ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:00 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 06:00 Купонът на феите – тв мюзикъл /България, 1998 г./, режисьор Бисерка Колевска 07:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Полярни изследователи – документален филм /България, 2019 г./, режисьор Мария Чернева 12:00 По света и у нас 12:30 Севилският бръснар – постановка на Кралската опера на Валония /Лиеж/, с участието на Джуди Девос, Енрико Марбели, Густаво де Дженаро и др., диригент Ги ван Ваас, режисьор Стефано ди Пралафера 15:10 Рифът – анимационен филм /копродукция, 2006 г./ 16:30 Цирков фестивал Монте Карло 17:30 Спорт ТОТО 17:45 Цирков фестивал Монте Карло 18:40 За старата любов докрай – концерт 20:00 По света и у нас 20:30 Хвърчащата духова музика – празнична новогодишна програма с участието на Берковската духова музика, оркестър “Джамбо Агушеви”, Брас бенд Сандански, Нина Николина, Руслан Мъйнов, Деси Добрева, Николина Чакърдъкова, Гуна Иванова и др. 22:00 Сцена под звездите – новогодишен концерт-спектакъл с участието на “Фондацията”, братя Аргирови, Долорес Естрада, Тони, “Expose Team”, брас бенд “Виво Монтана”, водещи Райна Налджиева и Мирослав Димитров /пряко предаване от площад “Княз Александър I”/ 23:50 Новогодишно обръщение на Президента на Република България Румен Радев 00:00 Сцена под звездите – новогодишен концерт-спектакъл – пряко предаване от площад “Княз Александър I” 00:30 Любовта, без която не можем – рок поезия на Александър Петров концерт с участието на: “Фактор”, “Тангра”, “Сигнал”, “D2”, Борислав Мудолов – Боби Косатката, Станислав Сланев – Стенли, Кирил Маричков, Б.Т.Р. и Ники Кънчев 02:30 Сега или никога – игрален филм /Испания, 2015 г./, режисьор Мария Рипол, в ролите Дани Ровира, Мария Валверде, Жорди Санчес и др. 04:00 Последната любов на господин Морган – игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Сандра Нетелбек, в ролите Майкъл Кейн, Клеман Поези, Мишел Годе, Джейн Алекзандър и др.

bTV
05:00 “Ловци на храна” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2, еп.5, 6 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.17 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.40 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.2 еп.12 17:00 “Дънди Крокодила II” – приключенски, комедия (Австралия, САЩ, 1988), режисьор Джон Корнел, в ролите Пол Хогън, Линда Козловски, Джон Мейлон, Ърни Динго, Чарлз Дътън, Кенет Уелш, Луи Гузман и др. 17:50 Спорт тото 18:00 “Дънди Крокодила II” /продълж./ 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Комиците и приятели” – Новогодишна програма 22:00 “Гласът на България” – Новогодишна програма 00:00 “Coca-Cola” – концерт 02:00 “Дънди Крокодила” /п/ – приключенски, фентъзи, комедия (Австралия, 1986) 03:50 “Дънди Крокодила II” /п/ – приключенски, комедия (Австралия, САЩ, 1988)

bTV Action
05:00 “Смелите” – сериал, еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, еп.17 – 20 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.5 09:00 “Смелите” – сериал, еп.10 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.7 11:00 “Монк” – сериал еп.3 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.7 13:00 “Двойна игра” – екшън, криминален, драма (САЩ, ОАЕ, 2011), режисьор Майкъл Бранд, в ролите Ричард Гиър, Тофър Грейс, Мартин Шийн, Тамер Хасан и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.6 16:00 “Смелите” – сериал, еп.11 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.8 18:00 “Монк” – сериал еп.4 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4 еп.8 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, с.2, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Горещи палки” – екшън, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2007), режисьор Едгар Райт, в ролите Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Бил Най, Робърт Попър, Тимъти Долтън, Джим Бродбент, Оливия Колман, Рейф Спол и др. [14+] 00:15 “Наркос” /п/ – сериал, с.2, еп.9 01:15 “Животинско царство” – сериал, еп.8 02:15 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.6 03:15 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.8 04:15 “Монк” – сериал еп.4

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7, еп.21, 22 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Приятели” /п/ – сериал 09:00 “Преспав” /п/ – сериал 10:00 “Гномчета вкъщи” – анимация, екшън, фентъзи (Канада, 2017), режисьори Питър Лепеньотис и Шели Шеной 12:00 “Коледа в страната на чудесата” – комедия, криминален, семеен (Канада, САЩ, 2007), режисьор Джеймс Ор, в ролите Матю Найт, Крист Катан, Камерън Брайт, Престън Лейси, Тим Къри, Патрик Суейзи, Кармен Електра и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.134 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.12 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.6, 7 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13, еп.9 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.29 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Приятели” – сериал, с.9, еп.13, 14 23:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, с.2 еп.8 00:00 “Гномчета вкъщи” /п/ – анимация, екшън, фентъзи (Канада, 2017) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Утреландия” – с уч. на Джордж Клуни, Хю Лори, Тим Макгроу, Брит Робъртсън, Рафи Касиди и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Кралска Нова Година” – с уч. на Джеси Шрам, Сам Пейдж, Кристъл Балинт , Хейли Сейлс и др. 14:20 “Петзвезден романс” – с уч. на Дженифър Лопес, Ралф Файнс, Наташа Ричардсън, Стенли Тучи, Тейлър Поузи, Боб Хоскинс и др. 16:30 “Замръзналото кралство: Коледа с Олаф” 16:50 “Алиса в страната на чудесата” – с уч. на Джони Деп, Миа Вашиковска, Хелена Бонъм Картър, Ан Хатауей, Мат Лукас, Криспин Глоувър и др. 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Маскираният певец” – новогодишен концерт 23:00 “Зоотрополис” – анимационен филм 01:00 “Опознай ИЦО преди да съдиш ХАЗАРТА” – концерт 02:10 Американски музикални награди 2019 04:20 “Бруно Марс в театър “Аполо”

Nova Sport
10:00 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Локомотив, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Сарагоса – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Баскетбол: Жельона гура – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Енисей – УНИКС, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Дарби Каунти – Чарлтън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Баскетбол: Барселона – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Хокей на лед: Металург – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 00:15 Баскетбол: Цмоки – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” /п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева 07:45 “Парчеата от реалността” 08:00 “България 2019” – годишен обзор 08:45 “Другото лице” 09:15 “Пулс” -/п/ 09:45 Телемаркет 10:00 “Социална мрежа” /п/ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 “Денят на живо” с Наделина Анева 13:00 НОВИНИ 13:15 “Светът 2019” – годишен обзор 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Стъпките към успеха” – специално издание 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Холивуд 2019” – годишен обзор 21:00 Музикална програма на Канал 3 02:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *