Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 МАЙ

БНТ
05:30 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Ели Гигова, Боряна Каменова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Мускетарите 3 – тв филм /2 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Предаване за хора с увреден слух 15:15 Сафарито на Скаут – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Мускетарите 3 – тв филм /3 епизод/ 17:25 Зелена светлина 17:30 Бързо, лесно, вкусно “Новодомци” – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Нощни птици – вечерно токшоу с водеща Искра Ангелова 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Клавирен рецитал на Георги Черкин Празници на изкуствата – Аполония 2018 00:20 Приключенията на Авакум Захов: Спящата красавица – игрален филм /България, 1978 г./, режисьор Йордан Джумалиев, в ролите Иван Налбантов, Антония Дочева, Досьо Досев, Любомир Младенов и др. 01:45 Култура.БГ /п/ 02:45 100% будни /п/ 03:50 Днес и утре 04:20 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.5 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.18 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.44 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.2, еп.8 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.17 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.12 21:00 “Игрите на звездите” – предаване 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13, еп.42 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.13 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.167, 168 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Животинско царство” /п/ – сериал, с.2, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” /п/ – сериал, еп.11, 12 07:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.13, 14 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.6, еп.7 09:00 “Платина” /п/ – сериал, с.3, еп.16 10:00 “Легендите на утрешния ден” /п/ – сериал, еп.15 11:00 “Библиотекарите” /п/ – сериал, с.4, еп.12 12:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.3 13:00 “Преди да заспя” – мистъри, трилър (Великобритания, Франция, Швеция, 2014), режисьор Роуън Джофи, в ролите: Никол Кидман, Колин Фърт, Марк Стронг, Ан-Мари Дъф и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.6, еп.8 16:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.17 17:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.4 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.16 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Луцифер” – сериал, с.3, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Мисията невъзможна 3” – трилър, екшън (САЩ, Германия, Китай, Италия, 2006), режисьор Дж. Дж. Ейбръмс, в ролите: Том Круз, Мишел Монахън, Винг Реймс, Филип Сиймор Хофман, Били Крудъп, Джонатан Рис Майърс, Кери Ръсел, Лорънс Фишбърн и др. 00:30 “Луцифер” /п/ – сериал, с.3, еп.4 01:30 “Легендите на утрешния ден” /п/ – сериал, еп.16 02:30 “Монк” /п/ – сериал, с.6, еп.8 03:30 “Готъм” /п/ – сериал, с.2, еп.4 04:30 “Бягство от затвора” /п/ – сериал, еп.1

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4, еп.9, 10 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп.22 – 24 09:00 Шоуто на Слави (2019) 10:00 “Аз, проклетникът 2” – анимация, комедия, семеен (САЩ, 2013), режисьори Пиер Кофeн и Крис Рено 12:00 “Приятели” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Барът на Пепе” – сериал 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с.13, еп.13 18:00 “Приятели” – сериал, с.6, еп.21, 22 19:00 “Столичани в повече” – сериал 20:00 Премиера: “Барът на Пепе” – сериал, еп.16 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.3, 4 23:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.15, 16 00:00 “Аз, проклетникът 2” /п/ 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Кошмари в кухнята” (нов сезон) – риалити 22:00 “Съдби на кръстопът” (премиера) – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 14 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Астън Вила – Дарби Каунти, финален плейоф на Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Съндърланд, финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Каен – Бордо, мач от френската Лига 1 /п/ 20:00 Класика от Висшата лига 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно 23:10 Студио “Баскетбол”, директно 23:30 Футбол: Ним – Лион, мач от френската Лига 1 /п/ 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *