новините на NOVA NEWS 09:00 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:10 „Твоят ден“ – сутрешен блок на NOVA NEWS 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Другото лице“ – предаване /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 „Твоят ден“ – избрано 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 „В добра форма“ – поредица на DW 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 „Социална мрежа“ – следобеден блок 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:10 „Ничия земя“ – /п/ 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:20 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 „Ничия земя“ – /п/ 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 „Бизнесът“ – рубрика 20:55 „Шоубизнес“ – светска рубрика 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 „Проект Бъдеще“ – – поредица на DW 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:20 „Денят на живо“ – публицистично предаване /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:25 „Челюсти“ с Диана Найденова – публицистично токшоу /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:15 „Ничия земя“ /п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:25 „Социална мрежа“ – /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:15 „Пресечна точка“ – публицистично предаване /п/ 03:50 „Ничия земя“ – /п/ 04:40 „Другото лице“ – предаване /п/

loading...


Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *