ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 31 МАЙ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:40 Препрочитаме Вазов 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Людмила Гурченко – тв филм /15 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Давай, Астробой! – анимационен филм 15:30 Мън Уа – анимационен филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg: Падането на Константинопол – Вечният град 22:00 Кръгът Блечли: Сан Франциско – тв филм /3 сезон, 6 епизод/ (14) 22:55 Препрочитаме Вазов 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:40 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 04:25 Людмила Гурченко – тв филм /15 епизод/п/

bTV

05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3р еп.43 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.92 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Седем часа разлика” – сериал, еп.8 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.104 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.1 22:10 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.6 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2р еп.15, 16 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.78 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2р еп.46

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, еп.26, с.2, еп.1 – 3 08:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.10 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.4 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.9 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.13 12:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.7 13:00 “Измамна съблазън” – трилър, драма (тв филм, Канада, 2017), режисьор Скот Белиа, в ролите Чандра Уест, Стив Бакич, Кейт Спроул, Луси Гест и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.5, еп.11 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.5 17:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.8 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.14 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.10 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.20 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Опасен съсед” – криминален, трилър (САЩ, 2008), режисьор Нийл Лабют, в ролите Самюъл Джаксън, Патрик Уилсън, Кери Уошингтън, Рон Глас, Джъстин Чеймбърс, Джей Хернандес и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19, еп.20 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.2, еп.14 02:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.10 03:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.8 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.5

bTV Comedy

05:00 “По средата” /п/ – сериал 05:30 “Проби и грешки” /п/ – сериал 06:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.2, 3 07:00 “Круд” – сериал, еп.3, 4 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:00 “Хаос вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Анди Фикман, в ролите Били Кристъл, Бет Мидлър, Мариса Томей, Том Евърет Скот, Бейлий Мадисън и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.3, 4 19:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.20 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.1 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.3 22:00 “Анжелика” – сериал, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.7, еп.6, 7 00:00 “Секс и смърт – 101 жени” – фентъзи, романтичен, комедия, драма (САЩ, 2007), режисьор Даниел Уотърс, в ролите Робърт Уиздъм, Танк Сейд, Патън Осуалт, Саймън Бейкър, Уинона Райдър и др. [16+] 02:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 03:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 3 01:30 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Мерием” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Ал Ахед – Ал Хид, Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/ 12:00 Футбол Лига 1, плейофи, финал /п/ 14:00 Футбол: Ал Файсали – Кувейт, Купа на Азиатската футболна конфедерация (2021) /п/ 16:00 “Пета четвърт”, обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 16:30 Студио “Лига 2” – директно 17:00 Футбол Лига 2, плейофи, финал – директно 18:55 Студио “Лига 2” – директно 19:30 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор, предаване за азиатски футбол (2021) /п/ 20:00 Баскетбол, ВТБ лига, плейофи /п/ 21:55 Новини 22:00 Футбол Лига 2, плейофи, финал /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:00 “Спорт+” – спортно обзорно предаване (повторение) 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Бизнесът 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Шоубизнес 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Евромакс 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *