ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:30 Още от деня, коментарно предаване/п/ 06:00 Куче в чекмедже игрален филм /България, 2004 г./, режисьор Димитър Петков, в ролите Веселин Прахов, Мартин Стоянов, Емил Димитров, Стефан Илиев и др. 07:25 Време за фолклор, музикално-танцов спектакъл с участието на: ансамбъл “Чинари”, група “Етнотикс”, трио “Булгарина”, “Чинари дръмс”, “Мистерия на българските гласове” и др. 09:00 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:30 Лудо младо – концерт на Деси Добрева с участието на Стоян Янкулов-Стунджи, Константин Цеков, Михаил Йосифов, Костадин Генчев, “Нешанъл Арт”, духов оркестър “Виво Монтана” и др. 14:05 Бог прощава, аз – не, игрален филм /копродукция, 1967 г./, режисьор Джузепе Колици, в ролите Терънс Хил, Бъд Спенсър, Джина Ровере и др. 16:00 41-ви международен цирков фестивал в Монте Карло 17:10 Здравей, братко, игрален филм /Италия, 2016 г./, режисьор Никола Барнаба, в ролите Фабрицио Нарди, Нико ди Ренцо, Бенедета Боколи и др. 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:30 Новогодишна щръклица, новогодишна шоу програма с участието на Татяна Лолова, Любо Нейков, Албена Михова, Филип Аврамов, Мая Бежанска, Виктор Калев, Николина Чакърдъкова, Бинка Добрева, Гена Иванова, Нелина, Софи Маринова, Румяна Попова, Орлин Горанов, Илия Луков, Елица Тодорова, оркестър “Карандила”, Венци Такев, ансамбъл “Български ритми” и др, сценарист и режисьор Димитър Шарков 22:15 Нова година с БНТ, празнична програма с участието на Боряна Граматикова, Орлин Горанов, Ева Кикерезова, Георги Любенов, Евгени Минчев, Силвия Кацарова, Васил Найденов, 100 Кила, Дара, Веселин Маринов, брас бендът на Михаил Йосифов, Орлин Горанов, Богдана Карадочева, Михаела Маринова, Дийп Зоун, Виво Монтана, Тони Стораро, артисти от Музикалния театър, фолклорен ансамбъл “Чинари”, Реми Тоин, Виктория, Георги Мамалев, дует Димитър Иванов-Капитана и Бай Тъньо, Ники Станоев, Тончо Токмакчиев, Камен Воденичаров и актьори от Варненския куклен театър, водещи Александра Сърчаджиева и Руслан Мъйнов, режисьор Мирослав Димитров 23:50 Новогодишно обръщение на президента на Република България Румен Радев 00:00 Нова година с БНТ 00:30 Концерт на “Дийп Пърпъл” във Верона с участието на Франкфуртски симфоничен оркестър, диригент Стивън Бике 02:10 БНТ на 60 /п/ 04:10 Бог прощава, аз – не, игрален филм /п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.6 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.12, 13 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.34 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.6 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.6, еп.13 17:00 “Аламинут” – скеч шоу 17:10 “Джони Инглиш” – комедия, екшън, приключенски (Великобритания, 2003), режисьор Питър Хауит, в ролите Роуън Аткинсън, Бен Милър, Натали Имбрулия, Джон Малкович, Грег Уайз, Таша дю Васконселос и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу, специално новогодишно издание 22:00 Новогодишна програма: “2020-а, чао, чао!” 23:50 Новогодишно обръщение на президента на Р. България – Румен Радев 00:00 Концерт на Кейти Пери (Prismatic World Tour) 02:10 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Елф” – фентъзи, комедия, семеен (САЩ, 2003), режисьор Джон Фавро, в ролите Уил Феръл, Джеймс Каан, Боб Нюхарт, Едуард Аснър, Мери Стийнбъргън, Зоуи Дешанел, Майкъл Лърнър, Питър Динклидж, Фейзон Лав и др.

bTV Action

05:15 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп. 6 08:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.9 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.3 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.4 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.14 12:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.6 13:00 “Ох, на мама” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор Джонатан Ливайн, в ролите Ейми Шумър, Голди Хоун, Айк Баринхолц, Кристофър Мелъни, Рандал Парк, Уонда Сайкс, Оскар Хайнада и др. 15:00 “Кодово име: Уиски Кавалер” – сериал, еп.10 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.4 17:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.7 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.5 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Мъртва точка” – сериал, с.5, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Седмият син” – фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, Канада, Китай, 2014), режисьор Сергей Бодров, в ролите Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Бен Барнс, Кит Харингтън, Джаймън Хаунсу, Антье Трауе, Алисия Викандер, Джейсън Скот Лий и др. 00:00 “Мъртва точка” – сериал, с.5 еп.7 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 02:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.5 03:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.7 04:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.4

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.8, еп.2, 3 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Коледно градче” – романтичен, комедия (тв филм, Канада, 2018), режисьор Джъстин Дик, в ролите Маделин Лион, Нийл Патерсън, Марк Абсийд, Стейси Бърнстайн и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.1, 2 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.123 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.22 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.14 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.9, еп.16, 17 00:00 “Преспав” – сериал, новогодишен епизод 01:30 “Кухня” /п/ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “По склоновете на любовта” – с уч. на Катрина Боудън, Томас Будоа, Елизия Ротару, Антъни Конечни и др. /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Зимата на любовта”- с уч. на Леа Рени, Лиса Велхел, Нейл Метър, Майкъл Тайген и др. 14:10 “Кралска Нова Година” – с уч. на Джеси Шрам, Сам Пейдж, Кристъл Балинт, Хейли Сейлс и др. 16:00 “Белият зъб” – с уч. на Итън Хоук, Клаус Мария Брандауер, Сиймур Касел, Сюзън Хоугън, Джеймс Ремар и др. 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Маскираният певец” – новогодишен концерт 22:00 “Медальонът” – с уч. на Джеки Чан, Лий Евънс, Клеър Форлани, Джулиан Сандс, Джон Рис-Дейвис, Антъни Уонг и др. 00:00 “Като две капки вода” – музикално шоу, избрано 01:15 “Купон преди Коледа” (премиера) – с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Сет Роугън, Антъни Маки, Джилиън Бел, Лизи Каплан и др. 03:00 “Лесна услуга” – с уч. на Ана Кендрик, Блейк Лайвли, Хенри Голдинг, Рупърт Френд и др.

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Йокерит – СКА, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Футбол: Престън Норт Енд – Ковънтри Сити Чемпиъншип – повторение 14:00 Футбол: Брентфорд – Борнемут Чемпиъншип – повторение 16:00 Футбол: Суонси Сити – Рединг Чемпиъншип – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Милуол – Уотфорд Чемпиъншип – повторение 20:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 20:30 Карабао къп: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:15 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона Испанска баскетболна лига – повторение 01:00 Хокей на лед: Витяз – ЦСКА Москва Континентална хокейна лига – повторение 03:00 Новини – повторение 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Денят на живо” – избрано 07:35 “Социална мрежа” – избрано 08:30 “Другото лице” 09:00 “Патарински Live”-избрано 09:40 “Денят на живо” – избрано 10:15 Телемаркет 10:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 11:00 “Другото лице” 11:45 “Парчета от реалността” 12:20 “Денят на живо” – избрано 13:00 “Патарински Live”-избрано 13:45 Топ Шоп 14:00 “Другото лице” 14:30 “Социална мрежа” – избрано 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 “Стъпките към успеха” 17:20 “Патарински Live” – избрано 18:00 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 19:00 “Другото лице” 19:30 “Спорт в обектива” – избрано 20:00 “Холивуд ” 21:00 “Денят на живо” – избрано 21:40 “Патарински Live” – избрано 22:20 “Офанзива с Любо Огнянов”- избрано 23:15 “Холивуд ” 00:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *