Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 МАЙ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Вълшебните приказки на щурчето: Белият старец 06:25 Новата, детски тв филм 06:40 Спилитим и Рашо детски, тв филм 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 11:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Отец Ясен и колелото на живота 13:00 Библиотеката 14:00 БГ рок, симфони концерт на Симфоничния оркестър на БНР, “Щурците”, “Сигнал”, ФСБ, Орлин Горанов и др. 15:30 Сватбеният танц, игрален филм /Канада, 2009 г./, режисьор Марк Джийн, в ролите: Джон Шнайдер, Брук Невин, Рома Дауни, Кристофър Джейкът и др. 17:00 Джинс Родът на Валди Тотев 17:30 Арена спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 УЕФА Лига Европа – класически мачове документална поредица 19:50 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Румбата, аз и Роналдо, тв филм /4 епизод/ 21:50 София, тв филм /4 епизод/ (14) 22:45 По света и у нас 23:00 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:05 Отдел “Фалшива самоличност” 3 тв филм 01:00 УЕФА Лига Европа – класически мачове, документална поредица/п/ 01:50 Сватбеният танц игрален филм /п/ 03:35 Какво ще се случи?, документална поредица/п/ 04:00 София, тв филм /4 епизод/п/ (14) 04:55 Пътеки /п/

bTV

05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.19 06:30 “Очарователната Амазония” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2, еп.12 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Любимци” – сериал, еп.16 13:00 “Любов и милосърдие” – биографичен, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор Бил Полад, в ролите Пол Дейно, Пол Джиамати, Джон Кюсак, Елизабет Банкс, Дий Уолас и др. 15:30 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:30 “Помощ 112” /п/ – риалити поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Гласът на България – музикално шоу, с.7 21:00 “Последният пенсионерски запой” – комедия (САЩ, 2013), режисьор Джон Търтълтауб, в ролите Кевин Клайн, Робърт Де Ниро, Морган Фрийман, Майкъл Дъглас, Мери Стийнбъргън и др. 23:10 “Аве, Цезаре!” – драма, комедия, музикален (Великобритания, САЩ, 2016), режисьори Итън Коен и Джоуел Коен, в ролите Джош Бролин, Джордж Клуни, Олдън Еренрайк, Рейф Файнс, Скарлет Йохансон, Тилда Суинтън, Чанинг Тейтъм, Франсис Макдорманд и др. 01:10 “В какво се превръщат мечтите” – фентъзи, романтичен, драма (САЩ, Нова Зеландия, 1998), режисьор Винсънт Уорд, в ролите: Робин Уилямс, Куба Гудинг мл., Анабела Шора, Макс фон Сидов, Вернер Херцог и др. 03:20 “Приятели” /п/ – сериал, с.2, еп.12 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.4, еп.10 – 13 08:00 “Чък” – сериал, еп.10 – 12 11:00 “Опасен гост” – екшън, трилър (САЩ, Белгия, България, 2004), режисьор Марк Стивън Джонсън, в ролите: Робърт Де Ниро, Джон Траволта, Майло Вентимиля, Елизабет Олин, Диана Любенова, Калин Сърменов, Стефан Щерев и др. 12:45 “Последният самурай” – екшън, драма, исторически (САЩ, Нова Зеландия, Япония, 2003), режисьор Едуард Зуик, в ролите Том Круз, Кен Уатанабе, Били Конъли, Тони Голдуин, Тимъти Спол, Хироюки Санада и др. 16:00 “Супергърл” – сериал, с.4, еп.22 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.4 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.5 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.12, 13 19:00 “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Нос Страх” – хорър, драма (САЩ, 1991), режисьор Мартин Скорсезе, в ролите Ник Нолти, Джесика Ланг, Джулиет Луис, Робърт Мичъм, Грегъри Пек, Робърт Де Ниро и др. [16+] 00:30 “Възкресение” – хорър, фантастика, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Дейвид Гелб, в ролите Оливия Уайлд, Марк Дюплас, Евън Питърс, Сара Болгър, Доналд Главър, Рей Уайз и др. [16+] 02:15 “Чък” /п/ – сериал, еп.11, 12 03:00 “Чък” – сериал, еп.12 03:45 “Нос Страх” /п/ – хорър, драма (САЩ, 1991)

bTV Comedy

05:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 06:00 “Супермаркет” – сериал, с.2, еп.3, 4 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал, еп.3 08:00 “Проби и грешки” – сериал, еп.6, 7 09:00 “На по-добро място” – сериал, еп.3, 4 10:00 “Полицейска академия 7: Мисия в Москва” – комедия (САЩ, 1994), режисьор Алън Метър, в ролите Дж.У. Бейли, Джордж Гейнс, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук, Кристофър Лий, Рон Пърлман, Клер Форлани и др. 12:00 “Звездни приключения” – фантастика, комедия, семеен (Швеция, 2016), режисьор Петер Ленстранд, в ролите Ида Енгвол, Ерик Ериксон, Мира Форсел, Густав Функ и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 16:00 “Ало, ало” /п/ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п/ – сериал 20:30 “Денис Белята” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Ник Касъл, в ролите: Мейсън Гембъл, Уолтър Матау, Джоан Плоурайт, Кристофър Лойд, Лиа Томпсън, Пол Уинфийлд и др. 22:30 “Червеното джудже” – сериал, с.10, еп.2, 3 23:30 “Ало, ало” /п/ – сериал 00:00 “По-добре късно, отколкото никога” /п/ – сериал 01:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 02:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:00 “Червеното джудже” /п/ – сериал

Nova TV

05:00 “Козметичката и звяра” – с уч. на Фран Дрешер, Тимъти Далтън, Иън Макнийс, Майкъл Лърнър, Патрик Малахайд и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 “С вкус на любов” – с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др. 14:15 “Идеалното момиче ” – с уч. на Анна Хътчисън, Джонатан Патрик Мур, Гейл О’Грейди, Костас Мандилор, Дана Дейвис, Дориан Хеърууд и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Макс” – с уч. на Томас Хейдън Чърч, Джош Уигинс, Люк Клайнтанк, Лорън Греъм, Роби Амел и др. 22:00 “Железният човек 3” – с уч. на Робърт Дауни Младши, Гуинет Полтроу, Гай Пиърс, Дон Чийдъл, Джон Фавро, Бен Кингсли, Ребека Хол и др. 00:30 “Идеалното момиче ” – с уч. на Анна Хътчисън, Джонатан Патрик Мур, Гейл О’Грейди, Костас Мандилор, Дана Дейвис, Дориан Хеърууд и др./п/ 01:50 “Аферата Томас Краун” – с уч. на Пиърс Броснан, Рене Русо, Денис Лиъри, Бен Газара, Франки Фейсън и др. /п/ 04:00 “С вкус на любов” – с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен, Джо Ландо, Кейси Бонд и др. /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Спартак – Динамо Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Тотнъм Хотспър – Саутхямптън, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, финал за Купата на краля /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Калев – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Нюкасъл Юнайтед, преиграване от четвърти кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-ри епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Баскетбол: Мач на звездите от ВТБ лига /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

07:10 “Парламентът на живо” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 КАНАЛ 3 на живо 08:15 “Изкуство по време на пандемия” 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус” /п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Изкуство по време на пандемия” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *