ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:45Плоди – полицейската кола анимационен филм /копродукция, 2013г./, режисьор Расмус Сиветсен 07:00

Сутрешен блок информационно предаване с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас Информационна емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45
100% будни предаване за здравословен съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А.Щерев 10:45
Невестата с големите крака детски игрален филм /Чехия, 2002г./, режисьор Виктор Полесни, в ролите: Филип Чапка, Вилем Удатни, Камила Шпрахалова и др. 12:00По света и у нас Информационна емисия 12:30120 минути голям смях: Татяна Лолова 14:25 Зимно пътешествие оперетен концерт на Държавен музикален и балетен център София 15:45
Вълшебният таван детски игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Майкъл Ландън Младши, в ролите: Джейн Сиймор, Том Скерит, Елън Бърстин и др. 17:15 Двойникът игрален филм /България, 1979г./, режисьор Николай Волев, в ролите: Тодор Колев, Йорданка Кузманова, Павел Поппандов, Радосвета Василева, Георги Русев, Надя Тодорова и др. 18:50 Суматоха в 7/8 с участието на Николина Чакърдъкова, Янка Рупкина, Венци Такев, оркестър “Златни струни”, оркестър “Канарите” и др. 19:50Лека нощ, деца! 20:00По света и у нас Информационна емисия 20:30 Стани богат – новогодишно издание с участието на лицата на БНТ тв игра 22:00 Сцена под звездите – новогодишен концерт-спектакъл с участието на: Софийски духов оркестър, Мариана Попова, Орлин Павлов, Рут Колева, Стефан Вълдобрев с “Обичайните заподозрени”, водещи: Мария Андонова и Стефан Щерев пряко предаване от площад “Княз Алекса 23:50
Новогодишно обръщение на Президента на Република България Румен Радев 00:00 Сцена под звездите – новогодишен концерт-спектакъл с участието на Ансамбъл за народни танци “Средец” пряко предаване от площад “Княз Александър I” 00:30 Концерт на “Ю Ту” в Лондон 01:30 Еднопосочен път игрален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Парвиз Сагидзе, в ролите: Майкъл Мадсън, Дейвид Карадайн, Майкъл Блейн-Розгей и др.(14) 03:05 Носталгия – концерт на Ани Ленъкс 04:00 Шоуто на Греъм Нортън с участието на Хю Джакман, Зендея, Суран Джоунс, Зак Ефрон/п/(12)

bTV

05:20 “Търси се…” – токшоу /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30″Без инструкции” – комедия, драма (Мексико, 2013), режисьор – Еухенио Дербес, актьори – Еухенио Дербес, Джесика Линдзи, Даниел Реймънд, Лорето Пералта и др.15:00

“Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата” – фентъзи,  приключенски, семеен (САЩ,2013), режисьор – Тор Фройдентал, актьори – Логан Лърман, Александра Дадарио, Дъглас Смит, Левин Рамбин, Брандън Т. Джаксън, Джейк Ейбъл, Антъни Хед, Стенли Ту 16:40 Спорт тото 17:00 “Десет ярда” – екшън,комедия (САЩ, 2004), режисьор – Хауърд Дойч, актьори – Брус Уилис, Матю Пери,Аманда Пийт, Кевин Полак, Наташа Хенстрич и др. 19:00
bTV Новините – централна емисия 20:00 “Комиците и приятели” – новогодишно шоу 22:00 “Шоуто на Слави” – новогодишно шоу 00:30 Coca-Cola Happy Energy Tour (концерт) 02:20 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:20″Десет ярда” – екшън,комедия (САЩ, 2004), режисьор – Хауърд Дойч, актьори – Брус Уилис, Матю Пери,Аманда Пийт, Кевин Полак, Наташа Хенстрич и др.

bTV Action

06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Час пик” – сериал, еп.11 09:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 9 10:00

“Стрелата” – сериал, с.4, еп.17 11:00 “Хуберт и Щалер” – еп. 5 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.2 12:45
“4х4” – автомобилно предаване 13:15 “Смотаняци 2” – комедия, (САЩ, 1993 г.), режисьор – Джим Ейбрахамс, актьори – Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива и др. 15:00 “Час пик” – сериал, еп.12 16:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 10 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.3 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 6 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.4, еп.18 20:00 Екшъв в 8: “Кости” (премиера) – сериал, с.12, еп.7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00
“Мордекай” – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор – Дейвид Коп, актьори – Оливия Мън, Майкъл Бирни, Оливър Плат, Джеф Голдблум, Пол Бетани, Гуинет Полтроу, Обри Плаза, Юън Макгрегър, Джони Деп, Джейми Бърнадети др. 00:15 “Животинско царство” – сериал, еп.7 01:15 “Стрелата” – сериал, с.4, еп.18 02:15 “Час пик” – сериал, еп.12 03:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.3 04:15″Хуберт и Щалер” – сериал, еп. 6

bTV Comedy

05:00 “Хотел Елеон” – сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал 07:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 08:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 10:00 “Съкровището на Бетовен” – семеен (САЩ, 2014), режисьор – Рон Оливър, актьори – Джонатън Силвърман, Кристи Суонсън, Бретън Манли и др. 12:00 “Мистър Бийн” – комедия, семеен (Великобритания, САЩ), режисьор – Мел Смит, актьори – Роуън Аткинсън, Питър Макникол, Джон Милс и др. 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.2 18:00 “Мутра по заместване” – сериал 19:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.2 23:00 “Приятели” – сериал, с. 7 00:00 “Съкровището на Бетовен” – семеен (САЩ, 2014), режисьор – Рон Оливър, актьори – Джонатън Силвърман, Кристи Суонсън, Бретън Манли и др. 02:00 “Клуб Веселие” – сериал 03:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova TV

07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Уилоу” – с уч. на Вал Килмър, Джийн Марш, Били Парти, Джоан Уейли, Уоруик Дейвис и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Наполеон” – семеен филм 14:10 “Баща – мечта” – с уч. на Адам Сандлър, Джоуи Лорън Адамс, Джон Стюарт, Лесли Ман, Роб Шнайдър и др. 16:00 “Герой” – с уч. на Джет Ли, Тони Лунг Чу-Уай, Маги Чунг Ман-Юк, Жан Зъи, Чен Дао Минг, Дони Йен и др. 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Господари на ефира” – новогодишно предаване 22:00 “Цирк дьо Солей: Аватар” – спектакъл 00:00Бруно Марс в театър “Аполо” 00:45Шоуто на “Victoria’s secret” 2018 01:30″Уилоу” – с уч. на Вал Килмър, Джийн Марш, Били Парти, Джоан Уейли, Уоруик Дейвис и др. /п/ 03:30″Герой” – с уч. на Джет Ли, Тони Лунг Чу-Уай, Маги Чунг Ман-Юк, Жан Зъи, Чен Дао Минг, Дони Йен и др./п/

Nova Sport

09:00

Дартс: Световно първенство, петнайсети ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Страсбург – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Ховентут – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Монако – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 20:00
Футбол: Анже – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бристъл Сити – Родъръм Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15
“Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Край на програмата
BiT
05:00
“Историята оживява”, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 07:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 11:00 “Епизод”, (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 18:00 “Историята оживява”, (п) 18:30 “Епизод”, (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 21:30 Документален филм 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п)

Kanal 3

06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Спорт в обектива” /п/ 07:45 “Интервю” с Наделина Анева – избрано 09:00 “Социална мрежа” – специално издание 10:15 “Офанзива” – избрано 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Звън през вековете” – док.филм на Канал 3 13:00 НОВИНИ 13:15 “Интервю” с Наделина Анева – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия20:00 “Холивуд” – светски обзор на 2018 21:00 НОВИНИ 21:15 “Народно веселие” – празнична програма 23:55 Новогодишно приветствие на президента на Република България 00:00 “Народно веселие” – празнична програма 01:00 06:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *